webdenal-cagri-merkezi-numarasi

Webdenal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Webdenal çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Webdenal müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Webdenal şikayet hattına erişebilirsiniz. Webdenal müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Webdenal, 2004 yılından bu yana Türkiye’de hizmet veren online alışveriş sitesidir. Webdenal’da 100 bini aşkın sıfır ürünün satışı mevcuttur. Ülkemizdeki en kaliteli ve köklü e-ticaret sitelerinden birisidir. Hem kalite açısından hem de zengin ürün seçenekleriyle çoğu kullanıcının tercihi Webdenal olmuştur.

Webdenal’da genel ürün kategorileri şu şekildedir; bilgisayar ve bileşenleri, telefon ve tabletler, elektrikli ev aletleri, güzellik, bakım, sağlık, yapı market, oto, ev, yaşam, elektronik, fotoğraf, ofis, kırtasiye, spor, saat. Bu kategorilerde bulunan yüz binlerce ürünü en uygun fiyatlardan temin edebilirsiniz.

Webdenal Çağrı Merkezi Numarası

E-ticaret sektöründe 2004 yılında faaliyete başlayan bir firma olarak, emin adımlarla bu yolda büyümeye devam ediyoruz. “Webdenal” adıyla yola çıktığımız bu sektörde, hizmet verdiğimiz ürünler bakımından siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Elektronik ürünler, ses ve görüntü sistemleri, bilgisayar, cep telefonu, tablet, elektrikli ev aletleri, kadın ve erkek saatlerinden oluşan ürünlerimizde; sizlere memnuniyet garantisi veriyoruz. Tümü garantili olan 10.000 adetten fazla orijinal ürünlerimizde, hızlı teslimat hizmetimizden memnun kalacağınızın da garantisini veriyoruz. Ürünlerimiz hakkında sormak ya da danışmak istediğiniz herhangi bir hususta, Webdenal çağrı merkezi numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Webdenal çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Webdenal Müşteri Hizmetleri Numarası

2004 yılında e-ticaret sektörüne girişen firmamız, teknoloji şirketleri arasında en hızlı büyüyen firmadır. Bu süreçte etkili olan faktör; güvenli ve hızlı alışveriş imkanı sağlıyor oluşumuzdur. Sitemize üye olarak alışveriş yaptığınız takdirde, ürününüzün hangi aşamada olduğunu rahatlıkla takip edebilirsiniz. Üstelik almış olduğunuz ürünü, herhangi bir sebeple almaktan vazgeçerseniz; biz ürünü kargoya vermeden önce iptal etme imkanını da sizlere sunuyoruz. Tüm çabamız sizleri kaliteli ürünle hızlı bir şekilde buluşturabilmektir. Dolayısıyla sizlerin memnuniyeti bizim için önemlidir. Memnuniyetinizi artırmak adına; 0212 284 84 33 olan Webdenal müşteri hizmetleri numaramızı arayarak, hafta içi her gün 08:30-17:30 saatleri arasında bizlere ulaşabilir, tüm alışveriş süreci hakkında bilgi alabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Webdenal müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Webdenal Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak; sadece satış aşamasında değil, satış sonrasında da yanınızda oluyoruz. Ürünlerimiz hakkında satıştan önce bilgi almak için veya satış sonrası herhangi bir durumda bizimle görüşmek ve Webdenal müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için; 0212 284 84 33 numaralı hattımızı kullanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Webdenal müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Webdenal Şikayet Hattı

Sitemiz üzerinden almış olduğunuz ürünlerimizle alakalı ya da firmamızla alakalı herhangi bir sorununuzda; sitemiz üzerinden form doldurarak ya da Webdenal şikayet hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaşadığınız probleme en kısa sürede çözüm sağlamak için ekiplerimizi yönlendireceğimizden emin olabilirsiniz. Sadece sorunlarınız için değil; memnuniyetinizi bildirmek adına da bizimle iletişime geçebilir, diğer müşterilerimize deneyimlerinizden bahsedebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Webdenal müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Webdenal şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres: Esentepe Mah.Kardeşler Sokak. (Metrocity Arkası) 61A, Şişli, 34394 İstanbul

E posta Adresi: info@webdenal.com

Telefon: +90 (212) 284-84-33

Webdenal’ın 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Webdenal’da bulunan üyeliğiniz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, verdiğiniz siparişlerin durumu hakkında bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Webdenal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 284 84 33

Arama Terimleri: webdenal iletişim bilgileri, webdenal telefon no, webdenal irtibat tel, webdenal canlı destek, webdenal müşteri temsilcisi, webdenal şikayet hattı, webdenal müşteri hizmetleri numarası, webdenal çağrı merkezi numarası, webdenal iletişim numarası, webdenal çağrı merkezi, webdenal müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap