Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Hepsiburada müşteri hizmetleri numarası 2019, Hepsiburada telefon numarası, Hepsiburada iletişim, Hepsiburada müşteri temsilcisi gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

Hepsiburada Müşteri Hizmetleri Numarası 2019​

İnternet üzerinden hizmet veren bir alışveriş sitesi olan Hepsiburada, 1998 yılında aktif olarak hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’ nin en büyük online alışveriş platformlarından birisi olarak, satış ortaklarıyla binlerce farklı türde ürün çeşitliliğine sahiptir. Türkiye genelinde faaliyet gösteren 5000’ i aşkın tedarikçi firma ile faaliyet gösteren Hepsiburada, online alışveriş hizmetlerinde tüketicilerin tüm istek ve ihtiyaçlarına yanıt veriyor. “Her şey ayağına gelsin” sloganı ile hizmetlerini 1998 yılından bu yana kesintisiz olarak sürdüren Hepsiburada, Doğan Holding bünyesinde faaliyet göstermektedir. Türkiye’ nin en çok kullanılan ve en güvenilir online alışveriş portalı olan Hepsiburada, müşteri hizmetleri yönünden son derece gelişmiş bir yapıya sahiptir. Özellikle de hem tedarikçileri, satıcıları hem de müşterileri için aktif bir müşteri hizmetleri servisi ile her konuda destek sağlıyor. Bu çerçevede de Hepsiburada müşteri hizmetleri numarası 2019 üzerinden, her türlü konuya ilişkin olarak başvuruda bulunulabiliyor.

Hepsiburada, Türkiye’ de 30 farklı kategoride 12.7 milyonu aşkın ürün seçeneği ile e-ticaret sektörünün en önemli paydaşı konumunda bulunuyor. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’ nin en sevilen markası ve 2013 yılında ise “Yılın E-ticaret Sitesi” ödüllerine layık görülmüştür. Bu şekilde Türkiye’ de e-ticaret sektörünün ödüllü ve saygın kuruluşlarından birisi olarak yıllardır faaliyet gösteriyor. Hepsiburada alışveriş sitesi üzerinde tüketiciler elektronik, moda, ev, yaşam, kırtasiye, ofis, otomobil, bahçe, yapı market, anne, bebek, oyuncak, spor outdoor, kozmetik, kişisel bakım, kitap, müzik, film, hobi, süpermarket ve petshop kategorilerinde milyonlarca ürün yelpazesiyle hizmet veriyor. Hepsiburada üyelik işlemlerinden, ürün satın işlemlerine, kampanyalardan, kurumsal iş ortaklıklarına kadar her türlü konuda destek ve bilgi almak için Hepsiburada müşteri hizmetleri numarası 2019 ile başvuru gerçekleştirilebiliyor.

Tüketiciler Hepsiburada alışveriş platformunu bilgisayarlardan internetten kullanabildiği gibi Android ve iOS işletim sistemli akıllı mobil cihazlar üzerinden de özel uygulamasıyla kullanabiliyor. Bu şekilde her türlü ürün ve hizmet ihtiyacında Hepsiburada’ nın geniş yelpazesinde bulunan tedarikçi firmalarından uygun fiyat ve kaliteli ürün portföyü ile güvenli alışveriş yapabiliyor. Güvenli ödeme imkanı veren ödeme kanalları aracılığıyla yapılan alışverişlerde Hepsiburada bünyesinde güvencede sağlanıyor. Bu şekilde herhangi bir sorun halinde Hepsiburada müşteri hizmetleri numarası 2019 aracılığıyla başvuruda bulunarak, internette alışverişi en güvenli şekilde gerçekleştirebilmek mümkün oluyor.

Hepsiburada Çağrı Merkezi Numarası 2019

Türkiye’ nin en büyük online alışveriş platformu Hepsiburada, hem tedarikçileri hem de tüketicileri için müşteri hizmetleri aracılığıyla teknik destek sağlıyor. Hepsiburada çağrı merkezi numarası 2019 güncel bilgileri ile her türlü işlem, sorun ve şikayet için kolayca müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirebiliyor. Hepsiburada’ nın müşteri hizmetleri servisi tüketicilere haftanın 7 günü 24 saat olacak şekilde kesintisiz hizmet veriyor. Her türlü soruya ilişkin olarak hızlı ve pratik bir şekilde yanıt veriyor.

Hepsiburada çağrı merkezi numarası 2019 bilgilerini öğrenmek isteyenler için Hepsiburada tarafından açıklanan resmi çağrı merkezi numarası ise “0850” sistemlidir. Bu çerçevede de 7/24 kesintisiz olarak teknik destek almak, kampanya ve hizmetler hakkında bilgi almak ya da şikayet oluşturmak için 0850 252 40 00 numarasından çağrı merkezine başvuru gerçekleştirilebilmektedir. Hepsiburada çağrı merkezi 7/24 hizmet veriyor olsa da bu hizmet süresi sınırlaması sadece IVR yani sesli yanıt sistemi için bulunmamaktadır. Bu nedenle de tüketicilerin çağrı merkezinde direkt olarak sorunları ile ilgili olarak müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirmek istemeleri durumunda her gün 08.00-24.00 saatleri arasında arama yapması gerekiyor. Bu çalışma saatleri içerisinde tüm işlemler ile ilgili olarak Hepsiburada’ nın deneyimli ve uzman müşteri temsilcileriyle görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Hepsiburada çağrı merkezi numarası 2019 üzerinden ödeme işlemleri, kargo takibi, üyelik işlemleri, tedarikçi şikayeti gibi konularda başvurularda bulunabiliyor. Aynı zamanda da Hepsiburada alışveriş platformunun ürün ve hizmetlerine ilişkin olarak istek, öneri ve şikayet bildirimlerini de gerçekleştirebilmek mümkündür. Bu tip başvurularda kısa zaman dilimleri içerisinde Hepsiburada’ nın müşteri hizmetleri departmanın ilgili birimleri tarafından hızlı dönüş sağlanmaktadır. Bu şekilde de Hepsiburada ürün ve hizmetleri ile ilgili olarak her türlü konuda dinamik ve aktif bir destek hizmetlerinden yararlanabilmek mümkün oluyor.

Hepsiburada Telefon Numarası

Hepsiburada müşterileri günün her saatinde sesli yanıt sisteminin bulunduğu çağrı merkezi numarası üzerinden başvurularını kolayca gerçekleştirebiliyor. Hepsiburada telefon numarası üzerinden müşteri temsilcileri ile direkt görüşme yapabilmek için ise çalışma saatleri içerisinde arama gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Hepsiburada istek, öneri ve şikayet veya bilgi edinme başvuruları için başvuru gerçekleştirilebilecek ekstra bir telefon numarası ise bulunmamaktadır. Tüm başvuru ve işlemler Hepsiburada çağrı merkezi aracılığıyla gerçekleştirilebilmektedir. Eğer gerekli olması durumunda çağrı merkezinde otomatik yanıtlama sistemi veya müşteri temsilcileri tarafından Türkiye’ nine büyük dijital şirketlerinden birisi olan Hepsiburada’ nın ilgili birimlerine ilişkin olarak yönlendirmeler gerçekleştirilebilmektedir.

Tüketiciler Hepsiburada alışveriş platformunun genel müdürlüğü ile görüşme gerçekleştirmek istemesi durumunda da sadece Hepsiburada müşteri hizmetleri numarasını kullanabiliyor. Bu yüzden de tüketicilerin her türlü işleme ilişkin olarak mutlaka 0850 252 40 00 numaralı çağrı merkezi numarası üzerinden arama gerçekleştirmesi gerekiyor. Geniş ürün portföyü ve hizmetlerine ilişkin olarak her türlü konuda teknik destek çözümlerinin sağlanmış olduğu Hepsiburada çağrı merkezinde, yapılan başvurularda gerekli olması durumunda ilgili birimlere yönlendirmeler gerçekleştiriliyor. Bu şekilde farklı Hepsiburada telefon numarası alternatifleri ile tüketiciler açısından bilgi karmaşıklığına yol açılmaması sağlanıyor. Bu sayede de kullanıcılar, kolay ve hızlı bir şekilde Hepsiburada destek çözümlerinden her konuya ilişkin olarak yararlanabiliyor.

Hepsiburada İletişim

Hepsiburada çağrı merkezi numaralarının yanı sıra Hepsiburada iletişim kanalları da bulunmaktadır. Özellikle de Hepsiburada tarafından kurulmuş olan Hepsipay hizmetleri ile ilgili olarak bilgi almak ya da karşılaştıkları sorunlara ilişkin olarak destek almak isteyen kişiler 0850 558 02 00 numaralı çağrı merkezinden başvuru gerçekleştirebiliyor. Hepsipay müşteri hizmetleri genel Hepsiburada hizmetlerine ilişkin olarak kullanılamamaktadır. Bu çağrı merkezi numarası üzerinden sadece Hepsipay hizmetlerine ilişkin olarak şikayet oluşturmak ya da bilgi almak amacı ile kullanılabilmektedir.

Tüm kurumsal yapılarda olduğu gibi Hepsiburada iletişim kanalları arasında elektronik posta servisi de bulunmaktadır. Özellikle de Hepsiburada alışveriş platformunda kurumsal veya bireysel işlemlere istinaden gerekli olan evrak gönderimleri konusunda elektronik posta adresi ile önemli bir kolaylık sağlıyor. Türkiye genelinde ofisleri veya mağazaları ile faaliyet göstermediğinden evrak ve belge gönderimlerinin etkin biçimde ve son derece hızlı şekilde gerçekleştirilebilmesi amacı ile e-posta servisi ile hizmet vermektedir. Bu çerçevede de Hepsiburada.com’ un kayıtlı elektronik posta adresi olan “dmarket@hs02.kep.trdmarket@hs02.kep.tr” şeklindedir. Bunun dışında Hepsiburada mail adresi olan “bilgi@hepsiburada.com” adresi üzerinden istek, şikayet ve öneri bildirimleri, bilgi edinme başvuruları ve evrak gönderimleri pratik bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bu iletişim kanalı üzerinden gerçekleştirilen başvurulara ilişkin olarak Hepsiburada alışveriş platformunun ilgili birimleri tarafından ilk çalışma saatleri içerisinde inceleme yapılarak, geri dönüşler sağlanmaktadır. Bu geri dönüşler, mevcut yoğunluğa göre uzun süreli olabilir. Ancak Hepsiburada müşteri temsilcileri tarafından gerekli olan yanıtlar, kesinlikle geçte olsa sağlanmaktadır.

Hepsiburada Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 252 40 00

Hepsiburada İletişim Mail Adresi
bilgi@hepsiburada.com

Eğer mevcut bir üyeliğiniz var ise Hepsiburada İletişim Formu üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Hepsiburada müşteri hizmetleri adlı konumuza da göz atabilirsiniz.

Arama Terimleri: Hepsiburada çağrı merkezi, Hepsiburada iletişim bilgileri, Hepsiburada telefon numarası, Hepsiburada müşteri temsilcisi, Hepsiburada şikayet hattı, Hepsiburada müşteri hizmetleri 2019

One Response

  1. Esat YILDIZ 13 Temmuz 2020

Yorum Yap