Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi şikayet hattına erişebilirsiniz. Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi Çağrı Merkezi Numarası

İnsan sağlığı günümüzde en çok ilgilenilen konular arasında yer almaktadır. Gıdadan giyime her alanda sağlıklı eşyalar, sağlıklı yiyecekler olmasına dikkat edilmektedir. Organik giyim ve yiyecekler gün geçtikçe de önem kazanmaktadır. Pek çok alanda sağlığınıza dikkat ederken Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi de sizin sağlığınıza verdiğiniz önemin farkında olmaktadır. Sağlığınız hakkında aklınıza gelen her konuda çağrı merkezi numarası aracılığıyla danışabilirsiniz.

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

Sağlık personelleri ile hastalarının memnuniyetini sağlamaya çalışmakta olup bu memnuniyeti telefonla danışan hastalarına aynı şekilde müşteri temsilcileri ile de vermektedir. Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi’nin sitesinde bulunan telefon numarası aracılığı ile müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz. Böylece her konuda yardımı çok kısa sürede alabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitesinde bulunan mesaj bölümü aracılığıyla da öğrenmek istediğiniz konularda yardım alabilirsiniz. Watsapp hattı ve canlı destek hattı ise yine yardım alabileceğiniz diğer kanallardır. Geri dönüşü en kısa sürede sizi memnun edecek şekilde almanız mümkün olmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İşinde uzman doktor kadrosu ile her zaman yardımınıza koşacak olan Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi, pek çok alanda da hizmet vermektedir. Bu merkezde verilen hizmetin yanı sıra müşteri hizmetleri ile de hastaların istekleri ve sorularına geri dönüş yapılmaktadır. Hem telefon aracılığı ile hem de mesaj yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır. Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için ise 444 8 623 numarayı arayabilirsiniz. Bu numarayı arayarak hiçbir tuşa basmadan görüşme yapabilirsiniz. Görüşmede almak istediğiniz her konuda gerekli yardımı almanız mümkündür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi Şikayet Hattı

Sağlığınız konusunda Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi de sizin kadar hassas davranmaktadır. Bu nedenle de aldığınız hizmetten memnun kalmadığınız takdirde geri dönüş yapmanız, bu tıp merkezinin size vereceği hizmetin kalitesini artırmasını sağlayacaktır. Dilek ve isteklerinizin de yine aynı şekilde bildirilmesi önemli olmaktadır. Bu şikayet,  dilek ve isteklerinizi yukarıdaki müşteri hizmetleri ile iletebilirsiniz. Bunun yanı sıra Watsapp numarası aracılığıyla da görüşebilirsiniz. Sitede bulunan canlı destek hattı ise yardım alabileceğiniz ve şikayetlerinizi iletebileceğiniz bir diğer iletişim aracı olmaktadır. Sağlığınıza verdiği değeri, size verdiği hizmet ile gösteren bu tıp merkezi tüm ekibi aracılığı ile yardımınıza koşmaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi çağrı merkezi numarasına 0232 253 40 40 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İletişim Hattı: 0(232) 253 40 40
E Posta: iletisim@avrupatipizmir.com
Adres: Yunus Emre Mah. Şehit Volkan Koçyiğit Blv. No:18-20 Karabağlar/İzmir

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi iletişim bilgileri, Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi telefon no, Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi irtibat tel, Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi canlı destek, Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi müşteri temsilcisi, Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi şikayet hattı, Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi müşteri hizmetleri numarası, Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi çağrı merkezi numarası, Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi iletişim numarası, Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi çağrı merkezi, Avrupa Cerrahi Tıp Merkezi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap