Buzlu Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Buzlu Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Buzlu Turizm çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından 0 222 217 45 02 Buzlu Turizm ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Buzlu Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Yatırımlarının tamamını öz sermayesiyle gerçekleştirerek yönetim ve kaliteli bir sistem kurma konusu ile ilgili ciddi üstünlükler sağlamış olan Buzlu Turizm, bugün tamamı kendisine ait olan 40 tane otobüsü ile sizlere hizmet vermektedir. Git gide sayısını artırdıkları son teknoloji otobüsleriyle kaliteli hizmetlerine ara vermeden devam etmektedir. Kar, buz takmayız biz gideriz diyen firma, her hava şartına karşı tüm önlemleri alarak, yolculuğa çıkmaktadırlar. Yolculuk esnasında hiçbir sorun yaşamamanız için çalışmalarına devam etmektedirler.

Bine aşkın çalışanı, 300 den fazla bilet satış noktası ve onlarca kent içi servis araçlarıyla yolculuk anlayışını değiştiren ve giderek geliştiren Buzlu Turizm Turizm’in temel aldığı hizmet ilkesi Geleceğinizi, Biz Taşıyoruz sloganında gizlidir. İyi hizmet verebilmenin altında yatan temel sebebin uzman personel kalitesi olduğunu düşünen Turizm Yönetimi, aralıklarla değişen kaptan, servis memuru, bilet satış temsilcisi ve müşteri hizmetleri gibi birimlerine lider, takım çalışması, kalite bilinci, kurum kimliği, müşteri mutluluğu, iletişim yöntemleri vb. gibi konularda hizmet içi eğitim uygulamaları düzenleyerek personel kalitesini ve alanında uzman ekibiyle hizmet kalitesini günden güne arttırmaktadır. Kaliteli bir firmayla çalışmamak, hem sizleri yolculuk esnasında mutlu etmeyecektir, hamda turizm firmasına verdiğiniz para sizi üzecektir.

Sınırlı olan sefer hizmetleri, 2009 – 2010 yıllarına gelindiğinde, Alanya, Kemer, Aydın, Burdur, Denizli, Isparta, Bodrum, Edirne, ve Kırklareli seferleri başlatarak hizmet ağını daha da genişletmiştir.

Buzlu Turizm’in kalite politikası, kaliteli ve alanında uzman ekibiyle çalışma sürdürmek, müşteri memnuniyeti sağlamak esası üzerine kurulmuştur. Bu politika doğrultusunda güvenilir, konforlu, ekonomik, standart hizmetler üretmeyi ve kalite sistemini sürekli iyileştirmeyi bir görev olarak benimsemiştir. Geleceğinizi, biz Taşıyoruz temel prensibini kendine ilke edinmiştir.

Taşımacılık sektöründe belirleyici ve referans marka olmak için ayrıca müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmak için teknolojiye uyum sağlayarak çalışmalarına devam etmektedir.

Müşterilerinin zamanla değişebilen beklentilerine ve isteklerine zamanında ve ayrıca en ideal çözümleri geliştirerek hizmetlerine devam eden Turizm firması, kaliteli hizmetlerine, sizi memnun etmek için devam etmektedir.

Buzlu Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 222 217 45 02 

Buzlu Turizm Mail Adresi
info@buzlu.com.tr

Buzlu Turizm Adres
Eskişehir Şehirler Arası Otobüs Terminali Eskişehir / Türkiye

Arama Terimleri: buzlu turizm çağrı merkezi, buzlu turizm iletişim, buzlu turizm müşteri hizmetleri, buzlu turizm telefon numarası, buzlu turizm şikayet hattı, buzlu turizm müşteri hizmetleri numarası, buzlu turizm şikayet

One Response

  1. Aliye Oktay 19 Ağustos 2023

Yorum Yap