Çiğli Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çiğli Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çiğli Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Çiğli Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Çiğli Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Çiğli Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çiğli Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

1992 yılında kurulmuş olan Çiğli ilçesi, İzmir il merkezine 17 km uzaklıkta bulunup yeşil alanlara çok çiğ düşmesinden kaynaklı bu ismi almıştır. Çiğli Belediyesi, ilçedeki belediyecilik faaliyetlerini yürüten kuruluştur. Mevcut Belediye Başkanı çalışmalarına devam etmektedir. Belediyenin misyonu; insana, doğaya ve yaşayan tüm canlılara bağlılık, hoşgörü ve saygı temeliyle kentsel kaynaklara ve hizmetlere erişimi, ekonomik, etkin, kaliteli ve yenilikçi yerel yönetim anlayışıyla herkes için erişilebilir, eşit ve sürdürülebilir kılmaktır. Yönetimce olunmak istenen yer, 2030 Küresel Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerini içselleştirmiş ve yerelleştirmiş bir belediye, ulusal ve uluslararası düzeyde örnek bir kent olmayı başarmaktır. Belediye ve hizmetlerine yönelik tüm sorular, 0 232 935 5535 çağrı merkezi numarası üzerinden ilgililere yöneltilebilir.

Çiğli Belediyesi çağrı merkezi numarası 0232 935 55 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çiğli Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Demokratik bir yönetim anlayışını benimseyen belediye, katılımcılığı son derece önemsemektedir. Yaşanabilir bir kent oluşturmak için sürdürülebilir politikalar üretmek; belediyenin öncül görevleri arasında yer alır. Yurttaşlara sunulacak hizmetin kalitesine yönelik bir çerçeve çizilerek belirlenen hedefler doğrultusunda halkın aktif biçimde yönetime katılması amaçlanmaktadır. Belediye, her daim uyumlu ve etkin bir şekilde yönetim faaliyetlerini gerçekleştirmeyi istemektedir. Belediyeye yönelik tüm konularda müşteri hizmetleri numarası türündeki 0 232 520 6000 aranabilir.

Çiğli Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 0232 935 55 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çiğli Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belediye, kent sınırları içerisindeki sosyal dengesizliği azaltıcı, sosyal bölünmeyi ortadan kaldırıcı, kent kültürünü yaşatıcı ve geliştirici, kent paydaşlarının kendilerini rahat bir şekilde ifade edebilecekleri projeleri hayata geçirmek için çalışmaktadır. Mutlak sosyal refahı sağlamak ve tüm vatandaşlara eşit bir şekilde ulaşmak; belediyenin en çok amaçladığı hususların başında gelmektedir. Belediyeye ilişkin herhangi bir konuda bilgi almak için yukarıdaki numaralardan direkt bağlanılıp gerektiğince bilgilenilebilir.

Çiğli Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0232 935 55 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çiğli Belediyesi Şikayet Hattı

Kurumsal bir yönetim anlayışına sahip belediye, tüm vatandaşların haklarını hassasiyetle gözetmekte; hizmetlerini tüm vatandaşlara eşitlikçi ve adil bir şekilde ulaştırmaya çalışmaktadır. İlçede yaşamını sürdüren tüm vatandaşlar bu durumdan fazlasıyla memnuniyet duymaktadır. Belediyeye yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda yer alan numaralar üzerinden yetkililere kolayca ve anında iletilebilir.

Çiğli Belediyesi şikayet hattı 0232 935 55 35 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Çiğli Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Çiğli Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Çiğli Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0232 935 55 35

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Çiğli Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0232 935 55 35 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Ataşehir Mah. 8001/1 Sok. No:1 Çiğli / İZMİR

Telefon Numarası : 0 232 520 6000

Çağrı Merkezi Numara : 0 232 935 5535

Whatsapp İletişim Hattı : +90 538 011 47 47

Faks İrtibat Hattı : +90 232 376 98 13

E-posta mail adresi : halklailiskiler@cigli.bel.tr

Arama Terimleri: Çiğli Belediyesi iletişim bilgileri, Çiğli Belediyesi telefon no, Çiğli Belediyesi irtibat tel, Çiğli Belediyesi canlı destek, Çiğli Belediyesi müşteri temsilcisi, Çiğli Belediyesi şikayet hattı, Çiğli Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Çiğli Belediyesi çağrı merkezi numarası, Çiğli Belediyesi iletişim numarası, Çiğli Belediyesi çağrı merkezi, Çiğli Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap