Amerikan Kültür Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amerikan Kültür Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Amerikan Kültür çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Amerikan Kültür müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Amerikan Kültür şikayet hattına erişebilirsiniz. Amerikan Kültür müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Amerikan Kültür Çağrı Merkezi Numarası

Kıbrıs Şehitleri Caddesi Alsancak İzmir’de merkezi bulunan Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları’nda İngilizceyi hangi aşamada ve hangi amaca yönelik talep ediyorsanız size uygun bir kurs mutlaka vardır. Bilgi almak için çağrı merkezi numaramız 0 232 420 04 04 numaralı telefonu arayarak arkadaşlarımızdan mutlaka randevu talep ediniz. Sizi misafir ederek ne yapmaya çalıştığımızı ve bunu başarabilmek için hazırladığımız planı sizlerle yüz yüze paylaşmak isteriz.

Amerikan Kültür çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Amerikan Kültür Müşteri Hizmetleri Numarası

İzmir içinde bulunan 10 şubemiz ile hizmetinizdeyiz; Karşıyaka’da bulunan kurumsal şubemiz, Balçova, Bayraklı, Alsancak, Bornova, Buca, Çiğli, Hatay, Karşıyaka ve Şirinyer’de ki eğitim merkezlerimiz bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri numaramız 0 232 420 04 04’ü arayarak size en yakın Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları ile ilgili merak ettiğiniz her noktada bilgi alabilirsiniz.

Amerikan Kültür, pek çok dilin dil bilimcisi seviyesinde merkezidir. İlgilendiğimiz ve uzman olduğumuz pek çok dil olsa da en yoğun kullanılan ve bütünleyici olan İngilizce olduğu için bizim için de en önemli dil İngilizcedir. Gerek verdiği kurumsal eğitimlerle gerekse mesleki İngilizce, hazırlık İngilizcesinden kurtulma, sınav İngilizcesi gibi farklı açılardan İngilizcenin odaklanma gerektiren noktalarında söz sahibidir.

Kursumuzda genel anlamda İngilizce de öğrenmeniz mümkündür. Öğrenmek istediğiniz özel veya genel İngilizceyi özel ders alarak veya esnek saatler yaratarak da eğitimini alabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Amerikan Kültür müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Amerikan Kültür Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Her şubemizin kendine ait telefon numarası olduğu gibi merkeze ait olan numara ile de bilgi alabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

İnternet sayfamız olan amerikankulturizmir.com da sizin için hazırladığımız seviye tespit sınavını hemen yapın. 3 aşamadan oluşan sınavımızın aşamalarını dikkatle bitirdikten sonra telefon numaranızı ve adınızı kaydettiğinizde biz size geri döneceğiz. Sınav sonucu İngilizce seviyenizi belirler, sizinle konuştuğumuzda hedefinizi öğreniriz, eğitim şartlarınızı oluşturarak hedefinize ulaşmanız konusunda gereken tüm alt yapıyı biz tamamlarız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Amerikan Kültür müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Amerikan Kültür Şikayet Hattı

Verdiğimiz hizmet ile ilgili bir nokta da dikkatimizden kaçmış olan ve memnuniyetsizlik yaratan herhangi bir konuyu mutlaka telefon numaramız aracılığıyla veya doğrudan merkezimize gelerek bizimle paylaşırsanız problemin hızla çözüleceğine şahit olacaksınız.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Amerikan Kültür müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Amerikan Kültür şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Amerikan Kültür Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Amerikan Kültür çağrı merkezi numarasına 0 850 80 80 453 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Amerikanca Kültür Yabancı Dil Kursları

Adres: Çağlayan Mah. 2049 Sk. NO:22 Muratpaşa/ANTALYA
Çağrı Merkezi: 0 850 80 80 453
E Posta: info@amerikankultur.org.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Amerikan Kültür iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Amerikan Kültür sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Amerikan Kültür iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Amerikan Kültür iletişim bilgileri, Amerikan Kültür telefon no, Amerikan Kültür irtibat tel, Amerikan Kültür canlı destek, Amerikan Kültür müşteri temsilcisi, Amerikan Kültür şikayet hattı, Amerikan Kültür müşteri hizmetleri numarası, Amerikan Kültür çağrı merkezi numarası, Amerikan Kültür iletişim numarası, Amerikan Kültür çağrı merkezi, Amerikan Kültür müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap