Taksi Şoförler Odası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Taksi Şoförler Odası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Taksi Şoförler Odası çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Taksi Şoförler Odası müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Taksi Şoförler Odası şikayet hattına erişebilirsiniz. Taksi Şoförler Odası müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Taksi Şoförler Odası Çağrı Merkezi Numarası

Özellikle şehiriçi ulaşımda tercih edilen araçlardan bir tanesi taksilerdir. Gidilecek olan mesafeye hem hızlı hem de kolay bir şekilde ulaşabilmek için genellikle taksileri tercih ederiz. Konforlu yolculuk yapmak ve işimize hız kazandırmak için kullandığımız bu araçlara ilk bindiğimizde taksi metre açılır. Bu ücretin ne kadar olduğunu ve gidilen her kilometrede müşteriye yansıyacak ücretin belirlenmesi gibi konuları Taksi Şöförleri Odası düzenlemektedir. Bu işle uğraşan birçok taksi şirketi olmasına rağmen, kurallar ve fiyatlar nasıl belirlenmişse onun dışına çıkılmamaktadır.

Taksilerde çalışan şoförlerin çalışma şartlarının belirlenmesi, haklarının ortaya konulması, müşterilerle olan iletişim ve ücretlendirilmenin oluşturulması bu odalar sayesinde gerçekleştirilmektedir. İçişleri Bakanlığı’nın denetiminde gerçekleştirilen bu odaların çağrı merkezleri de bulunmaktadır. Çağrı merkezlerini arayarak karşılaşmış olduğunuz sıkıntılı durumları dile getirebilirsiniz.

Taksi Şoförler Odası çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Taksi Şoförler Odası Müşteri Hizmetleri Numarası

Kendilerine özel plakaları bulunan ve yönetmeliğe uygun ölçülerde hazırlanan  taksilerin ilk numarası bulunduğu ili göstermektedir. Plakaların herhangi bir yerinde TŞOF mühürünün olması da gerekmektedir. Plakalar 4 *10 cm. ölçüsünde mavi renkte TR rumuzu olması şarttır. Uzunluk ve genişlik ölçüleri ise 11*52cm ya da 21*32 cm olmalıdır. Bu kurallara uygun olmayan plakalar trafiğe çıkamamaktadır.

Taksiye bindiğinizde farklı ücretin sizden alınması, karşılaşmış olduğunuz kötü durumlar ya da sizin için sıkıntı veren tüm olaylar için Taksi Şöförleri Odası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. İllere göre farklılık gösteren numara Ankara için 0 312 231 71 06’dır. Ayrıca www.tsof.org.tr internet adresinden de iletişim kurabilmeniz mümkündür. Ayrıca internet sitesindeki iletişim formundan da mesajınızı yazabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Taksi Şoförler Odası müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Taksi Şoförler Odası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Taksi duraklarında alınması gereken önlemler, şoförlerin ve müşterilerin haklarının belirlenmesi gibi konular Taksi Şöförleri Odası tarafından düzenlenmektedir. Müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmanız için bulunduğunuz şehirdeki telefon numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden de mail göndermeniz mümkündür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Taksi Şoförler Odası müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Taksi Şoförler Odası Şikayet Hattı

Müşterilerin karşılaştığı her türlü sorunlar Taksi Şöförleri Odası şikayet hattı da oluşturulmuştur. Duraklarla ilgili şikayetler, şoförlerden kaynaklanan kötü durumlar için müşteri hizmetlerini arayabilir ya da mail yazabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Taksi Şoförler Odası müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Taksi Şoförler Odası şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Taksi Şoförler Odası Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Taksi Şoförler Odası çağrı merkezi numarasına 0312 231 7106 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Fevzi Çakmak Sok. nO:5 Kızılay Ankara
E Posta Adresi: tsofinfo@tsof.org.tr
Telefon Numarası: 0312 231 7106
Fax Hattı: 0312 231 4671

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Taksi Şoförler Odası iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Taksi Şoförler Odası sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Taksi Şoförler Odası iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Taksi Şoförler Odası iletişim bilgileri, Taksi Şoförler Odası telefon no, Taksi Şoförler Odası irtibat tel, Taksi Şoförler Odası canlı destek, Taksi Şoförler Odası müşteri temsilcisi, Taksi Şoförler Odası şikayet hattı, Taksi Şoförler Odası müşteri hizmetleri numarası, Taksi Şoförler Odası çağrı merkezi numarası, Taksi Şoförler Odası iletişim numarası, Taksi Şoförler Odası çağrı merkezi, Taksi Şoförler Odası müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap