cinens-sinemalari-cagri-merkezi-numarasi

Cinens Sinemaları Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Cinens Sinemaları çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Cinens Sinemaları müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Cinens Sinemaları şikayet hattına erişebilirsiniz. Cinens Sinemaları müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Cinens Sinemaları, 2004 yılında Bursa’da kurulmuş olan bir sinema firmasıdır. 7 ilde hizmet vermektedir. Uygun fiyatıyla, konforlu ve eğlenceli bir film deneyimi sunmaktadır. Cinens Sinemalarında en güncel vizyondaki filmler, dublajlı ve altyazılı filmler, 3D, 2D filmler seyircileriyle buluşmaktadır.

En güncel teknolojilerin kullanıldığı, yüksek kalitede görüntü ve ses deneyimi yaşatan Cinens Sinemaları, sinema severlerin en gözde sinema salonlarından biri haline gelmiştir.

Cinens Sinemaları Çağrı Merkezi Numarası

Cinens Sinemaları yedi ayrı ilde sinema kompleksleri ile sinema severleri sinema filmleriyle buluşturmaktadır. 2004 yılından beri müşterilerine hizmet vermektedir. Sinema sektörünü geniş bir bakış açısıyla ele alan sinema, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Toplamda 84 salon ve 10.837 koltuk sayısına sahiptir. Gala ve özel gösterimlere öncülük ederek müşterilerine üst düzeyde misafirperverlik göstermektedir. Müşterilerini düşünerek tüm planlamalarını yaparak bedensel engelli müşterileri düşünerek özel oturma yerleri yapmıştır. Cinens Sinemaları çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Cinens Sinemaları Müşteri Hizmetleri Numarası

Cinens Sinemaları, müşterilerine internet sitesinden hizmet vermektedir. Müşteriler, biletlerini www.cinens.com web adresini kullanarak, Cinens mobil uygulamalarından ve web üzerinden ekstra bir ücret ödemeden alabilirler. Ayrıca 0 224 715 15 20 numarasından müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçildiği anda müşteri memnuniyetinin ön planda tutarak size her konuda yardımcı olur. Müşteri memnuniyeti konusunda kendilerini geliştiren şirket en kaliteli hizmeti verebilmek adına bilgi, istek ve görüşlerinizi kayıt altına alır.  Müşteri öneri ve isteklerinin dikkate alır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Cinens Sinemaları müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Cinens Sinemaları Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri potansiyeli yüksek olan Cinens Sinemaları toplamda 84 salonu ve işletmesiyle müşterilerine daima yardımcı olmaktadır. Bunun için müşteri hizmetleri numarasından sürekli yardımcı olmaktadır. Bu sinema solunu firmasının geniş kitlesiyle müşterilerine yardımcı olmakla beraber yaşanan yoğunluklardan dolayı çağrı merkezi numaralarına ulaşırken sorun yaşanabilmektedir. Ancak müşteri temsilcilerine ulaşmak için arama yapıldığında yaşanan yoğunluk olduğu takdirde müşteri temsilcileri müşterilerine dönüş yapmaktadır. Müşteri temsilcisiyle aramada müşteriler bilet rezervasyonu yapabilir, sinema salonlarıyla ilgili bilgi alabilir ya da her türlü şikâyetini bildirebilir. Her türlü sorunda ya çağrı merkezi numaralarını ya da web sitesi üzerinde iletişime geçilmesi daha doğru ve güvenli olacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Cinens Sinemaları müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Cinens Sinemaları Şikayet Hattı

Cinens Sinemaları müşteri temsilcilerinden kaynaklanan her türlü şikâyeti dikkate alır. Önerileri önemser ve müşterilerinin firma ile iletişime geçip şikayet, öneri ya da memnuniyetlerini bildirip, kalitesini daha da yukarılara taşımak ister. Bunun için www.cinens.com adresine girip iletişime geçilebilir. Web adresine girildikten sonra iletişim kısmına girilerek ad-soyadı, e-posta adresi, telefon numarası, konu girilerek mesaj ile her türlü istek, şikayet ve öneriler bildirilebilir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Cinens Sinemaları müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Cinens Sinemaları şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Cinens’in 0224’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla size en yakın Cinens sinema salonunu öğrenebilir, rezervasyon yaptırabilir, film ve seanslar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Cinens Sinemaları Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0224 715 15 20

Arama Terimleri: cinens sinemaları iletişim bilgileri, cinens sinemaları telefon no, cinens sinemaları irtibat tel, cinens sinemaları canlı destek, cinens sinemaları müşteri temsilcisi, cinens sinemaları şikayet hattı, cinens sinemaları müşteri hizmetleri numarası, cinens sinemaları çağrı merkezi numarası, cinens sinemaları iletişim numarası, cinens sinemaları çağrı merkezi, cinens sinemaları müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap