Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

AYEDAŞ yani İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş Enerjisa bünyesinde faaliyetlerini sürdüren elektrik dağıtım ve satışı yapan bir firmadır. İstanbul ilimizin Anadolu yakasında faaliyet veren Ayedaş, toplamda 5.1 milyon kişiye elektrik hizmeti vermektedir. Sabancı Holding’e bağlı olan ülkemizin en büyük enerji firmalarından biri olan Enerjisa firmasına aittir.

Ayedaş, İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan tüm ilçelere elektrik hizmeti vermektedir. Verdiği kaliteli hizmet, müşteri memnuniyetine dayanan satış politikası ve sürdürülebilirliği ile ülkemizin gözde şirketlerinden birisi haline gelmiştir. Perakende olarak satışlarını gerçekleştirmektedir.

Ayedaş’ın üç haneli bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkeziaracılığıyla anlık arıza bildirimlerinizi gerçekleştirebilir, sokak lambası aydınlatmalarındaki sorunları bildirebilir, aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Ayedaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
186

Arama Terimleri: ayedaş iletişim bilgileri, ayedaş telefon no, ayedaş irtibat tel, ayedaş canlı destek, ayedaş müşteri temsilcisi, ayedaş şikayet hattı

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla