ayedas-cagri-merkezi-numarasi

Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ayedaş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ayedaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

AYEDAŞ yani İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş Enerjisa bünyesinde faaliyetlerini sürdüren elektrik dağıtım ve satışı yapan bir firmadır. İstanbul ilimizin Anadolu yakasında faaliyet veren Ayedaş, toplamda 5.1 milyon kişiye elektrik hizmeti vermektedir. Sabancı Holding’e bağlı olan ülkemizin en büyük enerji firmalarından biri olan Enerjisa firmasına aittir.

Ayedaş, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan tüm ilçelere elektrik hizmeti vermektedir. Verdiği kaliteli hizmet, müşteri memnuniyetine dayanan satış politikası ve sürdürülebilirliği ile ülkemizin gözde şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Perakende olarak satışlarını gerçekleştirmektedir.

Ayedaş müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Bu doğrultuda 12 (on iki) geçen elektrik kesintilerinde kullanıcılarına tazminat ödemesi yapılmaktadır. Bu konuda bilgiye erişmek için web sitesi üzerinden kullanıcıların sorgulama sayfasına giriş yaparak kontrolü sağlanmaktadır.

Sürekli olarak kendini yenileyerek güçlenen Ayedaş her geçen gün alt yapısını güçlendirmektedir. Bu sebeple planlı olarak bazı yerlerde elektrik kesintileri yaşanabilmektedir. Bunu en az 48 (kırk sekiz) saat önceden ilgili yerde mevcut olan abonelerine bildirmek zorundadır. Sizlere daha iyi hizmet sağlayabilmek adına yapılan bu kesintiler en kısa sürede en hızlı bakım ve onarım çalışmaları ile yapılmaktadır.

Ayedaş Çağrı Merkezi Numarası

Ayedaş abonelerine elektrik hizmetini sunarken planlı bakım ve yatırım ile ilgili yapılacak olan kesintileri sms ile cep telefonlarına bildirmektedir. Firma sizlere en iyi hizmeti sunarken sizlerin memnuniyetini de sağlamayı amaçlamaktadır.

Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş olarak yedi gün yirmi dört saat taleplerinizi iletebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcileri sizlerin ihtiyaçlarına en kısa sürede çözüm bulacak ve sizlere bunu iletecektir. Sizlerin fikirlerine saygı duyularak yapılan görüşmeler objektif bir şekilde değerlendirilerek ayrıca kişisel bilgilerinizin gizliliğine dikkat edilerek yasal mevzuatlar çerçevesinde geri dönüşler sağlanarak sizlerin memnuniyeti amaçlanmaktadır. Sizlere şeffaf bir şekilde verilen hizmetler aynı zamanda sizlerin beğenisini sağlamak amacıyla müşteri temsilcileri ve çalışanları sürekli eğitilerek kalite arttırılmaktadır.

Ayedaş iş sağlığı ve güvenliğine oldukça dikkat eden bir firmadır. İşçilerine eğitim veren ve iş sağlığı açısından şartları kolaylaştıran ve güvenliği sağlayan firma her geçen gün çalışmalarını ilerletmektedir. Faaliyetlerinin çevresel etkilerini her gün denetleyen ayrıca enerjide verimi  yine enerji kaynaklarını koruyarak arttırmaya çalışan şirket gelişmiş teknolojik alt yapısını ve sistemlerini geliştirmeye devam etmektedir.

Ayedaş Müşteri Hizmetleri Numarası

Ayedaş a ait müşteri hizmetleri numarası kullanılmaktadır. 186 (yüz seksen altı) yı tuşlayarak ayedaş müşteri hizmetlerine kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmelerin sonucunda sizlerin memnuniyeti açısından en kısa sürede sorunlarınız çözümlenerek sizlere dönüş sağlanacaktır.

Ayedaş müşteri temsilcisi ile yapılacak olan görüşmelerde sizlerin bilgileri doğrultusunda istek, öneri ve şikayetleriniz dinlenerek ilgili birimlere aktarılacaktır. Telefon numarası üzerinden iletişim kurarken mutlaka şirketin resmi müşteri hizmetleri numarasını aramanız sizler açısından faydalı olacaktır.

Ayedaş’ın üç haneli bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla anlık arıza bildirimlerinizi gerçekleştirebilir, sokak lambası aydınlatmalarındaki sorunları bildirebilir, aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Ayedaş sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için sorunlarınıza çözümleri en kısa sürede sunmayı amaçlamaktadır. Çağrı merkezi numarası üzerinden yapacağınız görüşmeleri müşteri temsilcileri en kısa sürede sonuçlandıracaktır.

Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
186

Arama Terimleri: ayedaş iletişim bilgileri, ayedaş telefon no, ayedaş irtibat tel, ayedaş canlı destek, ayedaş müşteri temsilcisi, ayedaş şikayet hattı, ayedaş müşteri hizmetleri, ayedaş çağrı merkezi numarası, ayedaş müşteri hizmetleri numarası, ayedaş çağrı merkezi numarası

3 Yorum

  1. Ali İhsan Aktepe (Tc: 39649576560) 24 Kasım 2017
  2. ali ünal 24 Ocak 2018
  3. Barış Erem 13 Aralık 2021

Yorum Yap