Can Diyarbakır Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Can Diyarbakır Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Can Diyarbakır çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Can Diyarbakır müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Can Diyarbakır şikayet hattına erişebilirsiniz. Can Diyarbakır müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Can Diyarbakır Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin saygıdeğer ulaşım firmalarından olan Can Diyarbakır 2011 yılından beri müşterilerine hizmet vermektedir. Firma şu anda Kadri Çapa tarafından yönetilmektedir. Hizmete girdiğinden bu yana müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan firma bu anlayış doğrultusunda hareket etmektedir. Firmanın çalışma prensipleri arasında disiplin ve güler yüz, insani değerleri koruma, rant ve aşırı rekabetten uzak durma, para kazanmak yerine yolcu memnuniyetini ön plana koyma, teknolojiyi araçlarında en üst seviyeye çıkarma ve ulaşımda ilkleri başarma bulunmaktadır. 10 yılı aşkın süredir bu sektöre olan firma internet sitesine de oldukça önem vermiştir. İnternet sitesinden bilet rezervasyon, iptal veya satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca site üzerinden hava durumu, sefer bilgisi, yol durumu gibi yolculuk için gerekli bilgileri de öğrenebilirsiniz. Firmaya ulaşmak için ise 0 (850) 433 00 21 numaralı telefonu kullanabilir ve çağrı merkeziyle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca firmanın sosyal medya hesaplarından da yine görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Can Diyarbakır çağrı merkezi numarası 0850 433 00 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Can Diyarbakır Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’de ilklerin öncüsü, destekleyicisi ve geliştiricisi olmayı hedefleyen firma bu anlayıştan ötürü yatırımlar ve düzenlemeler yapmaktadır. Filosundan 40’dan fazla araç bulunan firma bu araçlarında teknolojiyi en üst seviyelere kadar çıkarmış ve yolcu rahatlığı için hiçbir fedakârlıktan kaçınmamıştır. Firma ayrıca seyahat acentesi tarafında uçak bileti de satmaktadır. Müşteriler sefer bilgisi öğrenme, bilet satın alma, rezervasyon, bilet iptali gibi işlemleri internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Ayrıca 0 (850) 433 00 21 numaralı telefon aracılığıyla da bu işlemleri gerçekleştirebilir ve müşteri hizmetleriyle istek ve talepleriniz doğrultusunda iletişime geçebilirsiniz.

Can Diyarbakır müşteri hizmetleri numarası 0850 433 00 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Can Diyarbakır Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma Diyarbakır’da ilk defa yurtiçi ve yurtdışı sefer düzenleyen marka olarak öncülük etmiştir. Firma ayrıca yenilikçi ve teknolojiye ayak uydurma anlamında araçlarında her geçen gün düzenlemeler yapmakta ve yolcuların rahatı için bütün seferberlikleri titizlikle yürütmektedir. 2+1 araçlarla yolcularına konforu hissettirmek isteyen firma bu bağlamda Diyarbakır’ın en büyük markalarındandır. İnternet sitesi üzerinden araçların teknolojik özelliklerini, bagaj hakkında merak ettiklerinizi, hava durumunu, yol durumunu, mesafeyi, şube konumlarını, tesisleri ve firmaya ait her türlü belgeyi görebilirsiniz. Firma bu bağlamda şeffaf bir yönetim anlayışıyla birlikte müşterilerine güven vermektedir. Firmaya sosyal medya hesapları aracılığıyla ulaşabilir ya da 0 (850) 433 00 21 numaralı telefon ile de iletişime geçebilirsiniz. Bu numarayı tuşladıktan sonra telesekreter aracılığıyla gerekli yönergeleri takip ederek direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilir talep ve isteklerinizi dile getirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetine oldukça önem veren firma size her türlü konuda yardımcı olacak personeli ve hizmeti sağlamaktadır. Müşteri hizmetleri size her türlü konuda yardımcı olacak ve gerekli durumlarda sizi yetkili kişilere aktaracaktır.

Can Diyarbakır müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 433 00 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Can Diyarbakır Şikayet Hattı

Yolcuların memnun kalmadığı veya istek, görüş ve taleplerini paylaşmak istediği durumlarda internet sitesi üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz. Bize ulaşın kısmına tıklayarak firmaya şikâyet ve taleplerinizi ulaştırabilir ve çözülmesini isteyebilirsiniz. Teknik ekip bu konuda sizlere en kısa sürede dönüş yapacak ve sorununuzu çözecektir. Firmaya ayrıca Instagram ve Facebook sayfalarından ulaşabilir ve oradan da yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Kurumsal prensibi “Öncelik insani değerler” olan firma sizlere desteği en iyi şekilde sağlayacaktır. Firmaya ayrıca WhatsApp şikâyet hattı olan 0 533 137 00 21 numaralı telefondan mesaj gönderebilir ve şikâyet, talep ve isteklerinizin çözülmesi için destek isteyebilirsiniz. Ayrıca firmanın internet sitesine üye olarak da bilgilerinize kolayca ulaşmaya yardımcı olur ve sorununuzun daha kolay çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Can Diyarbakır şikayet hattı 0850 433 00 21 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Can Diyarbakır müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Can Diyarbakır şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Can Diyarbakır Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 433 00 21

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Can Diyarbakır çağrı merkezi numarasına 0850 433 00 21 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : CAN DİYARBAKIR TUR. PET. OTO. TİC. LTD. ŞTİ.

Adres : Diyarbakır Şehirler Arası Otobüs Terminali No:32-33 Kayapınar/Diyarbakir/TÜRKİYE

E-Posta : bilgi@candiyarbakir.com

Telefon : 0850 433 00 21

Arama Terimleri: Can Diyarbakır iletişim bilgileri, Can Diyarbakır telefon no, Can Diyarbakır irtibat tel, Can Diyarbakır canlı destek, Can Diyarbakır müşteri temsilcisi

Yorum Yap