cimer-cagri-merkezi-numarasi

Cumhurbaşkanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Cumhurbaşkanlığı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Cumhurbaşkanlığı iletişim telefon numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Vatandaşların tüm sorun, şikayet ve isteklerini kolayca cumhurbaşkanlığına iletebilmek ve sorunların hızlıca çözüme kavuşması için Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi yani CİMER kuruldu.

Tıpkı Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) gibi CİMER’de tüm vatandaşların tüm sorunlarını dinleyerek en geç 30 gün içerisinde talep ve bildirimleri yanıtlıyor.

Cumhurbaşkanlığı her geçen gün halkın sesini dinlemek adına kendi sistemini güncellemekte ve sizlere en iyi şekilde dönüş yapmak adına bir çok kişi ile hizmet vermektedir. Cumhurbaşkanlığı özellikle halkın doğrudan seçimi ile göreve başlanılmasından sonra halkın sesini direk dinlemek adına çalışmalar yapmıştır.

Ülkemizde Cumhurbaşkanlığı seçiminde önemli bir adım atılmış olup artık halk tarafından halkı temsil eden bir sisteme geçilmiştir. Cumhurbaşkanı halk tarafından seçimle gelip belli bir süreliğine halkı yönetmektedir. Yeni sistemle birlikte hem halkın temsilcisi hem de yöneticisi konumunda olan bu makam yine halk tarafından bir sonraki seçimde seçilmektedir. Böylelikle halk doğrudan seçmiş olduğu cumhurbaşkanını demokratik yollarla belirlemiş olmaktadır.

Cumhurbaşkanlığı Çağrı Merkezi Numarası

Cimer günümüzde oldukça kullanılan bir iletişim merkezidir. Halkın direk iletişime geçebildiği bu sistemde halkın taleplerine ve şikayetlerine en kısa sürede cevap verilmekte ve böylelikle halk ile cumhurbaşkanlığı sürekli iletişim halinde olabilmektedir.

E-devlet ile bir çok alanda yenilikler yapılarak tek tüşle birbirinden farklı hizmetlerden yararlanılabilmektedir. Bu hizmetlerden biride cumhurbaşkanlığı ile doğrudan mesajlaşabileceğiniz bir alternatif çıkarmış olmasıdır. E devlet üzerinden iletişime geçebilir ve görüşlerinizi ya da önerilerinizi veya şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Cimer üzerinden iletişime geçerek her türlü konuda destek alabilir sorularınıza yanıt sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Cimer şikayet hattı ülkeyi yöneten halkın yine ülkenin yönetimini emanet ettiği Cumhurbaşkanlığı makamına doğrudan erişim sağlayabileceği telefon numarasını kullanmaktadır.

Cumhurbaşkanlığı Cimer Şikayet Hattı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi‘ne ulaşıp, mesajınızı bildirmek için maalesef bir telefon numarası bulunmuyordu. İlerleyen zaman içerisinde Cumhurbaşkanlığı halkın taleplerini istek ve sorunları hızlı yoldan çözüme kavuşturmak adına 150 numaralı çağrı merkezi iletişim numarasını aktif hale getirmiştir.

Şuanda iletişim numarası dışında E-Devlet üzerinden ve cumhurbaşkanlığı web sitesinde bulunan CİMER iletişim formu aracılığıyla tüm vatandaşlar, kişisel olarak sorun, istek, öneri, şikayet gibi tüm mesajlarını cumhurbaşkanlığına iletebiliyorlar.

Cumhurbaşkanlığı halkın sorunlarını dinlemek varsa şikayetlerini cevaplandırmak ve en hızlı sürede halka cevap verebilmek adına iletişim numarasını aktif olarak kullanmaktadır. Cimer üzerinden telefon numarası dışında iletişime geçebileceğiniz alternatifler mevcuttur.

E-Devlet üzerinden giriş yaparak direk mesajınızı iletebildiğiniz gibi aşağıda vereceğimiz bağlantıya tıklayarak formda bulunan kimlik doğrulamasını gerçekleştirdikten sonra iletinizi kolayca yazabilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden Cumhurbaşkanına Yazın

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER)

Arama Terimleri: cimer iletişim bilgileri, cimer telefon no, cimer irtibat tel, cimer canlı destek, cimer müşteri temsilcisi, cimer şikayet hattı, cumhurbaşkanlığı çağrı merkezi, cumhurbaşkanlığı iletişim numarası, cumhurbaşkanlığı şikayet hattı, cimer şikayet hattı, cimer cağrı merkezi numarası

86 Yorum

 1. Soner Serkan Korkmaz 3 Temmuz 2018
  • Ayşe 21 Temmuz 2018
 2. Halit sacli 4 Temmuz 2018
 3. Perihan bayrak 7 Ağustos 2018
 4. Fatih ağca 13 Ağustos 2018
 5. Erdogan akgun 27 Ağustos 2018
 6. İhsan 29 Ağustos 2018
 7. mesut sabun 6 Eylül 2018
 8. Hakan Öksüz 12 Şubat 2019
 9. Bekir 17 Şubat 2019
 10. Banu cetin 15 Ağustos 2019
 11. Yasemin 21 Ağustos 2019
 12. Esra yilmaz 21 Ağustos 2019
 13. Esra Yılmaz 21 Ağustos 2019
 14. Fatma 13 Eylül 2019
 15. Ayşe demirel 23 Aralık 2019
 16. Seval 25 Ağustos 2021
 17. Melike 10 Ocak 2022
 18. asım 1 Kasım 2022
 19. cennet 13 Kasım 2022
 20. AHMET 27 Aralık 2022

Yorum Yap