esraerol-cagri-merkezi-numarasi

Esra Erol Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sabah kuşağının en vazgeçilmez ve en çok izlenen programlarından biri evlilik programlarıdır. Ekranların ve evlilik programlarının en bilindik sunucularından önde geleni Esra Erol’dur. 2007 yılından beri birçok kanalda evlilik programlarının sunuculuğunu yapmıştır. 2015 yılından bu yana ATV ekranlarında Esra Erol’da evlilik programı yayınlanmaktadır.

Programa evlilik hayali kuran beyler ve hanımlar aday olarak katılmaktadır. Ekran başında bir adayı beğenen bir kişi talip olarak programa gelmektedir. Kişilerin birbirleriyle uyumluluğu ve öneriler programda tartışılır, yorumlanır.

Esra Erol’da evlilik programına katılmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Esra Erol’da programına aday olmak veya bir adaya talip olmak için bir 212’li canlı yayın başvuru numarası bulunmaktadır. Programa Whatsapp başvuru numarası aracılığıyla fotoğraf, video ve ses kaydı gibi medya dosyaları göndererek başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca aşağıda verdiğimiz bağlantı aracılığıyla başvuru formuna ulaşabilir, programa başvuru yapabilirsiniz.

Esra Erol’da Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 975 05 05

Esra Erol’da Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0545 975 05 06

Esra Erol’da Başvuru Formu

Arama Terimleri: esra erol iletişim bilgileri, esra erol telefon no, esra erol irtibat tel, esra erol canlı destek, esra erol müşteri temsilcisi, esra erol şikayet hattı

123 Yorum

  1. paşa 14 Şubat 2020
  2. hüseyin geniş 16 Mayıs 2020
  3. Büşra 13 Şubat 2021

Yorum Yap