Buzdağı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Buzdağı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Buzdağı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Buzdağı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Buzdağı şikayet hattına erişebilirsiniz. Buzdağı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Buzdağı Çağrı Merkezi Numarası

Ülkemizin belli bir kısmının su ihtiyacını karşılayan ve geniş bir bölgeye hizmet vermekte olan Buzdağı, çoğu birey tarafından tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Hizmet vermekte olduğu bölge üzerinden sıklıkla tercih edilen bu firma, sunduğu kaliteli içme suları sayesinde beğenilen bir isim haline de gelmiştir. Müşterisi olan veya olmayan her birey, verilen bu hizmetten yararlanabilecekleri yöntemleri de incelemektedir. Bu noktada tavsiye edilecek olan yöntem Buzdağı çağrı merkezi numarası olmaktadır. Bahsi geçen bu firmaya çağrı merkezi üzerinden ulaşarak su siparişlerinizi verebilir ve hatta devamlı müşterisi olmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Buzdağı çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Buzdağı Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüzde internet üzerinden yapılmakta olan tüm işlemler için müşteri hizmetleri desteği sunulmaktadır. Bu desteğin sunulmasındaki asıl amaç ise müşteriler ile iletişime geçmek ve onların memnun kalacağı sonuçları sunmaktır. Buzdağı da kendi hizmetleri kapsamında müşteri hizmetleri desteği sunan firmalardan birisidir. Buzdağı müşteri hizmetleri numarası sayesinde müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve yapmak istediğiniz işlem için gerekli yardımları alabilirsiniz. Böylece işlemlerinizi çok daha kolay ve pratik bir şekilde tamamlama imkanına sahip olabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Buzdağı müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Buzdağı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Buzdağı, su dağıtım firması başlığı altında hizmet vermekte olan bir isimdir. Yaptığı bu iş sayesinde geniş bir müşteri kitlesine sahip olan bu firma, müşteri hizmetleri desteği sayesinde de müşterilerine her anlamda yardımcı olmaktadır. İnternet üzerinden veya çağrı merkezi numarası üzerinden su siparişi vermek isteyen bireyler, gerekli bilgileri kullanabilirler. Bunun dışında müşteri hizmetlerine bağlanma ihtiyacı duyulduğunda 444 54 34 numaralı müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve ilgili adımları takip edebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Buzdağı müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Buzdağı Şikayet Hattı

Buzdağı müşterisi olan bireyler, bu firmadan elde ettikleri hizmetlerden çoğu zaman memnun kalmayabilir. Pek çok nedene bağlı olarak yaşanan bu sonuçları firmaya bildirebilmek için şikayet hattı arayan müşterilere müşteri hizmetleri numarası önerilmektedir. Buzdağı şikayet hattı yerine aynı firmanın müşteri hizmetlerine bağlanarak yaşadığınız sorunları dile getirebilirsiniz. Bu konuda çalışma gösteren yetkili bireyler, sorunlarınız ile yakından ilgilenecek ve sonuçları en kısa sürede sizinle paylaşacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Buzdağı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Buzdağı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Buzdağı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 54 34

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Buzdağı çağrı merkezi numarasına 444 54 34 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

SELİ KAYNAK VE MEYVE SULARI İŞL. SAN. TİC. A.Ş.

Merkez Adres : Hanlı Sakarya Mh. Şehit Zekeriya Gözyuman Cd. N:15/21 Arifiye / Sakarya

Fabrika Adres : Doğançay Mh. Doğançay sk. No.190 Geyve / SAKARYA

Telefon İletişim Numarası : +90 264 526 73 80

Çağrı Merkezi : 444 54 34

Faks İrtibat Hattı : +90 264 526 77 65

E-Mail : info@buzdagisu.com.tr

Arama Terimleri: Buzdağı iletişim bilgileri, Buzdağı telefon no, Buzdağı irtibat tel, Buzdağı canlı destek, Buzdağı müşteri temsilcisi, Buzdağı şikayet hattı, Buzdağı müşteri hizmetleri numarası, Buzdağı çağrı merkezi numarası, Buzdağı iletişim numarası, Buzdağı çağrı merkezi, Buzdağı müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Salih 11 Ocak 2024

Yorum Yap