Deichmann Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Deichmann Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Deichmann Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Deichmann müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım, Deichmann müşteri temsilcisi direk bağlanma, Deichmann müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak Deichmann hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Deichmann Müşteri Hizmetleri Numarası

1888 doğumlu olan Heinrich Deichmann ve eşi Julie birlikte işletmek için kunduracı dükkanı açtılar. 100 yıllık bir sürede kendini sürekli geliştirerek Avrupa’da sayılı firmalardan biri haline dönüştüler. Deichmann bu günlere hiç borsaya girmeden ve hiç kredi almadan geldi. Günümüzde 26 farklı ülkede 3800’den fazla mağaza açarak 39000’den fazla insana iş imkanı sağladı. Her dönemin trendine uygun kaliteli ve şık ürünleri üreten Deichmann müşterilerinden tam not almaktadır.

Deichmann perakende satış yapmakla birlikte ürünleri internet sitesi üzerinden de müşterileriyle buluşturmaktadır. Kadınlara yönelik bot, çizme, babet, ev ayakkabıları, topuk dolgulu ayakkabı, çanta, şapka, sırt çantası, şal, bavul, bere, şapka gibi bir çok kategoride ürün üreten Deichmann şık kombinler yapma imkanını müşterilerine vermektedir. Erkek kategorisinde günlük ayakkabı, bot, çizme, klasik, ev ayakkabısı, çanta, sırt çantası, bavul, bakım ürünleri gibi bir çok alanda ürün üretmektedir. Bunun yanında spor ve çocuk kategorilerinde de en şık ve konforlu ürünleri müşterilerinin beğenisine sunan Deichmann günün modasını en yakından takip etmeye devam etmektedir.

Deichmann Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanılır

Deichmann müşteri hizmetleri numarası ile Deichmann temsilcilerine kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Deichmann müşteri hizmetlerine hafta içi 09:00-19:00 saatleri arasında, cumartesi 09:00-14:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 0850 200 04 50 numaralı bu hattan Deichmann müşteri hizmetlerine kolaylıkla bağlanabilir istek, şikayet ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Diğer taraftan iptal ve iade işlemlerinizi bu numaradan kolaylıkla yapabilir ve ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Deichmann Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 200 04 50

Arama Terimleri: deichmann çağrı merkezi, deichmann iletişim, deichmann müşteri hizmetleri, deichmann telefon numarası, deichmann şikayet hattı, deichmann müşteri hizmetleri numarası, deichmann şikayet

4 Yorum

  1. ERSAN KEPEZ 11 Mart 2020
  2. Alkan aral 21 Mayıs 2021
  3. Veysi 25 Haziran 2021
  4. Rana Engin 8 Mayıs 2023

Yorum Yap