Didim Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Didim Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Didim Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Didim Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Didim Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Didim Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Didim Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin en sevilen illerinden bir tanesi olan Aydın’da bulunan Didim Belediyesi, yaptığı çalışmalar ve vatandaşlara sunduğu hizmetler ile adından sıkça söz ettirmektedir. Cumhuriyet Mahallesi, İnönü Bulvarı’nda bulunan belediye binası mesai gün ve saatleri içerisinde hemen her konu için vatandaşlara kapısını açmaktadır. Özellikle sosyal yardım başvuruları hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar sayıca çok olmaktadır. Vatandaşlar bu durum hakkında bilgi almak maksadıyla doğrudan belediye binasına gidebileceği gibi belediyeye ait çağrı merkezi numarası üzerinden de gerekli tüm bilgileri alabilmektedirler. Çağrı merkezi telefonlarıyla ilgilenen belediye çalışanları, vatandaşlara en doğru hizmeti sunabilmek için alanında oldukça deneyimli ve nitelikli kişiler arasından seçilmiştir. Sosyal yardımların yanı sıra belediyenin Aydın sınırları içerisinde yaşayan tüm vatandaşlara sunmuş olduğu daha pek çok hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerin ne olduğu hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve işlem talebinde bulunmak için mesai gün ve saatleri içerisinde belediyeye ait çağrı merkezi numarası olan 444 81 09 numarası üzerinden iletişime geçmek mümkündür.

Didim Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 81 09 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Didim Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Aydın’da bulunan bu belediyeye ait birçok farklı iletişim kanalı bulunmaktadır. Belediye binasına ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası haricinde, belediye yetkilileri ile iletişime geçilmek istenilirse https://www.didim.bel.tr/iletisim adresinde bulunan faks ve mail adresi kanalları da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu adresler üzerinden iletilen her bir ileti için belediye çalışanları kısa sürelerde geri dönüş yapabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden bilgi alınabilecek konulardan bir diğeriyse; belediyenin Aydın’da bulunan vatandaşlar için belirli zaman aralıklarıyla düzenlemiş olduğu sosyal etkinliklerdir. Bu etkinlikler kapsamında gerek sanat, gerek spor, gerekse daha birçok farklı ilgi alanı için kültürel faaliyetler düzenlenmektedir. Ayrıca özel gün ve bayramlarda da vatandaşları mutlu edebilecek, motive edici faaliyetler yapılmaktadır. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden bu faaliyetler hakkında da bilgi almak oldukça kolaydır.

Didim Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 81 09 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Didim Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belediyeye ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası olan 444 81 09 numarası üzerinden yetkili kişiler ile doğrudan iletişime geçerek direkt bağlanma fırsatını elde edebilmek için öncelikle görüşme yapılacak olan sebebin ne olduğu hakkında açık ve net ifadeler kurulabiliyor olması gerekir. Arama esnasında ilgili temsilciye bağlanabilmek için gerekli yönlendirmeleri doğru biçimde yaparak belediyeye ait çağrı merkezi müşteri temsilcilerine direkt bağlanmak mümkündür. Daha sonrasında ise vatandaşların yapmak istediği işlem veya alınmak istenilen bilgiler kısa süre içerisinde temin edilecektir. Belediyeye ait çağrı merkezi yetkilileri alanında uzman kişilerden oluştuğundan, çağrı merkezlerinden edinilen deneyim de oldukça verimli olacaktır.

Didim Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 81 09 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Didim Belediyesi Şikayet Hattı

Aydın ilinde bulunan bu belediyeye ait şikayet hattı da mevcut olmaktadır. Öncelikle şikayet hattını kullanabilmek için şikayette bulunulabilecek olan durumlar hakkında bilgi sahibi olmakta fayda olacaktır. Didim sınırları içerisinde gerçekleşen kamu hizmetlerinde yaşanılan bir aksaklık veya hizmette yaşanılan kusurdan kaynaklanan her durum için doğrudan belediyeye ait şikayet hattı üzerinden iletişime geçilebilmektedir. Belediye binasına ait şikayet hattı üzerinden yaşanılan sorunu bildirebilmek için 0256 811 26 40 numarasını aramak yeterli olacaktır. Bu numara ayrıca belediyeye ait çağrı merkezi numarası olarak da kullanılmaktadır. Şikayet hattına, sorun bildirmek için iletişime geçmeden önce mesai gün ve saatleri içerisinde olunduğundan emin olunmalıdır. İletişime geçildiği andan itibaren, bildirilen sorun işleme alınacak ve ilgili kişiler tarafından çözüm yoları aranacaktır. Ayrıca doğrudan belediye binasına ait olan info@didim.bel.tr mail adresi üzerinden de Didim sınırları içerisinde herhangi bir yaşanılan sorun bildirilebilir ve kısa süreler içerisinde çözüm süreci hakkında geri dönüş alınabilir.

Didim Belediyesi şikayet hattı 444 81 09 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Didim Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Didim Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Didim Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 81 09

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Didim Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 81 09 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Didim Belediyesi
Adres : Cumhuriyet Mahallesi İnönü Bulvarı No:180 Didim
E-Posta : info@didim.bel.tr
Telefon : 444 81 09
Faks Numarası : 0 (256) 811 21 11

Arama Terimleri: Didim Belediyesi iletişim bilgileri, Didim Belediyesi telefon no, Didim Belediyesi irtibat tel, Didim Belediyesi canlı destek, Didim Belediyesi müşteri temsilcisi, Didim Belediyesi şikayet hattı, Didim Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Didim Belediyesi çağrı merkezi numarası, Didim Belediyesi iletişim numarası, Didim Belediyesi çağrı merkezi, Didim Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap