Yudum Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yudum Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yudum çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yudum müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yudum şikayet hattına erişebilirsiniz. Yudum müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yudum Çağrı Merkezi Numarası

İnsanlar için temel ihtiyaçlardan biri olan beslenme günümüzde çok büyük bir sektör haline gelmiştir. Binlerce farklı yiyecek ve içecek markası yüzlerce tedarikçi ile müşterilerin satın alabilmesi için kesintisiz hizmetler vermektedir. Her geçen gün teknolojik ilerlemeler ve gelişmelerle birlikte gıda sektörü de çok farklı bir ilerleme kaydetmiştir. Neredeyse her sebze ve meyve teknolojinin bizlere sağladığı faydalar çok fazla ve hızlı bir şekilde üretilmektedir. Bu durum eski çağlardaki gibi kıtlık ve yokluğu önlemekle beraber birçok olumsuz etkiyi de beraberinde getirmektedir. Bu negatif etkilerden biri de bitkilerin genetikleri ile oynanmasıdır. Herkesin de bildiği gibi organik olmayan ürünler sağlığımız için oldukça büyük bir tehdit oluşturmaktadır.

Çoğu yemeklerimizin içinde veyahut yaparken kullandığımız yağlar günümüzde fabrika yöntemleri ile üretilmektedir. Bu yöntemler içerisinde doğal bir şekilde üretilen ürünler diğerlerine göre oldukça fark yaratmaktadır. Yudum firması 1878’den beri Türkiye’nin öncü sıvı yağ kuruluşu olmuştur. Mısır, ayçiçeği ve zeytinyağı üretimde ülkemiz içerisinde en fazla tercih edilen sıvı yağ markası olmuştur. Firmamızın ürünlerinin hiçbiri GDO içermemektedir.  Gönül rahatlığı içerisinde yaptığımız yemeklerde kullanabilirsiniz. Firmamızdan aldığınız hizmet deneyimini çok fazla önemsemekteyiz. Bu deneyimi bizimle paylaşabilmeniz adına çağrı merkezi servisimiz aktif bir şekilde çalışmaktadır. 0850 622 39 36 numaralarını tuşlayarak Çağrı merkezimize anında bağlanabilirsiniz.

Yudum çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yudum Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir. Tüm hizmetlerimizi ve servislerimizi müşterilerimiz tarafından bizlere iletilen istek, talep ve düşüncelerine göre geliştirip değiştirmekteyiz.  Bu sebeple müşteri hizmetleri servisimiz mesai saatleri içerisinde sizler için çalışmaktadır. Alanında uzman ve deneyimli çalışma kadrosu ile en doğru hizmeti sizlere ulaştırmaktayız. Yukarıda belirttiğim telefon numarası ile bağlanabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Yudum müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Yudum Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmamız tarafından aldığınız hizmetler hakkındaki soru işaretleriniz veya taleplerinizi bizlere iletebilmeniz adına Müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. En kısa sürede sizlere dönüş yapabilmek adına ciddi bir çalışma içerisindeyiz. Belirttiğimiz telefon numarasını kullanarak hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Yudum müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Yudum Şikayet Hattı

Karşılaştığınız sorunları ve kafanızda oluşan en ufak bir problemi kolay ve net bir şekilde çözüme ulaştırmak için şikayet hattımız hizmet vermektedir. 0850 622 39 36 olan telefon numaramızı kullanarak kolay bir şekilde bizlere şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yudum müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yudum şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yudum Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yudum çağrı merkezi numarasına 0850 622 39 36 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı: Savola Gıda Merkez

Adres: Palladium Tower, Barbaros Mah. Kardelen Sok. No: 2 Kat: 36 D: 123 İstanbul TR, 34746 Ataşehir/İstanbul

Telefon Numarası: +90 216 578 68 00
Fax: +90 216 573 66 34
E Posta Adresi: savolainfo@savola.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Yudum iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Yudum sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Yudum iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Yudum iletişim bilgileri, Yudum telefon no, Yudum irtibat tel, Yudum canlı destek, Yudum müşteri temsilcisi, Yudum şikayet hattı, Yudum müşteri hizmetleri numarası, Yudum çağrı merkezi numarası, Yudum iletişim numarası, Yudum çağrı merkezi, Yudum müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap