Fiyuu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fiyuu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fiyuu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fiyuu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fiyuu şikayet hattına erişebilirsiniz. Fiyuu müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fiyuu Çağrı Merkezi Numarası

Yaşadığımız dönemde kendi işinin patronu olmak isteyen insanların sayısı oldukça artmış durumdadır. Kuryelik insanlara çok fazla kazandıran ama aynı zamanda zamanlarından da alan bir iş sektörü olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmalara kurumsal kurye desteği vermek için sürekli olarak yeni markalar kendini göstermektedir. Bunlardan birisi de Fiyuu firması olmaktadır. Burada kuryeler özel olarak seçilmektedir ve belirli eğitimlerden geçerek kişilerin ihtiyaçlarına karşı hareket etmektedir. Ancak kimi zaman bazı durumlarda elbette insanların danışması gereken ya da şikayette bulunması gereken durumlar olmaktadır. İçinde insanın bulunduğu her iş kolunda iletişim kopuklukları ya da eksikliklerden dolayı sorunlar çıkabilmektedir.

Bu gibi durumlarda da müşterilerin ilgi odağı çağrı merkezi numarası olmaktadır. Herhangi sorun ya da öneri durumunda kişiler 0850 220 70 90 numarasını tuşlayarak firmanın çağrı merkezine ulaşıp sorun ve şikayetlerini ya da önerilerini bildirebilirler. Firmanın kişilere çağrı merkezi ayrıcalığı tanıması da müşterilerin oldukça hoşuna gitmektedir.

Fiyuu çağrı merkezi numarası 0850 220 70 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fiyuu Müşteri Hizmetleri Numarası

İnsanlar bir yerden bir yere ürün taşıttırmanın olabildiğince güvenli ve düzgün bir şekilde olmalarını isterler. Bunun için de kullanılabilecek pek çok farklı firma olsa da bu firma diğerlerinden daha çok adı duyulmaktadır ve insanlara esnek, verimli, online bir şekilde izlenebilen, hızlı ve zamanında teslim yapılacak, yapısal ve kurumsal garanti veren bir hizmet sunmaktadır. Çıkabilen herhangi bir sorun ya da merak edilen sorular için de insanlar genelde müşteri hizmetleri numarasına ulaşarak iletişime geçmeyi amaçlamaktadır. Bunun için de kişiler çağrı merkezini aramak durumundadırlar çünkü iki kanal da aynı numara ile bağlantılıdır. Pek çok farklı şehirde ofisi bulunan firmanın iletişimi için
0850 220 70 90 numarasını arayabilir ve sorununuzu buraya bildirip soru soracaksanız da buradan hareket edebilirsiniz.

Aynı zamanda telefon ile iletişim dışında firmanın müşterilere sunduğu bir diğer ulaşım kanalı da sosyal medya olmaktadır. Instagram ya da Twitter gibi pek çok farklı mecrada firmanın hesabı bulunduğundan oradan mesaj da atabilirsiniz. Buna ek olarak firmanın mail adresinden de şikayet ya da geri bildirimlerinizi ilgilenen merciler adına bırakabilirsiniz. Mail adresi de info@fiyuu.com.tr olmaktadır ve firma elinden geldiğince müşterilere hızlı dönüt sağlamayı ve ortada bulunan sorunu çözmeyi ya da geri bildirimlerle ilgilenmeyi hedeflemektedir.

Fiyuu müşteri hizmetleri numarası 0850 220 70 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fiyuu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri ve çağrı merkezini arayan insanların en çok merak içerisinde oldukları konulardan birisi de direkt bağlanma olarak karşımıza çıkmaktadır. Kimi firmalarda direkt bağlanmak için belli tuşlanması gereken bir numara bulunmaktadır ancak bu durum bu firma için geçerli olmamaktadır. Direkt bağlanma numarası olmamasına rağmen telesekreter uzun süre konuşmamakta ve insanları sıkmamakta hatta kimi zamanlarda telesekreter daha konuşmaya başlamadan arayan kişiler bir anda müşteri temsilcilerine bağlanabilmektedir.

Fiyuu müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 220 70 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fiyuu Şikayet Hattı

Herkesin her şeyden memnun kalması olanaksızdır özellikle de insanların iletişim kurdukları ve hizmet sektöründe bulundukları durumlarda da elbette sıkıntılı durumlar ve memnuniyetsizlikler boy gösterebilmektedir. Bu gibi durumlarda da müşterilerin en çok merak ettiği şeylerden birisi firmanın şikayet hattının olup olmadığıdır. Her firmanın şikayet hattı bulunmamaktadır. Bu firma da onlardan birisidir. Şikayet hattı olmasa da herhangi sorun ve sıkıntıyı belirtmek için siz de numaraları aynı kanala bağlı olan çağrı merkezi ya da müşteri hizmetleri numarasını arayarak sorununuzu kolay bir şekilde bildirebilirsiniz. Direkt olarak şikayet hattı olmasa da müşteri temsilcileri sorunlarınıza bir çözüm bulabilmek ve yardımcı olmak için neredeyse 7 gün 24 saat müşterilere hizmet etmektedir.

Fiyuu şikayet hattı 0850 220 70 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Fiyuu müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Fiyuu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fiyuu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 220 70 90

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Fiyuu çağrı merkezi numarasına 0850 220 70 90 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : ATA EXPRESS ELEKTRONİK İLETİŞİM TANITIM PAZARLAMA DAĞITIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Adres : Ayazağa Mahallesi Kemerburgaz Caddesi Vadi İstanbul Park Sitesi, 7A Blok No:7B İç Kapı No:26 Sarıyer/ İstanbul

E-Posta : info@fiyuu.com.tr

Telefon : 0850 220 70 90

Arama Terimleri: Fiyuu iletişim bilgileri, Fiyuu telefon no, Fiyuu irtibat tel, Fiyuu canlı destek, Fiyuu müşteri temsilcisi

Yorum Yap