1. Ana Sayfa
  2. Devlet Kurumları
  3. Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

AYEDAŞ yani İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş Enerjisa bünyesinde faaliyetlerini sürdüren elektrik dağıtım ve satışı yapan bir firmadır. İstanbul ilimizin Anadolu yakasında faaliyet veren Ayedaş, toplamda 5.1 milyon kişiye elektrik hizmeti vermektedir. Sabancı Holding’e bağlı olan ülkemizin en büyük enerji firmalarından biri olan Enerjisa firmasına aittir.

Ayedaş, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan tüm ilçelere elektrik hizmeti vermektedir. Verdiği kaliteli hizmet, müşteri memnuniyetine dayanan satış politikası ve sürdürülebilirliği ile ülkemizin gözde şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Perakende olarak satışlarını gerçekleştirmektedir.

Ayedaş’ın üç haneli bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkeziaracılığıyla anlık arıza bildirimlerinizi gerçekleştirebilir, sokak lambası aydınlatmalarındaki sorunları bildirebilir, aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
186

Arama Terimleri: ayedaş iletişim bilgileri, ayedaş telefon no, ayedaş irtibat tel, ayedaş canlı destek, ayedaş müşteri temsilcisi, ayedaş şikayet hattı

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ali ünalAli İhsan Aktepe (Tc: 39649576560) Recent comment authors
  Subscribe  
Bildir
Ali İhsan Aktepe (Tc: 39649576560)
Ziyaretçi
Ali İhsan Aktepe (Tc: 39649576560)

Elektrik Saati Üzerinde bulunan Barkod No:71489012 Ayrica Elektrik Saatinin Üzerinde 740189 nolu numara da ispirtolu kalemle yazilmiş bu Elektri Saatinin Abonmen Numarasını Öğrenmek İstiyorum.

ali ünal
Ziyaretçi
ali ünal

Merhaba;
186 şayaç arızası hakkında şikayetime çözüm bulamadı 4003148512 enerji sa sayaç arızalı diye 2 kere faturamı düzeltti
186 sayacı değiştirmediği için tekrar fatura 10 katı yüksek geldi ve benden tahsil edildi sayaç kontrolüne gelen teknisyenler ya yetkili değil ya işten anlamıyor yada hiç gelmiyor.