izmir-katip-celebi-universitesi-ogrenci-isleri-iletisim-telefon-numarasi

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası

Ülkemizde yükseköğretim olarak tabir edilen kurumlara üniversite denilmektedir. İlkokul, ortaokul ve lise eğitiminden sonra bireyler eğer kazanırlarsa veya isterlerse üniversite eğitimi görebilmektedir. Üniversitelerde sadece 4 yıllık lisans eğitimi değil; ön lisans, lisans, yüksek lisans, doktora gibi birçok akademik olarak kendinizi geliştirebileceğiniz alanlar bulunmaktadır. Ülkemizde bulunan tüm şehirlerde en az bir adet üniversite bulunmaktadır. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nde bunlardan birisidir.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi, 2010 yılında İzmir’de kurulmuş olan bir üniversitedir. İzmir ilimizin Çiğli ilçesinde ana yerleşkisi bulunan üniversite birçok bölümde öğrencilerine eğitim vermektedir. Bu fakülteleri ve bölümleri sıralayacak olursak şöyledir;

Fakülteler Diş Hekimliği Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Gemi İnşaatı ve Denizcilik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İslami İlimler Fakültesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, Orman Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi, Su Ürünleri Fakültesi, Tıp Fakültesi, Turizm Fakültesi, Enstitüler Sosyal Bilimler Enstitüsü, Fen Bilimleri Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Yüksekokullar Yabancı Diller Yüksekokulu Çelebi Meslek Yüksekokulu Sağlık Hizmetleri Meslek Yükseokulu.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi’nin 0232’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve öğrenci işleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla İzmir Katip Çelebi Üniversitesi hakkında detaylı özyeğinye sahip olabilir; tüm öğrencilik işlemleriniz ile ilgili özyeğin alabilirsiniz.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
(0232) 329 35 35

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Öğrenci İşleri İletişim Telefon Numarası
(0232) 329 35 35

Arama Terimleri: izmir katip çelebi üniversitesi iletişim bilgileri, izmir katip çelebi üniversitesi telefon no, izmir katip çelebi üniversitesi irtibat tel, izmir katip çelebi üniversitesi canlı destek, izmir katip çelebi üniversitesi müşteri temsilcisi, izmir katip çelebi üniversitesi şikayet hattı

Yorum Yap