cosmopark clinic çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası şikayet hattı

Cosmopark Clinic Çağrı Merkezi İleitşim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Figen Aktosun eşi ile birlikte 1992 yılında bu merkezi açmıştır. Kendisi güzellik ve saç bakım eğitmeni olarak bu alanda hizmet vermektedir. Figen Aktosun bu merkezi açmadan önce güzellik sektöründe hizmet veren çok uluslu firmalarda satış müdürlüğü ve pazarlama müdürlüğü pozisyonlarında çalışarak bu alanda kendini oldukça geliştirmiştir. Master Figen Aktosun, Cosmopark bünyesinde Yeni Evren Akademi’yi kurmuştur. Burada cilt sağlığı ve güzelliği uzmanları yetiştirerek çalışma hayatına katmaktadır.  Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak eğitimler vererek bu alanda oldukça mesafe katetmiştir.

Fi plazma, cilt bakımı, zayıflama, epilasyon, kalıcı makyaj, medikal pigmentasyon, eğitim, el & ayak bakımı gibi kategoriler ile hizmet sunan firma bu yönden gelişimine devam ederken bu alanda oldukça beğenilmektedir.

Bünyesinde birçok çalışan bulunduran Cosmopark Clinic gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri memnuniyetini oldukça önem vermektedir. Bu anlamda sorunlara kısa ve pratik çözümler sunmak amacıyla Cosmopark Clinic çağrı merkezi numarası müşterileri ile sizlere ne iyi şekilde destek olmaktadır.

Güzellik ve saç bakım sektöründe oldukça başarılı bir duruma gelen Cosmopark Clinic her geçen gün kullanıcı kitlesini arttırarak müşteri ailesini genişletirken bu alanda kendinden söz ettirmektedir. Durum böyle olunca geniş müşteri destek ağı ile en iyi şekilde müşteri kitlesine hitap eden Cosmopark Clinic ilerleyen zamanlarda kendini güzellik ve saç bakım sektöründe daha fazla geliştirerek en iyi hizmetleri sunacaktır.

Cosmopark Clinic amacı müşterilerine hitap eden bakım ve çeşitliliği yelpazesini genişletirken en güzel şekilde sunumunu yaparken oluşturulan talepleri en kısa sürede ve güvenilir olarak sizlerle buluşturmaktır. Hizmetlerinin arkasında duran Cosmopark Clinic aynı zamanda da müşteri kitlesine en iyi şekilde hitap edecek imkanları sunmaktadır.

Cosmopark Clinic Müşteri Hizmetleri Numarası

Gün gün büyümesine ve gelişimine devam eden Cosmopark Clinic , özellikle güzellik ve saç bakım sektöründe kendinden söz ettirmektedir. Gün geçtikçe müşterilerine hitap eden Cosmopark Clinic ürün çeşitliliğini ve kaliteli tercihleri arttırarak kendini yenilemektedir. Kendi alanında birbirinden farklı hizmetlerin yanı sıra gelişmiş müşteri hizmetleri temsilcisi ile varlığını büyütüyor.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Cosmopark Clinic müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Cosmopark Clinic ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Cosmopark Clinic çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Cosmopark Clinic Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0536 954 36 62  whatsapp
0 212 236 23 23 

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Cosmopark Clinic çağrı merkezi numarasına 0 212 236 23 23  numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Cosmopark Clinic sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Cosmopark Clinic iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Cosmopark Clinic iletişim bilgileri, Cosmopark Clinic telefon no, Cosmopark Clinic irtibat tel, Cosmopark Clinic canlı destek, Cosmopark Clinic müşteri temsilcisi, Cosmopark Clinic şikayet hattı, Cosmopark Clinic müşteri hizmetleri numarası, Cosmopark Clinic çağrı merkezi numarası

Yorum Yap