Evy Baby Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Evy Baby Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evy Baby çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Evy Baby müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2004 yılından itibaren Evyap ailesi bünyesinde bulunan bir firmadır. 50’yi aşkın ülkede güvenle kullanılan en iyi bebek bezi markalarından biri olarak görülen firmanın ürünleri büyük beğeni toplamaktadır. Son teknolojiyle donatılmış tesislerinde üretilen ürünleri aynı zamanda da kalitelidir.

El değmeden üretilerek anne ve bebekler ile buluşan firmanın ürünleri her kesimden insana hitap etmektedir. Uzman ekibi ile, tam donanımlı laboratuvarlarda üretilmektedir. Yapılan testler ve klinik araştırmalar sonucunda geliştirilen firmanın ürünleri oldukça talep görmektedir.

Türkiye’de ilk defa bebeklerin cildine değen üst yüzeyde %100 doğal pamuk kullanımı yapılarak bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Ürünleri BPA, Paraben ve Latex içermediği için bebeklerin cildine zarar vermemektedir.

Evy Baby Çağrı Merkezi Numarası

Ürünleri sıvıyı 2 kata kadar daha hızlı emerek bebeklerin altının kuru kalmasını sağladığı için müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Bebeklerin cildini doğallıkla koruyan markanın ürünleri birçok mağaza ve satış noktalarında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Evy Baby müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Evy Baby ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Evy Baby çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Evy Baby Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 211 08 10

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Evy Baby çağrı merkezi numarasına 0850 211 08 10 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Tüketici Danışma Hattı

0 850 211 08 10

tuketicidanisma@evyap.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Evy Baby sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Evy Baby iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Evy Baby iletişim bilgileri, Evy Baby telefon no, Evy Baby irtibat tel, Evy Baby canlı destek, Evy Baby müşteri temsilcisi, Evy Baby şikayet hattı, Evy Baby müşteri hizmetleri numarası, Evy Baby çağrı merkezi numarası, Evy Baby iletişim numarası

One Response

  1. arzu 24 Aralık 2021

Yorum Yap