Avrupa Networking Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avrupa Networking Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bu makalemizde Avrupa Networking çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi vereceğiz. Bu iletişim numarasından Avrupa Networking ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Avrupa Networking Müşteri Hizmetleri Numarası

Avrupa Networking, 1990 yılında ticari faaliyetlerine süregelen Çarşıbaşı Grubu içeriğindeki firmalara 2006 yılında katılmıştır. Yüksek teknoloji ve Ar-Ge çalışmaları gerektiren, kadın ve çocuk çorapları ve seamless (dikişsiz ürün teknolojisi) ürün gruplarında, üretim ve pazarlama yapmaktadır. Bunun haricinde üretim faaliyetleri içinde, sütyen, saten, tül ve pamuklu gecelikler, pijamalar, modal ve pamuk iç giyim ürünleri, safyün ve termal ürünler gibi çoğu ürün üreten şirket, %100 Türk sermayelidir.

Kurulduğu günden bu yana büyüyen iş hacmi, şirket merkezini ve lojistik departmanlarını değişik dönemlerde daha büyük alanda çalışmaya yönlendirmiştir. 2006-2012 yılları içinde İstanbul – Ümraniye’de aktivite gösteren şirket büyüyen üretim, lojistik, dağıtım ve Ar-Ge faaliyetlerini daha sağlıklı yürütebilmek için, 2012 yılında İstanbul Tuzla Deri Organize endüstri Bölgesi’nde toplam kullanım alanı 15.000 metrekare olan daha geniş bir alana taşınmıştır. Burada dikişsiz iç ve dış giyim üretme becerisine haiz yeni makine yatırımları yapılarak, ürün kalite ve modellerinde çok büyük yenilikler ve farklılıklar oluşturmayı başarmıştır. Gene hanımefendi ve çocuk ince çorap üretim ihtiyaçları için son teknoloji makineler alınarak üretim kalitesi ve kapasitesi arttırılmış, mevcud konumunu çok daha iyi yerlere taşımayı başarmıştır. Yeni makine yatırımları ile parkurunu genişleten Avrupa Tekstil, yüksek teknoloji gerektiren hanımefendi ince çorap ve seamless boyama prosedürü için kendi içeriğinde entegre boyahaneyi de faaliyete geçirerek sektörün ilklerinden olmayı başarmıştır.

Piyasaya önceden sürülen ürünler başka firmaların markaları tarafından da beğenilerek, ortak işlere girilmiştir. Ürün alanını genişleten firma en iyi markalardan olmayı başarmışlardır. Adını tekstil firmaları içinde en ön sıraya getiren firma başarısına başarı katmaktadır.

Avrupa Tekstil piyasaya çok öncelerden sunduğu ürünleri 2005 yılından itibaren miorre markası ile tüketicinin beğenisine sunmuştur. Miorre, süre içinde ürün yelpazesini genişletmiş ve ülkenin en sevilen iç giyim markalarından biri olmayı başarmıştır. Miorre, bay, bayan ve çocuk ürünleri başta olmak suretiyle her zevke ve giyim tarzına hitap eden bir Avrupa Tekstil markasıdır.

Avrupa Networking Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 216 420 09 66 (08:00 – 13:00 -> 13:40 – 18:00 Pzt – Cum)

Avrupa Networking Mail Adresi
mh@avrupanetworking.com

Avrupa Networking Adres
Avrupa Tekstil Kozmetik A.Ş.
Pierre Cardin Plaza
İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Zırnık Sk. No:1/A
Tuzla/İSTANBUL

Arama Terimleri: avrupa networking çağrı merkezi, avrupa networking iletişim, avrupa networking müşteri hizmetleri, avrupa networking telefon numarası, avrupa networking şikayet hattı, avrupa networking müşteri hizmetleri numarası, avrupa networking şikayet

One Response

  1. cansel gülmez 18 Temmuz 2021

Yorum Yap