cinigaz-dogalgaz-cagri-merkezi-numarasi

Çinigaz Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çinigaz Doğalgaz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Çinigaz Doğalgaz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Çinigaz Doğalgaz şikayet hattına erişebilirsiniz. Çinigaz Doğalgaz müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2003 yılında kurulmuş olan Çinigaz Doğalgaz; Kütahya ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Çinigaz Doğalgaz, Kütahya bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

Çinigaz Doğalgaz’ın 0274’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Çinigaz Doğalgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Çinigaz Çağrı Merkezi Numarası

Çinigaz Doğalgaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret şirketi, Kütahya’nın doğalgaz dağıtım şirketidir. 2003 yılında kurulan şirketimiz, Kütahya il merkezi ile birlikte Tavşanlı, Emet, Çavdarhisar ve Gediz ilçelerine de dağıtım yapmaya başlamıştır. Çinigaz, abonelerine kaliteli ve güvenli hizmet vermenin yanında müşteri ilişkilerini en iyi seviyede tutmayı amaçlamıştır. Aboneleriyle sürekli iletişim halinde olup, onların sorun ve isteklerini değerlendiren Çinigaz, bu amacını çağrı merkezi birimiyle gerçekleştirir.

Çinigaz ile ilgili herhangi bir istek, öneri ya da problem bildirimleriniz için çağrı merkezi birimi aktif olarak çalışmaktadır. Şikayet, öneri ya da talepte bulunmak için 0274 226 05 05 numaralı telefon hattımızı arayarak yetkili çalışanlarımızla iletişim kurabilirsiniz.

Çinigaz Müşteri Hizmetleri Numarası

Çinigaz, bir doğalgaz şirketi olduğu için acil durumlarda ya da aboneleri için sorun teşkil eden konularda müşterilerinin hemen onlara ulaşabilmelerini ister. Bu amaçla kurumunda çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri gibi birimleri barındırır. Müşteri hizmetleri biriminin amacı, abonelerinin sorunlarına en doğru ve güvenilir çözümleri hızlı bir şekilde çözebilmektir. Bunun yanında müşterilerinin istek ve taleplerini de karşılamaktadır. Herhangi bir sorunda ya da problem yaratabilecek konularda en doğru çözüm müşteri hizmetleri görevlilerinden yardım almaktır. Bu yardım da kurumun kendisine gitmeden sadece bir telefonla yapılabilmektedir. Müşteri hizmetlerine yukarıda belirtilen telefon numarasından ulaşıla bilinir.

Çinigaz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Çinigaz abonelerinin, bir sorun yaşadıklarında her daim kesintisiz olarak ulaşabilecekleri birimler vardır. Bu birimlerden birisinde müşteri hizmetleridir. Müşteri hizmetleri çalışanlarımız her konuda abonelerimize yardımcı olarak, onların sorunlarına çözüm bulup, talep ve isteklerini gereken şekilde yerine getirirler. Müşteri hizmetleri birimimize bağlanmak için yukarıda verilen telefon numaralarını arayarak görüşme sağlayabilirsiniz. Bunun dışında acil kaçak ve sızıntı gibi durumlarda 187 numaralı telefon hattı aranarak müşteri hizmetlerine bağlanılabilir.

Çinigaz Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyetini kendine görev edinmiş bir şirket olan Çinigaz, bu amaçla çeşitli birimler kurmuştur. Bunlardan birisi de Çinigaz şikayet hattıdır. Aboneler şikayet ve öneri taleplerini www.cinigaz.com adreslerinde bulunan öneri ve şikayetleriniz kısmına girerek gerçekleştirebilirler. Burada müşterilerin şikayet ve önerileri alınarak ilgili kısımlara aktarılıp çözüme kavuşturulur.

Çinigaz Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0274 226 05 05
187

Çinigaz Doğalgaz Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0541 243 02 43

Arama Terimleri: çinigaz doğalgaz iletişim bilgileri, çinigaz doğalgaz telefon no, çinigaz doğalgaz irtibat tel, çinigaz doğalgaz canlı destek, çinigaz doğalgaz müşteri temsilcisi, çinigaz doğalgaz şikayet hattı, çinigaz doğalgaz fatura ödeme, çinigaz doğalgaz kesinti, çinigaz whatsapp, çinigaz müşteri hizmetleri, çinigaz doğalgaz müşteri hizmetleri numarası, çinigaz doğalgaz çağrı merkezi numarası, çinigaz doğalgaz iletişim numarası, çinigaz doğalgaz çağrı merkezi, çinigaz doğalgaz müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. Bülent Yorulmaz 10 Ocak 2018
  2. ERCAN 10 Şubat 2018
  3. Nazif kos 19 Mart 2018

Yorum Yap