tukas-cagri-merkezi-numarasi

Tukaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tukaş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tukaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tukaş şikayet hattına erişebilirsiniz. Tukaş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Manisa ilimizin Turgutlu ilçesinde 1962 yılında kurulan Tukaş, bir gıda firmasıdır. Şuanda merkezi İzmir ilimizin Torbalı ilçesinde bulunmaktadır. Bugün Tukaş, Türkiye’deki salça ve domates ürünlerinin öncü firmasıdır. Günden güne büyüyen Tukaş’ın Torbalı ve Manyas’ta olmak üzere 2 ayrı üretim fabrikası bulunmaktadır.

Tukaş Çağrı Merkezi Numarası

Yemeklerde kullanılan salçalar ve domates sosları onları daha lezzetli bir hale getirmektedir. Salçasız yapılan yemekler oldukça azdır. Lezzetli ve steril hazırlanmış olan salçalar da kişiler için oldukça önemlidir. İnsanlar gönül rahatlığı ve içine sinerek Tukaş salça çeşitlerini kullanabilirler. Domates ya da biber salçaları ile yemeklerinize ve kahvaltılarınıza lezzet katabilirsiniz. Ayrıca soslar, közlenmiş ürünler, turşular, konserveler, haşlanmış ürünler, hazır yemekler, reçel çeşitleri ve zeytin ürünleri ile sofranıza farklı lezzetleri de sunmaktadır. Özelikle çalışan ve yemek yapmak için az zamanı olanlar için hazırlamış olduğumuz haşlanmış nohut, fasulye ve barbunya gibi ürünlerle kısa zamanda yemek hazırlama avantajına da sahip olacaksınız. Ürünlerle ilgili bilgi almak, istek, dilek ve öneri sunmak isteyenler çağrı merkezlerini arayabilirler.

Tukaş çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tukaş Müşteri Hizmetleri Numarası

İlk kurulumu 1962 yılında Turgutlu Konservecilik A.Ş olarak faaliyete başlamıştır. 1981 yılında Torbalı fabrikası, 2001 yılında Manyas fabrikası faaliyetlerine devam etmiştir. 2018 yılında da Manisa Akhisar’da fabrika kurularak ağını daha da genişletmiştir. Şu anda binlerce market ve alışveriş yerinde Tukaş ürünlerinin satışı yapılmaktadır. Çorba çeşitleri içerisinde damak tadınıza uygun ürünlerle karşılaşabilirsiniz. Çiftçilerimizin ürünlerinin fabrikamıza oradan da sofralarınıza sunulması bizim tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Oldukça geniş olan ürün yelpazesi ile herkese de hitap etmekte ve bu nedenle de tercih sebebi olmaktadır. Müşteri hizmetleri ile görüşme yapmak isteyenler istedikleri fabrikanın iletişim numarasına tukas.com.tr adresinden ulaşabilirler. Ayrıca mail yolu ile de iletişim mümkün olmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tukaş müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Tukaş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tukaş müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyen kişiler internet adresinde bulunan iletişim formunu doldurarak istek, dilek ve önerilerini firmaya sunabilirler. Ayrıca sosyal medya iletişim araçları olan facebook, twitter, instagram, linkedin ve yuutube aracılığı ile iletişim kurmanız da mümkündür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tukaş müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tukaş’ın üretip satışını yaptığı ürünler şu şekildedir; salça ve domates ürünleri, konserve (sebze, şarküteri, bakliyat, hazır yemek), turşu, reçel, sos (ketçap, mayonez, acı biber sosu ve kahvaltılık sos) ve dondurulmuş gıda. Müşteri memnuniyetini en baş satış politikası olarak amaçlayan Tukaş, en kaliteli ürünleri değerli müşterilerine en uygun fiyattan ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Tukaş Şikayet Hattı

Almış olduğunuz ürünlerle ilgili memnun kalmadığınız durumlar, şikayetçi olduğunuz gıdalar ya da karşılaştığınız olumsuzluklarla ilgili Tukaş şikayet hattını arayabilirsiniz. İnternet sitesinde bulunan formu doldurarak şikayetçi olduğunuz konuyu yazabilirsiniz. Yapılan bütün şikayetler tarafımızca değerlendirilecek ve en kısa zaman içerisinde giderilecektir. Firmamız müşteri memnuniyetine oldukça fazla önem vermektedir.

Tukaş’ın 0232’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Tukaş ürünleri hakkında detaylı olarak bilgi alabilir, ürünlerdeki kusur ve hatalı üretimli olan ürünleri Tukaş’a bildirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan aktif olarak kullanılan mail adresi ve iletişim formu aracılığıyla da Tukaş’a ulaşabilirsiniz.

Tukaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0232 865 15 55

Tukaş İletişim Mail Adresi
info@tukas.com.tr

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tukaş müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tukaş şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tukaş Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0232 865 15 55

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tukaş çağrı merkezi numarasına 0232 865 15 55 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Tukaş iletişim bilgileri, Tukaş telefon no, Tukaş irtibat tel, Tukaş canlı destek, Tukaş müşteri temsilcisi, Tukaş şikayet hattı, Tukaş müşteri hizmetleri numarası, Tukaş çağrı merkezi numarası, Tukaş iletişim numarası, Tukaş çağrı merkezi, Tukaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Vahdet YANIK 1 Nisan 2018

Yorum Yap