Maymoda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maymoda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Maymoda Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Maymoda müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım, Maymoda müşteri temsilcisi direk bağlanma, Maymoda müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi sahibi olmak için makalemizi inceleyebilirsiniz.

Maymoda.com Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

2016 yılında kurulan Maymoda.com, kadın trend ve giyim alanında uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Kadın giyim alanında birbirinden şık ve kaliteli ürünleri müşterilerinin beğenisine sunan Maymoda gelişen trendleri ve modaları takip ederek her dönem iddialı ürünleri müşterileriyle buluşturmaktadır. Birçok kategoride son moda kıyafetleriyle kadın giyim alanında beğeniyle takip edilen Maymoda her gün kalite ve ürün ağını geliştirerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Maymoda dış giyim, giyim, ayakkabı, aksesuar gibi bir çok alanda ürün satışı yapmaktadır. Dış giyim kategorisinde kaban, suni kürk, şişme mont, ceket, panço gibi kategorilerde ürünlere ulaşabilirsiniz. Giyim alanında pantolon, gömlek, tshirt, etek gibi bir çok kategoride ürün bulabilirsiniz. Ayakkabı kategorisinde bot, çizme, topuklu ayakkabı, spor ayakkabı gibi bir çok ürüne ulaşabilirsiniz. Aksesuar kategorisinde kemer, çanta, şapka gibi bir çok ürüne ulaşabilirsiniz.

Maymoda.com üzerinde bir kadının giyim alanında ihtiyacı olabilecek her türlü ürünlere ulaşabilirsiniz. Online olarak aldığınız ürünler kargo ile hızlıca kapınıza ulaşmaktadır. Beğenmediğiniz ürünleri kolay bir şekilde iade edebilir ya da değiştirebilirsiniz.

Maymoda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0533 5545529

Maymoda Mail Adresi
info@maymoda.com

Maymoda Adres
Mehmet Nezih Özmen Mahallesi Akçaağaç Sokak No:2 kat :3 MERTER/İSTANBUL-TÜRKİYE

Arama Terimleri: maymoda çağrı merkezi, maymoda iletişim, maymoda müşteri hizmetleri, maymoda telefon numarası, maymoda şikayet hattı, maymoda müşteri hizmetleri numarası, maymoda şikayet

Yorum Yap