Çitlekçi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çitlekçi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çitlekçi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Çitlekçi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Çitlekçi şikayet hattına erişebilirsiniz. Çitlekçi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çitlekçi Çağrı Merkezi Numarası

Kuruyemiş ya da çekirdekler hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Özellikle yemeklerden sonra televizyon seyrederken, film ya da maç izlerken çayın yanında tüketilir. Misafirlerimiz için de güzel bir ikramlıktır. Hele ki taze ve mis gibi kokuyorsa keyifle yenilir. Çitlekçi firmasında birçok ürün bulunmaktadır. Hepsi de taze olarak kişilere ulaştırılır. İnternet sitesinden alışveriş yaparak hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. 150 liranın üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo, kredi kartı ile güvenli ödeme avantajları kişilere sunulmaktadır. 1989 yılında kurulmuş olan firma kuruyemişlerin ithalatını ve ihracatını yapmaktadır. Kuruyemişlerin üretimi, depolanması, hijyenik olarak paketlenmesi büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Tesisleri oldukça büyük olup yurt dışında da ülkemizi temsil etmektedir. Farklı soru ve talepleriniz için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Çitlekçi çağrı merkezi numarası 0312 387 10 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çitlekçi Müşteri Hizmetleri Numarası

Çitlekçi oldukça fazla seçimle kişilere hizmet vermektedir. Ürün çeşitliliği fazladır. Kavrulmuş ya da kavrulmamış kuruyemişler, Antep fıstığı, fındık, lokum cezerye çeşitleri, kurutulmuş meyveler, çikolata çeşitleri, kahve ve kaplanmış ürünlerle canınızın çektiklerinden online sipariş oluşturabilmeniz mümkündür. Hediyelik ürünleri tercih ederek sevdiklerinizi de sevindirebilirsiniz. Bütün hepsini taze ve hijyenik olarak alabilirsiniz. Sağlık açısından da faydalı olan kuruyemişler çoğu kişi tarafından tercih edilmekte ve yenmektedir. Alışveriş yapacaklar banka iban numaralarına internet sitesinden ulaşabilirler. Ayrıca istek, dilek ve taleplerinizi müşteri hizmetlerini arayarak bildirebilirsiniz.

Çitlekçi müşteri hizmetleri numarası 0312 387 10 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çitlekçi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çitlekçi ürünlerinin hepsi birbirinden lezzetlidir. Tatlı ya da tuzlu canınız çektiğinde zengin olan ürün çeşitleri arasında tercihte bulunmak kişilerin istekleri ile ilgili bir durumdur. Firmaya direkt bağlanmak için 0 312 387 10 52 numaralı telefon aranmaktadır. Müşteri temsilcileri sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Mail gönderecek olan kişiler online@citlekci.com.tr adresine yazılı mesaj gönderebilirler. Ayrıca internet sitesindeki formu doldurarak da iletişime geçilmektedir.

Çitlekçi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 387 10 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çitlekçi Şikayet Hattı

Çitlekçi şubeleri oldukça fazladır. İstanbul, Ankara, Eskişehir, Kayseri, Konya, Kırıkkale gibi illerde şubeleri de bulunmaktadır. Herhangi bir şubeden ya da internet sitesinden yaptığınız alışverişlerde ürünlerin bayat olması, kalitesinin düşük olması ya da uygun koşullarda saklanmaması gibi konularda şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Her konuda yapılan şikayetler değerlendirilecek ve hemen giderilecektir.

Çitlekçi şikayet hattı 0312 387 10 52 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Çitlekçi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Çitlekçi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Çitlekçi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 387 10 52

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Çitlekçi çağrı merkezi numarasına 0312 387 10 52 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : TUNÇLAR KURUYEMİŞ GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Adres : Çamlıca Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:212/F
E-Posta : online@citlekci.com.tr
Telefon : 0312 387 10 52

Arama Terimleri: Çitlekçi iletişim bilgileri, Çitlekçi telefon no, Çitlekçi irtibat tel, Çitlekçi canlı destek, Çitlekçi müşteri temsilcisi, Çitlekçi şikayet hattı, Çitlekçi müşteri hizmetleri numarası, Çitlekçi çağrı merkezi numarası, Çitlekçi iletişim numarası, Çitlekçi çağrı merkezi, Çitlekçi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap