bimcell-cagri-merkezi-numarasi

BİMcell Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BİMcell çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde BİMcell müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden BİMcell şikayet hattına erişebilirsiniz. BİMcell müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bimcell Çağrı Merkezi Numarası

1995 yılında kurulan Türkiye’de büyük bir pazar payına sahip olan süpermarketler zinciri BİM, toptan fiyatına perakende satış yaparak tüm kesime uygun ürün fiyatlarıyla hizmet vermektedir. BİM, 2012 yılında Türk Telekom ile yaptığı anlaşma ile BİMcell adında bir operatör markası oluşturmuştur. BİMcell’e geçiş yapmak veya yeni bir hat almak için en yakın BİM mağazasından işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

BİMcell çağrı merkezi numarası 444 45 51 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

BİM, BİMcell markasında da en uygun fiyat politikasını uygulamaktadır. BİMCell, Türkiye’deki marketler arasında kurulan ilk market operatör markasıdır. Ülkemizde birçok kişinin fiyat uygunluk politikasıyla tercih ettiği BİM’in BİMcell adındaki operatör markasına da talep oldukça fazla. 2015 yılı itibariyle BİMcell’in 1 milyonu aşkın abonesi bulunmaktadır. Ayrıca BİMcell’de satılan hatların ön kodu ise 551 ile başlamaktadır.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizde bir çok alanda hizmet veren bim operatör aracılığıyla müşterilerine en iyi fiyat ile en iyi imkanları sunmaya çalışmaktadır. 2020 yılına da hızlı bir girişi amaçlayarak yoluna devam eden bim oluşturmuş olduğu kampanyalı fiyatlar bimcell adı altında yüklenerek kullanıma sunulan internet, konuşma ve sms gibi paketleri barındıran olanakları sunmaktadır.

BİMcell müşteri hizmetleri numarası 444 45 51 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bimcell her geçen gün kalitesini arttırmakta aynı zamanda da müşteri yelpazesini de genişletmektedir. Geniş bir kullanıcı kitlesi bulunan buna rağmen en asgari düzeyde sorun yaşanmasına önem veren haliyle de müşteri memnuniyeti yüksek olan operatör ile kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Bimcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bir çok ilde bulunan bim marketleri aracılığıyla kolaylıkla hattınızı taşıyabileceğiniz ve yükleme yapabileceğiniz şubelere erişim sağlayabilirsiniz.

BİMCell’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla hattınızdaki varolan bakiye durumunu öğrenebilir, güncel ve ödenmemiş fatura borcunuzu öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca BİMcell’e bildirebilirsiniz.

BİMcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 45 51 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bimcell ile ilgili yaşadığınız sorunlara en kısa sürede ve en profesyonel düzeyde çözümler üretilmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren Bimcell müşteri kullanım ağını genişletmekte ve her geçen gün kullanıcı sayısını arttırmaktadır.

Bimcell Şikayet Hattı

Altyapısını güçlü tutmaya çalışan çekim ağını genişletmeye devam eden ve hizmetlerini en uygun rakamlara sunmaya çalışan bimcell sizlerden aldığı dönütlerle çalışmalarına devam etmektedir.

Bimcell müşterilerine en kısa sürede dönüş yaparak sorunlarına en pratik çözümleri sunan müşteri hizmetleri numarasını aktif olarak kullanmaktadır. Sizlerin en kısa sürede yüksek memnuniyetine önem veren bimcell her noktada en kalıcı çözümleri sunmaktadır.

Müşteri destek hattı dört yüz kır dört kırk beş elli bir numaralı hat üzerinden sağlanmaktadır. Bu numara üzerinden yaşadığınız sorunları ya da öneri istek gibi konuları iletişime geçerek aktarabilirsiniz.

BİMcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 45 51

BİMcell şikayet hattı 444 45 51 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen BİMcell müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri BİMcell şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

BİMcell Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 45 51

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. BİMcell çağrı merkezi numarasına 444 45 51 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: BİMcell iletişim bilgileri, BİMcell telefon no, BİMcell irtibat tel, BİMcell canlı destek, BİMcell müşteri temsilcisi, BİMcell şikayet hattı, BİMcell müşteri hizmetleri numarası, BİMcell çağrı merkezi numarası, BİMcell iletişim numarası, BİMcell çağrı merkezi, BİMcell müşteri hizmetleri direk bağlanma

130 Yorum

  1. Nurullah camci 8 Temmuz 2022
  2. METIN 27 Şubat 2023

Yorum Yap