biletix-cagri-merkezi-numarasi

Biletix Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Biletix çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Biletix müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Biletix şikayet hattına erişebilirsiniz. Biletix müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Biletix Çağrı Merkezi Numarası

2000 yılında kurulan Biletix, Türkiye’nin en büyük online bilet satış sitesidir. Yılda ortalama 600’den fazla organizatörün düzenlediği 13.000’den fazla etkinliğe yaklaşık 4 milyon adet bilet satışı yapmaktadır. Dünyanın en büyük bilet satış sistemi Ticketmaster üyesidir.

Müşterilerini yenilikçi politikayla yaklaşan ve göze çarpan fırsat ve kampanyalarıyla öne çıkan Biletix, günümüzde birçok kişinin gözde firması olmuştur. Her yaşa uygun kategorileriyle eğlenceseverlerin ilk tericihi Biletix olmuştur. Biletix’in birçok ilde 30’a yakın bilet satış noktası vardır. Biletix çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Biletix çağrı merkezi numarası 0850 755 55 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biletix Telefon Numarası

Gösteriler, konserler ve etkinlikler insanların oldukça hoşlandığı aktivitelerdir. Fırsat yaratıldığı zaman çoğu insan kendine hitap eden bir gösteriye gitmek ister. Bazıları sinema ve tiyatro tutkunu iken; bazıları da sevdiği bir sanatçının konserine giderek onun şarkılarını dinlemekten hoşlanır. İşte aradığınız bütün bu etkinlikler Biletix farkı ile artık çok kolay bir şekilde kişilere sunulmaktadır. Siz sadece hangi şehirde ve hangi aktiviteye katılmak istediğinizi belirleyin sitemize giriş yaparak biletinizi hemen alın. Internetten biletix.com adresimiz aracılığı ile her türlü müzik, sahne ve spor etkinliklerine katılabilmeniz mümkündür.

Açık hava konserleri, tiyatro, müzikli gösteri, hayvanat bahçesi, sirk biletleri, eğlence parkı, bale, dans, futbol, voleybol, basketbol maçları ve daha birçok etkinliklere katılmak Biletix sayesinde oldukça kolaydır. Her türlü bilet alımlarınız, iptalleriniz, soru ve görüşleriniz için çağrı merkezleri sizler için oluşturulmuştur.

Biletix telefon numarası 0850 755 55 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biletix Müşteri Hizmetleri Numarası

2000 yılından beri eğlence ve sanat tutkunları için faaliyet gösteren şirket, günümüzde oldukça fazla tercih edilmektedir. Biletix ile eğlenceyi kaçırmadan her zaman güzel duygular yaşamanız mümkün. Düzenlenen organizasyonlarda sizin de hoşunuza gidecek bir alan mutlaka bulunacaktır. Her türlü konuda firmayı arayabileceğiniz müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. 0850 755 55 55 numaralı telefon hattımızı arayarak ilgilendiğiniz etkinlik için, biletix satış noktalarını öğrenmek ya da bilet satın almak için bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca internet sitemizden bilet almanız neticesinde kredi kartına taksitlendirme de yapabilirsiniz. Türkiye’nin birçok noktasında bulunan satış ofislerimiz de sizler için oluşturulmuştur. Bizleri facebook, twitter, instagram, blog ve yuutube aracılığı ile takip edebilir ve iletişim kurabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Biletix müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Biletix müşteri hizmetleri numarası 0850 755 55 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biletix Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıdaki numaradan Biletix müşteri hizmetlerine her gün saat 10.00-19.00 saatleri arasında direk bağlanmanız mümkündür. Biletlerinizle ilgili sıkıntılar, problemler ya da iptaller müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile yapılmaktadır. Ayrıca internet sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Biletix müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Biletix müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 755 55 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biletix Şikayet Hattı

İşlemlerinizin hızlı ilerlemesi ve kolay bir şekilde bilet alabilmeniz için hazırlanmış olan bu platformda müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Her türlü sıkıntı ve şikayetlerinizi bizleri arayarak çözüme ulaştırabilirsiniz. Tarafımızca bütün şikayetler değerlendirilmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Biletix müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Biletix şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Biletix şikayet hattı 0850 755 55 55 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Biletix Bilet Dağıtım Basım ve Ticaret. A.Ş.
Adres: Ayazağa Mah. Ayazağa Yolu Çelik İş Merkezi B Blok No:3 34396 Sarıyer, İstanbul, TÜRKİYE

Biletix Müşteri Hizmetleri: +90 (850) 755 5555

Çalışma Saatleri: Haftanın her günü: 10:00 – 19:00

Biletix’in bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla bilet alım öncesi ve alım sonrasında destek alabilir; konser, tiyatro, seminer gibi tüm etkinlikler hakkında detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Biletix Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 755 5555

Arama Terimleri: biletix iletişim bilgileri, biletix telefon no, biletix irtibat tel, biletix canlı destek, biletix müşteri temsilcisi, biletix şikayet hattı, biletix  müşteri hizmetleri numarası, biletix çağrı merkezi numarası, biletix iletişim numarası, biletix çağrı merkezi, biletix müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap