braun-iletisim-telefon-numarasi

Braun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Braun çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Braun müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Braun şikayet hattına erişebilirsiniz. Braun müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Braun ismini üreticisi olan Max Braun’dan alır. Aynı zamanda mühendis olan Max Braun 1921 tarihinde Frankfurt’ta bir dükkan açtı. İlk zamanlar açmış olduğu mühendislik dükkanında radyo setleri için üretmeye başladı. 1928 yılında işlerinin iyi gitmesi sonucunda Frankfurt’ta yeni tesislerini açtı. Seneler 1929’u gösterdiğinde ise komple radyo seti üretmeye başladı ve Almanya’nın en iyi radyo üreticilerinden biri haline geldi. Uzun yıllar boyunca radyo alanında çığır açtı ve bir çok yeni ürünün üretilmesinde rol oynadı.

Braun Çağrı Merkezi Numarası

Braun; çok uzun yıllardan beri teknolojik ürünleri içerisinde barındıran ve bu bağlamda pek çok evde kendine yer etmiş oldukça büyük bir markadır. Her teknolojik yeniliği bünyesinde barındıran ve çizgisini de bu bağlamda belirlemiş olan marka, özellikle müşteri hizmetleri alanına yapmış olduğu yatırımlar ile de bilinmektedir. Bu kadar büyük bir marka olmanın da bazı gerektirdikleri vardır. Marka, bunların hepsini kendinde barındırmış ve pek çok kanaldan, müşteri hizmetlerine ulaşımı kolay bir şekilde halletmeniz üzerine kurulmuştur. Bu yüzden marka ile alakalı herhangi bir problemde müşteri hizmetleri noktasında sağlamış olacağınız bir bildirim ile tüm süreci oldukça kaliteli bir şekilde yönetme şansını elde edebilirsiniz.

Braun çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Braun Müşteri Hizmetleri Numarası

Oldukça köklü bir marka olan Braun’un müşteri hizmetleri de bir o kadar kaliteli ve kişi ile direkt olarak ilgilenir vaziyettedir. Müşterilerinden aldığı her türlü geri dönüşü, fayda olarak nitelendiren firma, oldukça yeniliğe ayak uyduran bir yapıdadır. Bu bağlamda inovatif noktada sadece ürünlerini değil, müşteri beklentilerini karşılamayı da temele almıştır. Firma ile alakalı olan herhangi bir görüş ya da talebi iletebileceğiniz müşteri hizmetleri numarası 0850 220 09 11 olarak belirlenmiştir. Sizler de bu telefon numarası üzerinden, markaya ilişkin her detay hakkında bilgilendirme alma hakkına sahip olabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Braun müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Braun Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yoğun bir çalışma düzenine sahip bir Braun, her anlamda oldukça çözümleyici bir yapıdadır. Firmaya direkt bağlanma sağlamak isterseniz, hatta bir süre bekleyebilirsiniz. Aynı zamanda markaya ait merkez ofis numarasını da tuşlayarak daha az süreli bir bekleme de yaşayabilirsiniz. Bu numara ise 0216 463 83 83 olarak sunulmuştur.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Braun müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

1950 yılında Braun yön değiştirerek en çok sükse yaşadığı ürün olan traş makinasını üretti. Belirli bir süre bu alanda devam etti ve dünya çapında bir marka haline geldi. 1970’lerde ise bir çok ev aleti ve ürününü içeren pop-art’tan etkilenerek üretim alanını genişletti ve günümüze kadar bir çok işlevde ve modelde ürünler geliştirdi. Braun; epilasyon aleti, traş makinası, mikser, buz kırıcı, saç kurutma makinası, fön makinası gibi bir çok alanda kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler üreterek müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Gelişen teknoloji ve sanayiyle doğru orantılı olarak ürünlerini her gün biraz daha geliştirerek günümüz şartlarına en uygun ürünleri müşterilerle buluşturmaktadır.

Braun Şikayet Hattı

Aldığınız hizmet ile alakalı olarak değinmek istediğiniz her detayı Braun müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz. Bir şikayetiniz olduğunda da aynı şekilde 0850 220 09 11 numaralı hat üzerinden firmaya şikayette bulunabilirsiniz. Bu sayede sorununuza çözüm yolu bulabilir ve geri dönüş yaparak firma için de faydalı bir bildirim sağlamış olabilirsiniz. Sorununuzu daha kolay bir şekilde çözebilirsiniz.

Braun Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Braun Genel Müdürlük
Telefon: 0 216 463 83 83
Adres: Nidakule Ataşehir Kuzey Sit. C Kapısı Barbaros Mah. Begonya Sok. No : 3E
34746 İstanbul

Braun Tüketici İlişkileri Danışma Hattı
08502200911 (Pazartesi-Cuma 8:45-16:45)

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Braun müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Braun şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Braun Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 220 09 11

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Braun çağrı merkezi numarasına 0850 220 09 11 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Braun iletişim bilgileri, Braun telefon no, Braun irtibat tel, Braun canlı destek, Braun müşteri temsilcisi, Braun şikayet hattı, Braun müşteri hizmetleri numarası, Braun çağrı merkezi numarası, Braun iletişim numarası, Braun çağrı merkezi, Braun müşteri hizmetleri direk bağlanma

4 Yorum

  1. hasan çınar 7 Ekim 2017
  2. Erol Fidan 7 Aralık 2018
  3. Sena 24 Şubat 2019
  4. Ali ural 20 Mayıs 2023

Yorum Yap