Koineks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Koineks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Koineks çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Koineks ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Koineks Müşteri Hizmetleri Numarası

Koineks, bir dijital para borsasıdır. Merkezi Türkiye’de olan, kripto paraların (Bitcoin/Litecoin/Ethereum/Dogecoin/Dash/Ripple) borsasıdır. Bu sistemi kullanan koineks kullanıcılarının, kripto paralarının alım satımına aracılık eden bir para piyasasıdır.

Koineks Nedir?

Koineks kullanıcıları, kendi hesaplarına koineks internet sitesi üzerinden, TL yüklerler daha sonra bu miktar ile kripto ( BTC/LTC/Ethereum/Dogecoin/Dash/Ripple ) satın alabilirler. Tüm bu kripto ve TL alım satım işlemleri ise, koineks kullanıcısının belirlediği fiyatlar üzerinden kolaylıkla gerçekleştirilir. Üstelik Koineks şirketi, belli bir kara para aklama politikasına sahiptir. Kendine ait AML politikası ile prosedürlere dayanarak gayrimeşru yatırımlara engel olmaktadır ve ört pas etmektedir.

Koineks Üyelik Başlatma

Koinkes sistemine üye olmak oldukça kolaydır ve ücretsizdir. Koineks internet sitesi üzerindeki, üyelik formunu dldurduktan sonra mail adresine gelen aktivasyon maili ile kolay bir şekilde üye olunmaktadır. Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra, istenilen işlemler yapılabilir. Aktif hesaba TL ya da kripto paralar ( Bitcoin/Litecoin/Ethereum/Dogecoin/Dash/Ripple )yüklenebilir. Yine internet sitesi üzerinden koineks müşteri hizmetleri menüsünden kolayca nasıl para yatırılacağı detaylı bir şekilde öğrenilebilir. Site üzerinde TL yükleme menüsünden TL yüklenebilir. Para yatırma ve para çekme menüsünden ise yatırma ve çekme işlemi yapılabilir.

Koineks Adres ve Telefon Bilgileri

Koineks adres ve telefon bilgilerine kolaylıkla ulaşılmaktadır. Koineks teknoloji anonim şirketi ünvanı ile zorlanmadan ulaşılabilen bir şirkettir. Telefon ve adres bilgileri, internet adresi üzerinde bulunmaktadır. Telefon numarası: 90 212 909 0312, Adres bilgileri ise; Merkez Mah. Akar Cad. iTower Bomonti No:3 Şişli/İstanbul şeklindedir. E-Posta adresi ise : destek@koineks.com’dur. Koineks internet sitesi üzerinden fiyat bilgilerine de ulaşılabilmektedir. Herhangi bir sorun olması halinde ise yine internet sitesi üzerinden destek kısmından üyelik bilgileri girilerek, hangi konu hakkında sorun var ise belirtilir ise destek mesajlarına yanıt verilmektedir. Bu sayede internet üzerinden kolay bir şekilde kripto ve TL alım satımı yapılabilmektedir. Koineks tüm bu işlemlere aracı bir kurum gibi yardımcı olmaktadır. Ayrıca sadece bitcoin değil diğer kripto paralar ile de işlem yapılması oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Koineks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 212 909 0312

Koineks Mail Adresi
destek@koineks.com

Koineks Adres
Merkez Mah. Akar Cad. iTower Bomonti No:3 Şişli/İstanbul

Arama Terimleri: koineks çağrı merkezi, koineks iletişim, koineks müşteri hizmetleri, koineks telefon numarası, koineks şikayet hattı, koineks müşteri hizmetleri numarası, koineks şikayet

Yorum Yap