Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası | Müşteri Temsilcisi

Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu İletişim Telefon Numarası

Sunuculuğunu Evrim Akın’ın yaptığı Çocuktan Al Haberi programı Show TV ekranlarında yeniden izleyicilerle buluşmanın heyecanını yaşıyor. Çocuktan Al Haberi yayın hayatına girdiğinden beri izleyicilerin dikkatini ve beğenisini kazanmış, reyting sıralamasında emin adımlarla üst sıralara doğru ilerlemiştir. Çocuktan Al Haberi yarışmasını eğlenceli ve de güzel kılan bir diğer unsur da yarışmanın sunulmasında Evrim Akın’a yardımcı olan 9(sunuculardan Sarp ve Kuzey’i tek kişi olarak kabul edersek) küçük yaramaz:) Henna, Tuğra, Derin, Nisan, Efe, Ebrar, Sarp-Kuzey, Irmak ve Arda. Küçük sunuculardan Efe ciddi bakışları, hazır cevaplılığı ve bilimsel deneyleriyle, Ebrar bücüş bücüş konuşması ve birbirinden güzel yemek tarifleriyle, Sarp ve Kuzey her defasında zıt fikirlerle başlayıp ortak bir karara doğru yelken açmasıyla dikkat çekmekte.

Gelelim Çocuktan Al Haberi yarışmasının formatına. Yarışmada 3 yarışmacı birbiriyle kıyasıya yarışmaktadır. İlk turda çocuklara iki seçeneği olan bir soru soruluyor. Yarışmacılardan çocukların çoğunluğunun bu soruya ne cevap verdiği soruluyor. Yarışmacılar bu soruya doğru cevap verirse 10 puan alıp yarışmaya hızlı bir giriş yapma fırsatı yakalıyorlar. Ardından yarışmacılar sırasıyla hangi çocukların çoğunluğun içinde yer aldığını tahmin etmeye çalışıyorlar. Doğru yapılan her tahmin yarışmacıya 20 puan kazandırıyor. Bu turda en az puan alan yarışmacı yarışmaya veda ediyor.

Bir yarışmacı elendikten sonra Çocuktan Al Haberi 2.turla devam etmektedir. Bu turda çocuklara bir soru soruluyor. Yarışmacılar önlerinde bulunan butonlara tıklayarak ekranda çıkan çocuğun cevabını tahmin etmeye çalışıyor. Yapılan her doğru tahmin yarışmacıya 30 puan kazandırmaktadır. Bu tur sonunda en yüksek puana sahip olan yarışmacı final turuna yükselmeye hak kazanıyor.

Geldik final turuna. Final turunda yarışmacının 5 farklı çocuk seçmesi gerekiyor. Final turunda her çocuğa farklı sorular soruluyor. Yarışmacıdan seçtiği her çocuğun sorulan soruya ne cevap verdiğini tahmin etmesi isteniyor. Ardından yarışmacı doğru olarak tahmin ettiği çocukların kendisine puan vermesini bekliyor. Yarışmacının yarışma boyunca toplamış olduğu puanı 500’e ulaşırsa tatil hediyesi kazanıyor.

Çocuktan Al Haberi Başvuru Formunu aşağıdaki vermiş olduğumuz linklerden eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak yarışmaya katılmak için şans elde edebilirsiniz. Yarışmaya Çocuk Yarışmacı Formu ya da Stüdyo Yarışmacı Formu doldurularak başvuruda bulunulabilir.

Çocuktan Al Haberi Çocuk Yarışmacı Başvuru Formu
Başvuru Formu

Çocuktan Al Haberi Stüdyo Yarışmacı Başvuru Formu
Başvuru Formu

Arama Terimleri: Çocuktan Al Haberi iletişim, Çocuktan Al Haberi başvuru, Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu, Çocuktan Al Haberi yorumları, Çocuktan Al Haberi başvuru nasıl yapılır, Çocuktan Al Haberi telefon numarası, Çocuktan Al Haberi telefon, Çocuktan Al Haberi çocuk yarışmacı başvuru formu, Çocuktan Al Haberi stüdyo yarışmacı başvuru formu

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Ümüt mutluAyfer Recent comment authors
  Subscribe  
Bildir
Ayfer
Ziyaretçi
Ayfer

10 ocak 2018 gunu yayınlanan bölumde çocuklar cevap verdiği sırada arka fondaki anlamsiz kahkaha seslerini lütfen kaldırın.Çok itici.Programdan soğuttu beni.

Ümüt mutlu
Ziyaretçi
Ümüt mutlu

İyi günler evrim hanım .ben gaziantepliyim .Mersin erdemlide yaşıyorum.evliyim üç çocuk annesiyim.sizin gibi çocukları çok seviyorum kreşlerde öğretmenlik yaptım .şimdi işsizin programınızı çok severek izliyorum.tam bana göre bir program.evrimhanim benim maddi yönden yirmibin tly ihtiyacım var.cunku küçük bir oyun evi açmayı düşünüyorum bu benim yıllardır hayalim ama bı turlu gerçekleştiriyorum .çok yere başvurdum ama yok .sende yoksa kimsede yok.cocuklarim okuyor evim kira.esim üç defa ameliyat oldu damar tıkanıklığı dan.ama yinede çalışmak zorunda.evrim hanım ben bu işi yaparsam hem çocuklarıma hem eşime büyük bir katkıda bulunmuş olurum .çünkü hayat çok zor eşim yevmiyeyle bir lokantada çalışıyor.inanin zor.kizim anne tatil nasıl bişey… Read more »