Vicco Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vicco Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Vicco çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Vicco müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Vicco şikayet hattına erişebilirsiniz. Vicco müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Vicco Çağrı Merkezi Numarası

Kuruluşu Türkiye olup ülkemizde faaliyet gösteren Vicco çocuk ayakkabı ürünlerinde en iyi hizmeti sunmaktadır. Türkiye’nin büyük şehirlerinde şubesi olan ve web sitesi üzerinden Türkiye’nin her yerine satış yapan bu firma her geçen gün verdiği hizmeti geliştirerek kalitesini arttırmaktadır. İade ve değişim, şube sorgulama, ürün sorgulama, sipariş takibi ve bu firmanın sağladığı tüm hizmetler hakkında bilgi almak için çağrı merkezi hattına bağlanabilir veya sosyal medya hesapları üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Almak istediğiniz ürünün kalite kontrolünü yapmak veya diğer müşterilerin mağaza yorumlarını okumak için sosyal medya platformundaki hesapları ziyaret edebilir, hesapları yöneten sosyal medya uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda ürünler veya mağaza hakkında paylaşım yaparken mağazanın etiketini kullanabilir veya firmanın sosyal medya hesabı ile iletişime geçerek görsellerinizin paylaşılmasını talep edebilirsiniz. Diğer kullanıcıların paylaştığı görselleri ve yorumları inceleyerek mağazaya olan güvenilirliğinizi artırabilirsiniz.

Vicco çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Vicco Müşteri Hizmetleri Numarası

Vicco mağazası ile yapmak istediğiniz tüm işlemler ve taleplerinizde çağrı merkezi hattına ulaşabilir, güler yüzlü ve uzman müşteri temsilcileri ile kolaylıkla talebinizi karşılayabilirsiniz. Facebook, İnstagram ve Youtube üzerinden bu firmanın hesabını ziyaret edebilir, diğer müşteriler ve sosyal medya uzmanları ile konuşarak kalite kontrol ve diğer ürün işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Her geçen gün kendini geliştirmeye ve yetiştirmeye devam eden bu firma ülkemizde en iyi hizmeti vermeyi ve dünyaya açılmayı amaçlamakta. Hedefleri doğrultusunda verdiği hizmeti geliştirmeye devam eden bu mağaza bizlere sunduğu çağrı merkezini hizmetini de geliştirerek tüm müşterilerinin kolaylıkla ulaşım gerçekleştirmesini sağlamıştır. Bu firmanın çağrı merkezi hattı ile bağlantı kurmak için 0850 475 55 55 numaralı hattı tuşlayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Vicco müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Vicco Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri temsilcisi ile bağlantı kurmadan Vicco ile ilgili talebinizi karşılamak istiyorsanız, kargo takibi, şube sorgulama, ürün inceleme gibi işlemlerinizi web sitesi üzerinden kimsenin yardımı olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için yukarıda belirttiğimiz çağrı merkezi hattını tuşlayarak, duyacağınız sesli yanıt sisteminde size uygun tuşlamaları yaparak doğru temsilci ile bağlantı kurabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Vicco müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Vicco Şikayet Hattı

Vicco mağazasından yaptığınız alışverişlerde size sunulan hizmette bir sıkıntı yaşadıysanız bunu şikayet talebi olarak iletmek için yukarıda belirttiğimiz çağrı merkezi numarasını tuşlayabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Vicco müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Vicco şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Vicco Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Vicco çağrı merkezi numarasına 0 850 480 87 29 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı: Faal Mağazacılık Anonim Şirketi

Telefon: 0850 475 55 55

Faks: (0212) 597 96 65

Adres: Bolluca Yolu Yıldırım Beyazıt Cad. No:102 Arnavutköy/İstanbul

E-Posta: bilgi@vicco.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Vicco iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Vicco sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Vicco iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Vicco iletişim bilgileri, Vicco telefon no, Vicco irtibat tel, Vicco canlı destek, Vicco müşteri temsilcisi, Vicco şikayet hattı, Vicco müşteri hizmetleri numarası, Vicco çağrı merkezi numarası, Vicco iletişim numarası, Vicco çağrı merkezi, Vicco müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap