BiTaksi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BiTaksi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde BiTaksi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden BiTaksi şikayet hattına erişebilirsiniz. BiTaksi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

BiTaksi, Android ve iPhone kullanıcıları için hazırlanmış taksi uygulamasıdır. Tek bir dokunuşla bulunduğunuz konuma taksi çağırabilir, ödemenizi nakit olarak verebilir ve uygulama üzerinde tanımladığınız banka ve kredi kartı aracılığıyla ve BKM Express aracılığıyla yolcuğunuz bitince araçtan inmeden önce tek bir dokunuşla gerçekleştirebilirsiniz.

BiTaksi, birçok kampanya ve fırsatlarla kullanıcıların gözde ulaşım uygulaması olmuştur. Resmi taksi tarifeler, çerçevesinde taksi ücretiniz hakkında kuşkuya kapılmaz ayrıca isterseniz uygulama üzerinden taksi sürücüsüne bahşiş verebilirsiniz. Taksinizi çağırdıktan sonra uygulama üzerinden gelen taksinin plakasını ve sürücü ismini görebilir, haritada detaylı olarak nerede olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca yolculuğunuzu tamamladıktan sonra yolculuğunuz hakkında yorum yapabilir, yolculuğunuzu puanlayabilirsiniz.

BiTaksi Çağrı Merkezi Numarası

BiTaksi sürücüler ve müşterileri bir araya getiren teknoloji platformu olup cebinizdeki taksidir. Taksi arayan yolcularla, yolcu arayan taksileri bir araya getirerek bir akıllı telefon uygulaması gerçekleştirmekteyiz.Özellikle  büyükşehirlerde yaşanan ulaşım sıkıntılarını artık tek tuşla çözmekteyiz. Bulunduğunuz yere gelen taksinin kimin kullandığını, puanını, plakasını görmektesiniz ve hangi yol üstünde olduğunu haritadan görebilirsiniz. Sizler için tasarlanan bu uygulama sayesinde ulaşımınız artık çok rahat. Güvenilir adresin yeri olan BiTaksiyle sizlere hizmet sunmaktayız. Sıkıntı duyduğunuz her konuda sorunlarınız çözmek için her zaman yanınızdayız. Çağrı merkezi müşteri temsilcimizi arayarak sorularınızı temsilcilerimize ulaştırın cevaplarınıza ulaşın.Kişilerin memnuniyeti ve güvenliği bizim için önceliklidir bunu her zaman kendimize hedef biliriz. BiTaksi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

BiTaksi Müşteri Hizmetleri Numarası

Yolcular ve taksiler arasında köprü kurarak sizlere hizmet sağlamaktayız. BiTaksi uygulamasını kullanmak çok basit. Uygulamayı hangi akıllı telefon kullanıyorsanız oraya indirerek kurabilir ve kayıt olabilirsiniz bunun sonucunda gitmek istediğiniz yere ulaşmak için BiTaksi çağırmanız yeterli. Üstelik engeli olan kardeşlerimiz için de büyük kolaylık ulaşmak istedikleri adrese rahatlıkla uygulama sayesinde gidebilirler. Haritamız sayesinde bulunduğunuz yerden gitmek istediğiniz konumu seçerek tahmini fiyat çıkmaktadır. Ödeme şeklini ister nakit ister kredi kartı yoluyla yapabilirsiniz sizin hayatınızdaki ulaşımı kolaylaştırmak bizim işimiz. Bunların dışında yaşadığınız bir sorununuz varsa kullanıcılarımızın her zaman arkasındayız bizi aramanız yeterli. 0850 333 47 00 telefon numaramızı arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Yaptığınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır.Sorunlarınız kısa süre içerisinde çözülecektir. Öneri, istek ve şikayetlerinizi BiTaksi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

BiTaksi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sürücüler ve yolcular bineceği taksideki  kişiyi tanıyarak ve taksiciler aldığı yolcuğu bilerek BiTaksi uygulamasıyla yollarına devam ediyor. Artık taksiye bindiğinizde güvenlik sıkıntınız kalmayacak uygulama üstünden gittiğiniz yolun bağlantısını istediğiniz kişiyle paylaşabilirsiniz. Online ödeme sistemimizle kullanıcılarımıza sağladığımız kolaylıkla aynı zamanda puanlama sistemimizle tercih edilmekteyiz. Bazı zamanlarda yaşanan yoğunluk dışında yukarıda belirttiğimiz telefon numarasından bize direk bağlanabilirsiniz. BiTaksi olarak yolcularımızın her zaman yanındayız.Yolcularımızın tüm sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek bizim işimiz. Hedefimiz her kullanıcımızın memnun kalması olduğundan güvenli yolculuk sistemini kurmuş bulunmaktayız. Bizi arayın çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz sizlere merak ettiğiniz her konu hakkında bilgi versin.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için BiTaksi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

BiTaksi Şikayet Hattı

BiTaksi müşteri hizmetleri numarası ile 0850 333 47 00 arayarak tüm şikayet ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Kullanıcılarımızın her zaman yanında olup tüm sıkıntıları ve şikayetleri dikkate alınıp hemen çözüme ulaştırılacaktır. bilgi@bitaksi.com adresinden de bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksiden indikten sonra karşınıza çıkan puanlama tablosuna görüşlerinizi bildirerek puan verebilirsiniz.Uygulamamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen BiTaksi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri BiTaksi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Ebulula Mardin Cd. No:23, Levent Mahallesi, 34330 Beşiktaş
E Mail: bilgi@bitaksi.com
Çağrı Merkezi: 0850 333 47 00

BiTaksi’nin 0850’li çağrı merkezi numarası bulunmaktadır, bu çağrı merkezine 7/24 ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla üyelik hakkında sorularınızı, yolculuk esnasında yaşadığınız olumsuz bir olayı, ödeme esnasında karşılaştığınız hatayı sorabilir, sorununuza cevap bulabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bağlantıda belirttiğimiz iletişim formu aracılığıyla soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi BiTaksi’ye bildirebilirsiniz.

BiTaksi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 333 47 00

BiTaksi İletişim Formu

Arama Terimleri: bitaksi iletişim bilgileri, bitaksi telefon no, bitaksi irtibat tel, bitaksi canlı destek, bitaksi müşteri temsilcisi, bitaksi şikayet hattı, bitaksi müşteri hizmetleri numarası, bitaksi çağrı merkezi numarası, bitaksi iletişim numarası, bitaksi çağrı merkezi, bitaksi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap