Denizli Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Şikayet Hattı

Denizli Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası Şikayet Hattı

Denizli Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Denizli Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Denizli’de ilk belediye teşkilatı 1876’da kurulduğu bilinmektedir. Bu tarihlerde Denizli, mülki bölünmede Aydın Livasına bağlı bir kaza merkezi olarak devam etmekteydi. 1883’te Sarayköy, Buldan ve Tavas İlçelerinin bağlanmasıyla “Sancak” haline getirilmiş olup değişime başlamıştır. 1884’te Çal 1888’de Acıpayam ilçelerinin katılımıyla Aydın’a bağlı mutasarrıflık haline gelerek büyümesine devam etmiştir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuyla da il haline gelerek ayrılmış ve gelişmiştir.

Yeni yeni okulların açılmasıyla gelişen kültür hayatının yanında fabrikaların açılması ili geliştirmiş olup büyümesine destek vermiştir.Ayrıca duyulan işçi ihtiyacı ile il merkezi özellikle 1950 yılından sonra hızlı bir şekilde büyümesine devam etmiştir. Bu hızlı gelişmenin ortaya çıkardığı yeni yeni sorunlara karşı ilk etapta hazırlıksız olan il birtakım hizmetlere ulaşabilmede güçlükler çıkararak gelişimine kısmen sorun teşkil etmiştir. İmarlı gelişme, altyapı ve benzeri hizmetler yetersiz durumda bulunarak ilerleyen zamanlarda bu meselelerin çözümlenmesi aşamalı olarak yapılmıştır.

1976 yılında meydana gelen deprem sonucunda birçok binayı oturulamaz hale gelmiş ya da yıkılma durumu ile karşılaşmıştır. Bu afetin ardından geniş yollar açılarak değişim süreci hızlanmıştır. Ayrıca hızlı bir yapılaşma ile gelişimine devam etmiş ve bugün Denizli’yi, Ege Bölgesinde İzmir’den sonra ikinci büyük kent konumuna getiren haline dönüşmüş ve böylelikle bölgesinde oldukça önemli bir konuma getirmiştir.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Hizmetleri Numarası Şikayet Hattı

Bugün Denizli, eğitim kurumlarıyla, sanayi, tarım, turizm gibi iş kollarındaki örnek ilerlemeleriyle ve modernleşmiş olup kendi açısından en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Büyüyen yerleşim alanlarıyla kendini göstermiş ve her alanda sürekli gelişime açık hale gelmiştir.

Yerleşim kitlesi büyüdüğü için Denizli Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Denizli Büyükşehir Belediyesi ile ilgili sorunlarınız için belediye hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Denizli Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Telefon numarası: 444 85 20
Tel: 0 (258) 280 20 20
İrtibat Tel: 0 (258) 265 21 37
Sms Hattı: 0 (258) 265 21 37
Fax Numarası: 0 (258) 280 29 99

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Denizli Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 85 20 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

denizli@denizli.bel.tr e posta adresi olarak sizlere destek olabilmektedir.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Denizli Büyükşehir Belediyesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Denizli Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Denizli Büyükşehir Belediyesi iletişim bilgileri, Denizli Büyükşehir Belediyesi telefon no, Denizli Büyükşehir Belediyesi irtibat tel, Denizli Büyükşehir Belediyesi canlı destek, Denizli Büyükşehir Belediyesi müşteri temsilcisi, Denizli Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı, Denizli Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Denizli Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası, Denizli Büyükşehir Belediyesi iletişim numarası

Yorum Yap