Berko İlaç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Berko İlaç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Berko İlaç çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Berko İlaç müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Berko İlaç şikayet hattına erişebilirsiniz. Berko İlaç müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Berko İlaç Çağrı Merkezi Numarası

Bir gece nöbetinde eczanesine gelen bir reçetede yazan serum fizyolojik 20 ml adlı ilacın hayatını değiştireceğini düşünemeyen şirketin yönetim kurulu başkanı Ecz. Berat Beran. Bugün damlalıklı şişelerde üretilen serum fizyolojik burun damlaları 1970’li yıllarda eczanelerde hazırlanırdı. Basit bir preparat olan burun damlası, çalışanları ve hastaları gerçekten yoruyordu. Kendi kendine sordu, “Neden böyle bir ürün diğer damlalar gibi üretilmiyor?”. İlk fırsatta böyle bir ürün yapacağını söyleyerek ilaç sanayisine ilk adımını atmış oldu.

Kariyerine 1970’lerde eczacı olarak başlayan Beran, 1984 yılında Berat Beran tarafından temelleri atılan firma, insan sağlığı için üretmeye ve çalışmaya devam ediyor. Firma, tercih ettiği ilk ve tek uzmanlık dalı olma vizyonuyla yenilikçi ürünlerini tıbbın hizmetine sunmuştur. Firma, 145 ürün ve 800’e yakın çalışanı ile sağlıklı bir gelecek için üretim yapmaktadır. 21 bin metrekare iç alana ve yıllık 12 milyon kutu üretim kapasitesine sahip Berko İlaç üretim tesisleri, GMP standartlarında üretim yapmakta ve besin takviyeleri konusunda FDA tesciline sahiptir. TR Fason üretim alanında da Sağlık Bakanlığı ruhsatlı ilaç ürünleri ve T.R.Berko İlaç’ın Tarım ve Orman Bakanlığı ruhsatlı gıda katkı maddelerinin üretildiği üretim tesisleri ile ilaç sektörüne hizmet verilmektedir.

Berko İlaç çağrı merkezi numarası 0216 456 65 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Berko İlaç Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye ilaç pazarında güçlü bir marka olan firma, dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Güney Kore başta olmak üzere 17 ülkeye aktif olarak ihracat yapmaktadır. Firma, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bilim ve Teknoloji Genel Müdürlüğü’nün 2018 yılı “Bilim ve Geliştirme Merkezi” başvuru ve doğrulama süreçleri “Bilim ve Geliştirme Merkezi”nde başarıyla tamamlanmış ve onaylanmıştır. Firmanın akredite araştırma ve geliştirme merkezindeki mevcut projeler toplum sağlığına hizmet etmektedir.

Şirketin adresi, Merkez Ofis: Berko İlaç ve Kimya Sanayi A.Ş. Yenişehir Mah. Özgür Sok. No: 16-18 Ataşehir/İstanbul olmaktadır. Şirket ile iletişim kurmak isteyenler +90 216 456 65 70 telefon numarası aracılığıyla veya info@berko.com.tr, BerkoKurumsal@berko.com.tr adreslerine mail atabilirler. Müşterilerinin memnuniyeti şirket için ana hedeftir.

Berko İlaç müşteri hizmetleri numarası 0216 456 65 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Berko İlaç Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma, sosyal sorumluluk öncelikleri arasında çeşitli vakıflar ve STK’lar ile projeler yürütmektedir. Firma, “Berko Çocuk Tiyatrosu” gibi çekirdek projeler ve “Hoş Geldin Bebek” yenidoğan ünitesi ziyaretlerinin yanı sıra, köy okullarının ihtiyaçlarına destek vererek ve ihtiyaç sahibi öğrencilere burs sağlayarak sosyal hayata katılım sağlamaktadır.

Firmanın vizyonu, yetkin iş gücü, iş uygulamaları ve insan sağlığına hizmet eden ürünler geliştirerek değer yaratan bir gelişim süreci ile sektörde örnek model olmaktır. Kurumsal yapısını Türk ilaç sektörüne uygulayan firma, tüm çalışanları ile birlikte tam mükemmellik felsefesine inanan, müşteri ve sektör odaklı bir yaklaşımla daha kaliteli insan sağlığı hizmetleri için gerekli yatırımları yapan, “hizmet veren bir şirkettir.” insanlar teknolojinin olanaklarından tam olarak yararlanıyor.

Berko İlaç müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 456 65 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Berko İlaç Şikayet Hattı

Berko İlaç Sultanbeyli Yüksek teknoloji ve dünya standartlarında üretim tesisleri, Faz I, II ve III olmak üzere toplam 21.000 m2 kapalı alana sahiptir.

Binaların boyutları ve planları; Hata riskini en aza indirecek, verimli bakım ve temizliğe izin verecek ve kontaminasyonu ve çapraz kontaminasyonu önleyecek şekilde inşa edilmiştir. Binalar, ürün kalitesi için kritik parametreleri sağlamak üzere uygun şekilde kalifiye edilir. Berko İlaç üretim binalarının bodrum katları I ve II bağlantılıdır. Personel ve malzeme transferleri bu erişim noktalarından sağlanmaktadır. Herhangi bir şikayet veya öneri için de şirketin sahip olduğu iletişim kanallarından birini kullanmak yeterlidir.

Berko İlaç şikayet hattı 0216 456 65 70 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Berko İlaç müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Berko İlaç şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Berko İlaç Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 456 65 70

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Berko İlaç çağrı merkezi numarasına 0216 456 65 70 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Berko İlaç ve Kimya Sanayi A.Ş.
Adres : Yenişehir Mah. Özgür Sok. No: 16-18 Ataşehir/İstanbul
E-Posta : info@berko.com.tr
Telefon : 0216 456 65 70

Arama Terimleri: Berko İlaç iletişim bilgileri, Berko İlaç telefon no, Berko İlaç irtibat tel, Berko İlaç canlı destek, Berko İlaç müşteri temsilcisi

Yorum Yap