Binance Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Binance Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Binance müşteri hizmetleri numarası var mı? Binance müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım? Binance çağrı merkezi numarası direk bağlanma işlemi nasıl yapılır? Binance iletişim bilgilerini nasıl öğrenebilirim? Binance canlı destek bağlanma işlemi nasıl yapılır? Vb. sorularınız varsa ve bu sorularınıza cevap arıyorsanız makalemizi okuyarak sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Binance Müşteri Hizmetleri Numarası

Binance müşteri hizmetleri numarası hakkında bilgiye bu başlık altında ulaşabilirsiniz. Öncelikle Binance hakkında kısa bir bilgi verelim. Binance nedir? Binance, kripto para borsasının ön planda olduğu olduğu günümüzde kripto para birimlerinin ticareti için bir platform hizmeti sağlamaktadır. Kurulduğu günden itibaren hızlı bir yükseliş gösteren Binance Ocak 2018 tarihi itibariyle işlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası haline gelmiştir. Binance Çin’de Changpeng Zhao tarafından kurulmuştur. Daha sonrası için Çin’deki kripto para düzenlemelerinden dolayı merkezini Çin’den taşımak durumunda kalmıştır.

Binance’de Bitcoin, Ripple, Etherium, BNB, TetherUS başta olmak üzere yüzlerce kripto para için al sat işlemleri yapabilirsiniz. Yüksek işlem hacmi sayesinde bir çok işleminizi hızlıca Binance platformu üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Binance Komisyon Var Mı?

Binance platformunu kullanmak isteyen kullanıcıların aklına gelen ilk soru Binance komisyon var mı? Varsa komisyon tutarları nasıl? Bu sorulara cevap vermek gerekirse Binance  al sat işlemleri için standart %0,1 komisyon almaktadır. Komisyon için BNB kullanılarak ekstra indirim alma imkanı mevcut. Varsayılan olarak hesapta BNB bulundurursanız alım satım işlem komisyonlarınız BNB hesabınızdan düşecektir. Komisyon oranını düşürmek için bir diğer yolda işlem hacmini arttırmaktır. İşlem hacmi ne kadar çok olursa komisyon tutarı da o miktarda azalmaktadır. Diğer taraftan para çekme işlemleri içinde piyasa durumuna göre dinamik bir çekim ücreti alınmaktadır.

Binance Çağrı Merkezi Numarası

Bu kısımda Binance müşteri hizmetleri numarası, Binance çağrı merkezi numarası hakkında bilgi vereceğiz. Öncelikle belirtmemiz gerekir ki Binance müşteri hizmetleri numarası adı altında bir telefon numarası bulunmamaktadır. Ondan dolayı Binance ile telefon görüşmesi yapmanı pek mümkün gözükmemektedir. Bundan dolayı Binance ile ilgili sorunlarınızı diğer seçenekler olan destek merkezi ve mail adresi üzerinden çözüme ulaştırabilirsiniz.

Binance Destek Merkezi

Binance ile ilgili yaşamış olduğunuz sorunları Binance destek merkezi üzerinden çözüme ulaştırabilirsiniz. Binance destek merkezinden bir talep göndererek yaşamış olduğunuz sorunlara ait çözüm üretebilirsiniz. Binance destek merkezine bağlandıktan sonra bir talep gönder menüsü gelmekte. Bu menü altında bir çok seçenek gelmektedir. Bu seçenekler: Türk lirası işlemleri hakkında, kimlik doğrulaması problemleri, yatırma işlemleri hakkında yardım, çekme işlemleri hakkında yardım, alım satım hakkında yardım, hesap hakkında yardım, promosyonlar ve güvenlik sorunlarıdır. Bu seçeneklerden size uygun olan işlemi seçmeniz gerekmektedir. İşlemi seçtikten sonra açıklama kısmından sorununuzu detaylı olarak doldurmanız, e-posta adresinizi girmeniz ve ek dosyalar eklemeniz gerekmektedir. Ardından Binance’nin sizinle iletişime geçmesini beklemeniz gerekmekte.

Binance Destek Merkezi
destek merkezi

Binance Mail Adresi

Binance ile iletişime geçmenin bir yolu da Binance mail adresine mail göndermenizdir. Aşağıda belirtilen mail adresine yaşamış olduğunuz sorunları mail atmanız çözüme kavuşmanıza katkı sağlayacaktır. Mail atarken ek olarak dosya eklemeniz sorununuzun hızlı şekilde çözülmesine katkı sağlayacaktır.

Binance Mail Adresi
destek@trbinance.com

Arama Terimleri: Binance iletişim bilgileri, Binance telefon no, Binance canlı destek, Binance müşteri temsilcisi, Binance şikayet hattı, Binance müşteri hizmetleri numarası, Binance çağrı merkezi numarası, Binance iletişim numarası, Binance müşteri hizmetleri direk bağlanma

68 Yorum

  1. Mahmut 18 Nisan 2023
  2. Mehmet 26 Nisan 2023
    • Sebahaddin dal 30 Kasım 2023
  3. Hasan katırcı 22 Mayıs 2023
  4. Mehmet Kaya 17 Ekim 2023
  5. murat. yamaner 23 Ekim 2023
  6. Murat Aydın 26 Kasım 2023
    • milena 12 Aralık 2023

Yorum Yap