Cumhurbaşkanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Cumhurbaşkanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Cumhurbaşkanlığı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Vatandaşların tüm sorun, şikayet ve isteklerini kolayca cumhurbaşkanlığına iletebilmek ve sorunların hızlıca çözüme kavuşması için Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi yani CİMER kuruldu.

Tıpkı Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) gibi CİMER’de tüm vatandaşların tüm sorunlarını dinleyerek en geç 30 gün içerisinde talep ve bildirimleri yanıtlıyor.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne ulaşıp, mesajınızı bildirmek için maalesef bir telefon numarası bulunmuyor. Şuanda sadece E-Devlet üzerinden ve cumhurbaşkanlığı web sitesinde bulunan CİMER iletişim formu aracılığıyla tüm vatandaşlar, kişisel olarak sorun, istek, öneri, şikayet gibi tüm mesajlarını cumhurbaşkanlığına iletebiliyorlar.

E-Devlet üzerinden giriş yaparak direk mesajınızı iletebildiğiniz gibi aşağıda vereceğimiz bağlantıya tıklayarak formda bulunan kimlik doğrulamasını gerçekleştirdikten sonra iletinizi kolayca yazabilirsiniz.

E-Devlet Üzerinden Cumhurbaşkanına Yazın

Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER)

Arama Terimleri: cimer iletişim bilgileri, cimer telefon no, cimer irtibat tel, cimer canlı destek, cimer müşteri temsilcisi, cimer şikayet hattı

63 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla