DODO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

DODO Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

DODO çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde DODO müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden DODO şikayet hattına erişebilirsiniz. DODO müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dodo Çağrı Merkezi Numarası

Dodo her günün monotonluğundan sıkılmış kişilerin uğrak mekanı olan bir mobil uygulamadır. Kişilerin hem bu monotonluğa dur demek için hem de sosyalleşmek istedikleri uygulamada birçok sohbet seçeneği sunuluyor. Ancak bu sohbet seçeneği üyelik oluşturulduktan sonra kişiye sunuluyor. Üye olurken kişinin kendisi hakkında en gerçek bilgileri vermesi kendisi gibi kişilere ulaşmasında daha etkili olacaktır.

Ayrıca mobil uygulamanın şu anda Play Store uygulama sağlayıcısında ücretsiz olarak indirilmesi de beraberinde birçok avantaj getiriyor.  Diğer arkadaşlık uygulamalarının aksine ücretsiz bir şekilde sahip olunan bu uygulamayla birlikte hem ruh eşi bulma imkanı hem de ücretsiz uygulama imkanı tanınıyor.  Dahası, uygulamada kişilerin kendileri için oluşturdukları en etkili profiller ile yalnızca kendi ülkelerinde değil aynı zamanda yurt dışından da iletişim kurabilecekleri birçok üye bulunuyor. Bu şekilde üyelere sonsuz imkanların kapıları aralanmış olunuyor.

DODO çağrı merkezi numarası support@dodo-live.web.app nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dodo Müşteri Hizmetleri Numarası

Uygulama, müşterileri için sunduğu hizmetlerin yanı sıra bir de müşteri hizmetleri numarası sunuyor. Bu numaradan istenirse yaşanılan herhangi bir sorun, bir öneri ya da bir şikayet bildirilebiliyor. Bu maddelerin her biri kendi içlerinde değerlendirmeye alınarak en kısa sürede sorun giderilme aşamasına geçiliyor. Bu sayede müşteriler yaşadıkları problemlerin de giderilmesi ile birlikte sorunsuz arkadaşlık uygulamalarının keyfini çıkarıyor.

Uygulamanın müşterileri için sunduğu bu numara uygulamanın web sitesinde belirtilmiştir. support@dodo-live.web.app e posta adresi ile birlikte hafta içleri sabah 08.00 ile 21.00 arasında, hafta sonları ise 9.00 ile 18.00 arası hizmet veriliyor. Uygulama bu iletişim kanalının yanı sıra uygulamada bulunan canlı sohbet hizmetinden ya da çevrimiçi destek formundan kendilerine ulaşılabileceğini belirtmektedir.

DODO müşteri hizmetleri numarası support@dodo-live.web.app nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dodo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Uygulamanın müşteri hizmetleri numarası, hiç beklemeden anında bağlanarak sorunu gideriyor ve müşterilerinin daima yanında olarak kalitesini en üst seviyeye çıkarıyor. Numaraya direkt bağlanma konusunda bir sorun yaşamadıklarını belirten müşteriler, sorunlarının hemen giderilmesinde de yeterli hizmetin verildiğini belirtiyor.

Uygulamanın müşteri hizmetleri numarasının yanı sıra bir de sorunun gerekli çözümü için farklı bir adres bulunuyor. Support.dodo.com.tr adresinden yaşanılan sorunlar bildirilerek numaradan hiç beklemeden de maruzat bildirilebiliyor. Bu uygulama yalnızca Türk kullanıcıların kullanımı için  olmadığı gibi sunulan müşteri destek iletişim kanalları da her ulustan vatandaşın kullanımına sunuluyor. Sunulan bu iletişim numaraları ile birlikte müşteriler için ekstra memnuniyete ulaşarak yeni üyelerin de yolu açılmış oluyor.

DODO müşteri hizmetlerine direk bağlanma support@dodo-live.web.app nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Dodo Şikayet Hattı

Uygulamanın şikayet hattı için oluşturduğu farklı bir iletişim kanalı bulunmuyor. Ancak belirtilen numara ve adreslerden şikayetin ne hakkında olduğu, ne zamandır var olduğu ve daha fazlası gibi detaylarla iletişime geçilebiliyor. Uygulamanın bu özelliği ile birlikte müşteriler kendilerini güvende hissederek her şikayetin giderilmesi konforunu yaşıyorlar. Müşterilerin şikayetleri incelendiğinde genellikle internet kaynaklı problemler ile karşılaşılmaktadır. Uygulamada sesli ya da görüntülü sohbetin başlaması ve devamı için güçlü bir internet bağlantısına ihtiyaç duyulur. Kesik, yetersiz ya da güçsüz bir bağlantı sonucunda üyelerin sohbeti yarıda kesilebilir.

Bu durumda sorunun ana nedeninin uygulama olmadığı ortaya çıkıyor. Yine de yaşanılan farklı problemlerde de müşteriler sorunlarının çok hızlı bir şekilde giderildiğini belirtmişlerdir.  Müşteri destek kanallarına bildirilen her sorunun giderilmesi hem müşteriler hem de site kalitesi için önemli olduğundan her müşteriye ilgili ve özenli bir hizmet sunuluyor. Bu sayede hem sitenin yeni kullanıcılarıyla hem de var olan müşterilerin sorunlarının giderilmesi ile birlikte herkesin yüzü gülüyor. Şikayet, öneri, herhangi bir sorunun bildirilmesi gibi her türlü seçenekte uygulama yetkilileri kişilerin daima yanındadır.

DODO şikayet hattı support@dodo-live.web.app nolu e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen DODO müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri DODO şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

DODO Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

support@dodo-live.web.app

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. DODO çağrı merkezi numarasına support@dodo-live.web.app numaralı e posta adresi üzerinden erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta : support@dodo-live.web.app

Arama Terimleri: DODO iletişim bilgileri, DODO telefon no, DODO irtibat tel, DODO canlı destek, DODO müşteri temsilcisi

Yorum Yap