ipara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ipara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ipara çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde ipara müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden ipara şikayet hattına erişebilirsiniz. ipara müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ipara Çağrı Merkezi Numarası

Gün geçtikçe internetten yapılan alışverişler artmaktadır. Pek çok ürün artık internet ortamında da satılmaktadır. Marketler dahi sanal olmakta, insanlar meyve ve sebzesini bile internetten sipariş etmektedir. Yapılan alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği çoğu zaman ekstra ücret almaktadır. Kredi kartı ile alışveriş yapmak isteyenler de olmaktadır. Türkiye’de kullanılan online ödeme sisteminin ilki diye bilinen Ipara, E-Ticaret sistemi ile satış yapmak isteyenlerin işini kolaylaştırmaktadır. Siz de sanal ticaret yapmak istiyorsanız ya da yapıyorsanız bu sistem size ödeme işlemlerinde kolaylık sağlayacak imkanlar verecektir. Bu konu hakkında bilgi almak istiyorsanız çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.

ipara çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ipara Müşteri Hizmetleri Numarası

Sanal POS sistemi sağlayan bu  sistemi, günlük yaşantımızda kullanılan klasik POS sistemi gibi internetten de ödeme yapmamızı sağlamaktadır. İnternetten yapılan alışverişlerde müşterileriniz kredi kartları ile ödeme yapmak istiyorsa bu sistem bu imkanı size vermektedir. Siz de firmanızda kullanmak istiyorsanız Ipara müşteri hizmetleri ile görüşerek bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun için ise 0212 336 88 80 numarasını arayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi ipara müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Ipara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

E-Ticaret yaparak müşterilerinize hizmet veren bir firma iseniz bu hizmeti bir adım daha öteye götürüp onlar için ödeme kolaylığını da sağlayabilirsiniz. Bunun için Ipara sistemini kullanmanız yeterli olmaktadır. Müşterileriniz ödemelerini alışveriş sonunda çıkan ekrana kredi kartı bilgilerini doldurarak alışverişlerinin ödemelerini gerçekleştirebilirler. Bu  sistemi kullanmak istiyorsanız ya da kullanıyor ve daha fazla yararlanmak istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bunun için yukarıdaki numarayı aramanız yeterlidir. Daha sonrasında ise yönergeleri izleyerek müşteri temsilcilerine ile direkt bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için ipara müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Ipara Şikayet Hattı

Müşterisi olduğunuz bu sistem ile  her zaman sıkıntı ve sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. Kullanmış olduğunuz sanal POS ile ilgili bir sorun yaşadığınızda ya da herhangi bir  sorunda şikayetinizi Ipara müşteri temsilcilerine aktarabilirsiniz. Elinden gelenin en iyisini yapan işinde uzman elemanları ile size her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadırlar. Geri dönüş olarak aktaracağınız sıkıntılarınız size daha iyi hizmet vermemiz için önemli olmaktadır. Bu şikayetlerinizi de yukarıdaki numara aracılığı ile, sitesinde yer alan e-posta yolu ile iletebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarından da takip ederek bilgiler alabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen ipara müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri ipara şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

ipara Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 336 88 80

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. IPara çağrı merkezi numarasına 0212 336 88 80 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

TELEFON : (0212) 336 88 80

E-POSTA : destek@ipara.com.tr

ADRES : Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. Propa Plaza Apt. No: 4-6, İç Kapı No: 7 Şişli/İstanbul

TİCARET ÜNVANI : Aypara Ödeme Kuruluşu A.Ş.

Arama Terimleri: ipara iletişim bilgileri, ipara telefon no, ipara irtibat tel, ipara canlı destek, ipara müşteri temsilcisi, ipara şikayet hattı, ipara müşteri hizmetleri numarası, ipara çağrı merkezi numarası, ipara iletişim numarası, ipara çağrı merkezi, ipara müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap