CTB Medya Web çağrı merkezi numarası şikayet hattı müşteri hizmetleri telefonu

CTB Medya Web Şikayet Hattı Çağrı Merkezi Numarası

Telefon numaraları üzerine sıklıkla gönderilen mesaj içerikleri ile adından bahsedilen firma ile ilgili bilgi almak için makalemize göz atabilirsiniz. Bir çok kişini telefonuna gelen mesaj ile bu ismi duydukları bilinmektedir. Sn…; ….. ….. kargo alışverişlerinizden toplanan 3200 ParaPuan ile akıllı cep telefonu indirimi kazandınız, sipariş için; … web sitesi ismi aktarılarak sizlerin dikkati çekilmektedir.

İlgili numara üzerinden sipariş geçtikten sonra sizlere kargo gönderimi yapılmaktadır ancak sizlerin talep ettiği ürünler yerine basit ve tamamen farklı ürünlerin gönderimi yapılmaktadır.

Farklı numaralar üzerinden sizlere gönderilen mesajlarda genel olarak içerik aynıdır. Bazen kayıp eşya bürosundan bahsedilirken bazen puan ya da indirim gibi durumlardan bahsedilerek sizlerin dikkati çekilmektedir. Anlık olarak dalgınlığa gelen kişiler tarafından siparişler verilmektedir. Bu anlamda ilgili firma bilgileri bulunmuyor ve karşınızda muhattap olabileceğiniz kişiler de bulunmadığı için bu firma ile ilgili güven duyulmaması gereklidir.

CTB Medya Web Çağrı Merkezi Numarası

İlgili firmaya ait sabit telefon numarası bulunmamaktadır. Değişen numaralar üzerinden mesaj gönderimi yapılırken sipariş verdikten sonra ilgili numaraya ulaşamıyorsunuz ya da sizlerin aranması açılmıyor.

Sizlere gelen mesajlardaki bağlantıyı açtığınız zaman sizlere Atatürk Havalimanı’ndaki Samsung Galaxy s8 ürününün satıldığını ve gazete  ya da haberlerde de çıktığını gösteren görseller yer almaktadır. Bu sitelerin kaynağı net değildir ve sunulan görseller ile mesaj gönderilen kişiler yanlış yönlendirilmektedir.

 

Arama Terimleri: CTB Medya Web çağrı merkezi numarası, CTB Medya Web müşteri hizmetleri numarası, CTB Medya Web şikayet hattı, CTB Medya Web şikayet telefonu, CTB Medya Web şikayet

2 Yorum

  1. MUSTAFA ALGÜL 22 Nisan 2020
  2. mahmut 28 Nisan 2020

Yorum Yap