Bigo Live Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bigo Live Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bigo Live Türkiye çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bigo Live Türkiye müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Bigo Live Türkiye şikayet hattına erişebilirsiniz. Bigo Live Türkiye müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bigo Live Türkiye  Çağrı Merkezi Numarası

Teknoloji aldı başını gidiyor. Gün geçmiyor ki yeni bir ürün insanların yaşamına girmesin. Özellikle bilgisayar ve internetin aktif olarak kullanılmaya başlaması ile beraber insanlar daha önceden hayal bile etmedikleri ile daha önceden kullanmadıklarını unutup kullanmaya başladılar. İşte onlardan bir tanesi de Bigo Live isimli platformdur. 2014 yılında Singapur menşeili olarak kurulan bir canlı yayın, eğlence keyif alma platformudur. Dünyanın birçok yerinde olduğu gibi ülkemizde de yer alan bu marka Türkiye’den de hatırı sayılır bir kullanıcı kitlesine sahip ki bu durumda da bilhassa kullanıcılar Bigo Live Türkiye  çağrı merkezi numarası nedir diye doğal olarak öğrenmek istiyorlar.

Bigo Live Türkiye çağrı merkezi numarası +65 63519330 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bigo Live Türkiye Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu noktada bu markaya ait  Türkiye müşteri hizmetleri numarası hakkında bilgi vermeden önce bir hususun altını çizmek gerekiyor. Firmanın her hizmet verdiği ülkede müşteri hizmetleri ile görüşmek isteyen kişiler için farklı iletişim kanalları bulunuyor. Ülkemizde de doğrudan görüşme şansı ne yazık ki mümkün değildir. Sadece 0545 481 52 51 numaralı WhatsApp hattı üzerinden iletişime geçilmesi mümkündür. Buradan karşınıza gelen kişi ile iletişime geçilerek canlı yayınlar dahil, kafanıza takılan birçok sorunun yanıtı anlaşılır bir biçimde alabilirsiniz.

Bigo Live Türkiye müşteri hizmetleri numarası +65 63519330 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bigo Live Türkiye Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ülkemizde yer alan firma yetkilileri ile görüşmek istiyorsanız ve bu markanın direkt bağlanma numarası nedir diye merak ediyor iseniz o zaman tek yapmanız gereken şey yukarıda yer alan numarayı aradıktan sonra karşınıza çıkan kişiye kiminle görüşmek istiyor iseniz onun adını vererek görüşme talebinizi iletmeniz olacaktır. Karşınızda olan kurum yetkilisi uygun olması durumunda size görüşmek istediğiniz kişinin numarasını verecektir.

Bigo Live Türkiye müşteri hizmetlerine direk bağlanma +65 63519330 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bigo Live Türkiye Şikayet Hattı

Bu firmanın şikayet hattı  için de üstte belirtilen WhatsApp numarası aranarak yaşanan her türlü soru sorun şikayet firma yetkilisine iletilebilir. Firma kurumsal imajını ve prestijini de düşünerek bu noktada son derece hassastır. Siz şikayetinizi doğru ve net bir biçimde açıkladıktan sonra kısa bir süre sonra şikayetinizin giderildiğini görecek ve memnuniyetinizi dile getireceksiniz.

Bigo Live Türkiye şikayet hattı +65 63519330 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Bigo Live Türkiye müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Bigo Live Türkiye şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Bigo Live Türkiye Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

+65 63519330

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Bigo Live Türkiye çağrı merkezi numarasına +65 63519330 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Mapletree İş Şehri

Adres : 30 Pasir Panjang Yolu #15-31A Singapur 117440

İrtibat Tel No : +65 63519330

İngiltere Ofisi Bilgisi : Bigo Teknolojisi(İngiltere)Sınırlı

Adres İletişim :Beşinci Kat, 3 Gower Street, Londra, Birleşik Krallık, WC1E 6HA

E-posta:geribildirim@bigo.tv

İş Bağlantıları – Türkiye Mail Adresi 

E-posta:turkeybusiness@bigo.sg

Arama Terimleri: Bigo Live Türkiye iletişim bilgileri, Bigo Live Türkiye telefon no, Bigo Live Türkiye irtibat tel, Bigo Live Türkiye canlı destek, Bigo Live Türkiye müşteri temsilcisi, Bigo Live Türkiye şikayet hattı, Bigo Live Türkiye müşteri hizmetleri numarası, Bigo Live Türkiye çağrı merkezi numarası, Bigo Live Türkiye iletişim numarası, Bigo Live Türkiye çağrı merkezi, Bigo Live Türkiye müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap