bedas-cagri-merkezi-numarasi

BEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BEDAŞ çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde BEDAŞ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden BEDAŞ şikayet hattına erişebilirsiniz. BEDAŞ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

BEDAŞ yani Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. TEDAŞ’a bağlı olan elektrik dağıtım ve satışını gerçekleştiren bir elektrik firmasıdır. İstanbul başta olmak üzere, Marmara Bölgesi’nde bulunan çoğu illere elektrik dağıtım ve satış hizmeti vermektedir. 2013 yılında özelleştirilmiştir.

BEDAŞ, toplamda 4.7 milyon aboneye hizmet vermekte, Türkiye genelinde %13’lük elektrik ihtiyacını karşılamaktadır. Genel politikası müşteri memnuniyeti ve ekonomi dostu olarak kaliteli bir hizmet sunmaktır.

BEDAŞ Çağrı Merkezi Numarası

Boğaziçi Elektirik Dağıtım şirketi olan Bedaş 1970 yılında kurulmuş istanbul ve çevresine elektrik dağıtımı yapan bir firmadır. 2013 yılında özelleşerek hizmetlerine devam etmektedir. Milyonlarca abonesi ile kişilerin elektrik ihtiyacını karşılamakta ve kaliteli bir hizmeti onlara sunmaktadır. Kesintisiz enerjiyi misyon edinen firma, sektördeki liderliğini devam ettirme isteğini de kendisine vizyon edinmiştir. Günümüzde elektrik ihtiyacı ve gereksinimi oldukça fazladır. Evlerde ve iş yerlerinde birçok cihaz ve alet elektrikle çalışmaktadır. Bunu önemseyen kişilerin kaliteli ve kesintisiz hizmet almalarını kendilerine görev bilen firma bu amaç doğrultusunda çalışmalarını devam ettirmektedir. BEDAŞ çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Kişilerin aboneliklerle ilgili sorularında, arıza işlemlerinde, kaçak elektrik kullananları ihbar etmek için 186 numaralı çağrı merkezi numarasını arayabilirler. Yapacağınız görüşmeler kişisel bilgilerinizin korunması kanunu ile gizli tutulacaktır.

BEDAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası

İnternet üzerinden Bedaş ile iletişime geçmek için bedas.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Online işlemler bölümünden arıza bildirimi, istek-dilek-şikayet, kaçak ihbarı, aydınlatma şikayeti, elektrik açma-kesme ve sayaç işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz. Ayrıca ‘bize yazın’ bölümümüzden de bizimle iletişime geçmeniz mümkündür. Alo 186 Bedaş müşteri hizmetlerimiz de 7/ 24 arayabilir ve gerekli olan bilgileri müşteri temsilcimizden alabilirsiniz. Özel çocuklara özel sınıflar, enerjinin yıldızları, yaşam destek gibi sosyal sorumluluk projelerinde yer alan firma kendisini bu alanda da göstermeyi başarmıştır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi BEDAŞ müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

BEDAŞ Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bedaş müşteri hizmetlerine 186 ile direk bağlantı kurabildiğiniz gibi, internet sitesi üzerinden, mail yoluyla da direk bağlantı kurabileceksiniz. Ayrıca facebook ve twither üzerinden de takip edebilir, mesaj gönderebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için BEDAŞ müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

BEDAŞ Şikayet Hattı

Elektrik dağıtımında önemli bir yere sahip olan Bedaş kişilerin her türlü şikayetinde yanında olmuştur. Her türlü arıza, verimsiz enerji, ya da elektrik aboneliklerinizden ortaya çıkan sorunlarınız için bizleri arayabilirsiniz. Yapılan şikayetler değerlendirilecek ve kişiler bilgilendirilecektir. Abonelik işlemlerinde kolaylık ve hız firmanın amaçları arasında bulunmaktadır. Faturalarınızı ödemek için fatura ödeme noktalarına gidebileceğiniz gibi; ödeme talimatı vererek de işlemlerinizi kolaylaştırabileceksiniz. Yıllardan beri vermiş olduğu güvenli hizmet ve hızlı servis ağı sayesinde birçok kullanıcıya ulaşan firma, her türlü şikayette de kişilerin yanındadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen BEDAŞ müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri BEDAŞ şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

BEDAŞ’ın 3 haneli bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla anlık olarak kesinti/arıza bildirimlerinde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilir, ödenmemiş fatura borcunuzu sorgulayabilir, sokak aydınlatma arızaları hakkında ihbarda bulunabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

BEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
186

Arama Terimleri: bedaş iletişim bilgileri, bedaş telefon no, bedaş irtibat tel, bedaş canlı destek, bedaş müşteri temsilcisi, bedaş şikayet hattı, bedaş müşteri hizmetleri, bedaş müşteri hizmetleri numarası, bedaş çağrı merkezi numarası, bedaş iletişim numarası, bedaş çağrı merkezi, bedaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. irfan sönmez 6 Mayıs 2019
  2. AYFER YURTVERMEZ 15 Kasım 2021

Yorum Yap