Bedaş Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bedaş Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Bedaş açılış saati kaçta? Bedaş kapanış saati Kaçta? Bedaş çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Bedaş Çalışma Saatleri

Ülkemizde ilk olarak 1970 yılında hizmet vermek üzere kurulmuş olan Bedaş, o günlerde Marmara bölgesindeki bazı illerde yer alan elektrik sorunlarına çözüm sunabilmek için hizmetlerini sağlamaktaydı. Tam adı Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. olan Bedaş, günümüzde İstanbul başta olmak üzere Tekirdağ ve Edirne gibi Marmara bölgesinde yer alan illerde yaklaşık 5 milyondan fazla müşterisine yardım sağlamaktadır. Globalleşen dünyada en önemli icatlardan birisi olan elektrik, sosyal hayatımızda görülen çoğu teknolojik cihaz ve sistemlerin çalışabilmelerindeki en önemli etkenlerin başında gelmektedir. En basit örnek ile kullanılan bilgisayar, televizyon, cep telefonları, buzdolapları, aydınlatma sistemleri ya da çamaşır makineleri gibi pek çok farklı alet ve cihaz, elektrik sayesinde çalışmaktadır. Sanayi alanları, fabrikalar, şirket ya da kurumlar, radyo ve televizyon kanalları ya da resmi kurumlar gibi tüm farklı amaçlarda çeşitli üretim ya da hizmetlerin yapılabilmesi için oldukça hayati olan elektrikler, bazı durumlarda farklı arızalardan dolayı kesilebilmektedir. Bu tür kesilme durumları için ciddi anlamda maddi ve manevi yönlerden kayıplar ortaya çıkmakta ve Marmara bölgesinin çoğu ilinde, Bedaş bahsedilen sorunlara çare aramaktadır.

2004 senesinde özelleştirmeye giden Bedaş, farklı ortaklıklar ile çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Ülkemizin tüm şehir ve semtlerinde şubeleri bulunan Bedaş, binlerce personeli ile aralıksız olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Evlerde, fabrikalarda, mahallelerde ya da illerde meydana gelebilecek olan elektrik arızası ya da kesintiler sonucunda ilk başvurulacak olan resmi mercilerden olan Bedaş, aynı zamanda sokak ve caddeler için kurulmuş olan aydınlatma sistemlerinde de görülebilecek olan sorunlar için personelleri ile kısa süre içerisinde hizmet vermektedir. Aynı zamanda abonelik bildirimi ya da arıza kaydı oluşturabilmek adına da ziyaret edilebilecek olan Bedaş şubeleri için bilinmesi gerekenlerin başında, Bedaş’ın hangi saat aralıklarında açık, hangi saatlerde kapalı ve hangi günlerde de resmi tatil yaptığının bilinmesi gelmektedir. Öncelikli olarak sadece hafta içi açık olan Bedaş, ilk olarak sabah saat 08:30’da açılmakta ve öğlen 12:30’a kadar hizmet vermektedir. 12:30 ile 13:30 arasında öğle molası veren Bedaş’ın kapanış saati ise akşam 18:00’dır. Resmi tatillerden olan din ive milli bayramlarda da hiçbir şekilde hizmet vermeyen Bedaş, hafta sonları da kapalıdır.

Bedaş Açılış Saati
08:30

Bedaş Kapanış Saati
18:00

Bedaş Çalışma Saatleri
08:30-12:30
13:30-18:00

Bedaş müşteri hizmetleri konumuza da göz atabilirsiniz.

Arama Terimleri: Bedaş açılış saati, Bedaş kapanış saati, Bedaş çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap