Çinigaz Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri

Çinigaz Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Çinigaz Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Doğalgaz, son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak fiyatları, güvenli oluşu ve tamamen doğa dostu olması ile birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Günlük ihtiyaçlarımızı sağlayabilmemiz için varolması gereken etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını yapan firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 2003 yılında kurulmuş olan Çinigaz Doğalgaz; Kütahya ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. Çinigaz Doğalgaz, Kütahya bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden sorumlu bir firmadır.

Çinigaz Doğalgaz’ın 0274’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla abonelik açma işlemleri hakkında bilgi alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın Çinigaz Doğalgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Çinigaz Doğalgaz Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0274 226 05 05
187

Çinigaz Doğalgaz Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0541 243 02 43

Arama Terimleri: çinigaz doğalgaz iletişim bilgileri, çinigaz doğalgaz telefon no, çinigaz doğalgaz irtibat tel, çinigaz doğalgaz canlı destek, çinigaz doğalgaz müşteri temsilcisi, çinigaz doğalgaz şikayet hattı, çinigaz doğalgaz fatura ödeme, çinigaz doğalgaz kesinti, çinigaz whatsapp

Cevapla