BioBellinda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BioBellinda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BioBellinda çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde BioBellinda müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden BioBellinda şikayet hattına erişebilirsiniz. BioBellinda müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

BioBellinda Çağrı Merkezi Numarası

Temizlik, kozmetik, kişisel bakım ya da ihtiyaç duyulan takviye edici ürünlerin doğal içerikli olarak üretilmesi oldukça önemlidir. Sağlığımıza verdiğimiz önemden dolayı kullandığımız bütün malzemelerin insanlara zararı olmaması gerekir. Gerek ev ya da iş yerlerimizde temizlik yaparken gerekse kişisel bakımımızda kullandığımız ürünlerin cilt sağlığına uygun olarak üretilmesi gerekmektedir. BioBellinda 25 yıldan beri sağlıklı ve zararsız ürünlerini kişilere sunmaktadır. Üretim tesislerinde deneyden geçirilerek ortaya çıkardığı ürünler de birçok mağazada satılmaktadır. Firma 1994 yılında kurulmuştur. İlk üretim tesisi Kocaeli ilimizde açılmıştır. Network Marketing sistemiyle çalışmaktadır. Almanya, Amerika, Belçika, Danimarka, İsviçre, Hollanda ve Avusturya ve daha birçok ülkede bu sistemle temizlik ve kozmetik ürünü satmaktadır. Hizmet vermiş olduğu ülke sayısı 35’dir. Bu denli büyük ve ulusal çalışan firmanın çağrı merkezi numarası da bulunmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak, istek ve dileklerini iletmek isteyenler çağrı merkezlerini arayabilirler.

BioBellinda çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

BioBellinda Müşteri Hizmetleri Numarası

BioBellinda mutfak ve banyo temizlik ürünleri, çok amaçlı temizlik ürünleri, temizlik bezleri, süngerleri, çamaşır yıkama bakım ürünleri, oda parfümü çeşitleriyle ev yaşam malzemelerini üretmektedir. Cilt bakımını doğal ürünlerle yapmak isteyenler firmanın yüz bakım ve vücut bakım ürünlerini kullanabilirler. Saç bakımı konusunda şampuanlar, saç boyaları, saç kremleri ve spreyleri bulunmaktadır. Kadın ya da erkek parfüm ve deodorant tercihlerinizde firmanın ürünlerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Kişisel bakımına ve hijyene dikkat eden kişiler ağız bakım ürünleri, bebek bakım ürünleri, sıvı sabun ya da duş jeli ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Gıda takviyesi ürünlerin satışı da yapılmaktadır. İstediğiniz ürünleri internet sitesinden alabileceğiniz gibi satış bayilerinden de satın alabilirsiniz. Ürünlerle ilgili görüşmek isteyenler firmanın müşteri hizmetlerini arayabilirler.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi BioBellinda müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

BioBellinda Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

BioBellinda ile direkt bağlantı kurmak isteyenler, 0 216 324 69 59 ya da 0 216 324 59 99 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirler. Ayrıca iletisim@biobellinda.com.tr adresinden mail gönderebilirsiniz. İnternet sitesinde bulunan iletişim formunu doldurarak da beyanlarınızı yazılı olarak gönderebilirsiniz. Mobil uygulamayı telefonunuza indirerek sipariş oluşturmanız da mümkündür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için BioBellinda müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

BioBellinda Şikayet Hattı

BioBellinda ürünlerinden şikayetçi olduğunuz konular olursa müşteri hizmetlerini arayabilir ya da firmaya mail gönderebilirsiniz. Yapacağınız bütün şikayetlerde geri dönüş alacaksınız.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen BioBellinda müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri BioBellinda şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

BioBellinda Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 324 69 59

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. BioBellinda çağrı merkezi numarasına 0216 324 69 59 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : BioBellinda
Adres : Cumhuriyet Mahallesi 23 Nisan Cad. No:33, 34788 Çekmeköy/İstanbul
E-Posta : iletisim@biobellinda.com.tr
Telefon : 0216 324 69 59

Arama Terimleri: BioBellinda iletişim bilgileri, BioBellinda telefon no, BioBellinda irtibat tel, BioBellinda canlı destek, BioBellinda müşteri temsilcisi, BioBellinda şikayet hattı, BioBellinda müşteri hizmetleri numarası, BioBellinda çağrı merkezi numarası, BioBellinda iletişim numarası, BioBellinda çağrı merkezi, BioBellinda müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap