bedas-cagri-merkezi-numarasi

BEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yazıyı Oyla

BEDAŞ yani Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. TEDAŞ’a bağlı olan elektrik dağıtım ve satışını gerçekleştiren bir elektrik firmasıdır. İstanbul başta olmak üzere, Marmara Bölgesi’nde bulunan çoğu illere elektrik dağıtım ve satış hizmeti vermektedir. 2013 yılında özelleştirilmiştir.

BEDAŞ, toplamda 4.7 milyon aboneye hizmet vermekte, Türkiye genelinde %13’lük elektrik ihtiyacını karşılamaktadır. Genel politikası müşteri memnuniyeti ve ekonomi dostu olarak kaliteli bir hizmet sunmaktır.

BEDAŞ’ın 3 haneli bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla anlık olarak kesinti/arıza bildirimlerinde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilir, ödenmemiş fatura borcunuzu sorgulayabilir, sokak aydınlatma arızaları hakkında ihbarda bulunabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

BEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
186

Arama Terimleri: bedaş iletişim bilgileri, bedaş telefon no, bedaş irtibat tel, bedaş canlı destek, bedaş müşteri temsilcisi, bedaş şikayet hattı, bedaş müşteri hizmetleri

Yorum Yap