Avek Otomotiv Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avek Otomotiv Servis Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avek Otomotiv Servis çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Avek Otomotiv Servis müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Avek Otomotiv Servis şikayet hattına erişebilirsiniz. Avek Otomotiv Servis müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Avek Otomotiv Servis Çağrı Merkezi Numarası

Paşalı grubu kuruluşu olan Avek Otomotiv, Doğuş otomotiv yetkili bayisi olarak 2005 tarihinden bu yana Volkswagen ticari, Volkswagen binek, SEAT, Audi, DOD, Skoda markaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firma çalışmaya başladığı günden bu yana 100.000’i aşan sıfır araç satışı gerçekleştirerek rakip sektörlerin arasında kendini kanıtlamıştır. Temsil ettiği markaların ikinci el alım-satım, yol yardım, araç satışı, oto kuaför, orijinal yedek parça, aksesuar satışı ve satış sonrasında yapılması gereken kasko ve sigorta işlemlerini de yaparak müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca firma müşterilerine tesisinde bilardo salonu, çocuk oyun salonu, konferans salonu, bay-bayan kuaförü gibi ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Bunun yanı sıra vale hizmeti, ücretsiz checkup, geçici araç temini, ücretsiz müşteri servis hizmeti vermektedir.

Firma ile iletişime geçmek için 212 440 25 25 numaralı hattı arayarak yardım alabilmeniz mümkün. Soru, şikayet ve önerileriniz için info@avek.com.tr e-posta adresine mesaj yazabileceğiniz gibi 0212 440 25 25 no.lu WhatsApp kanalından da iletişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz firmanın web sayfasında yer alan iletişim formunu doldurarak mesaj gönderebilirsiniz. Firmanın İstanbul-Ümraniye, İstanbul-Tekstilkent ve Çanakkale olmak üzere 3 bayisi bulunmaktadır.60.000 metrekare kapalı faaliyet alanı,44.000 metrekare açık faaliyet alanı ile işinde uzman kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek adına faaliyetlerini sürdürmektedir.

Avek Otomotiv Servis çağrı merkezi numarası 0212 440 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Avek Otomotiv Servis Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma müşterinin mükemmeliyeti beklediğini düşünerek bu mükemmel hizmet için müşterinin güvenini ve memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşteri ilişkileri yönetimi kapsamında ilke edindiği prensipleri sürekli gözden geçirmeye, çözüm odaklı geliştirme yapmaya özen göstermekte ve bunun gayreti üzerine çalışmalarına devam etmektedir. Şirket olarak müşterilerine en iyi ve kaliteli hizmet sunmak adına birçok iletişim kanalı ile hizmet vermektedir. Firmanın web sayfasında yer alan sosyal medya hesaplarını takip edebilir ve güncel konulardan haberdar olabilirsiniz. Bunun yanı sıra yardım hattı için no.lu çağrı merkezi müşteri temsilcilerine ulaşmanız mümkün. Ayrıca info@avek.com.tr e-posta adresine göndereceğiniz mesajlara en kısa sürede yanıt alabilir ve 0212 440 25 25 no.lu WhatsApp kanalından da şikâyet, öneri, sorunlarınızı iletebilirsiniz.

Şirket ve marka değerlerini zirvede tutarak tüm çalışanlarının kişisel becerilerini artırmaya yönelik çalışmalar yaparak güçlü ve dinamik( müşterilerine en iyi performansı ve memnuniyeti sağlayacak) bir ortam oluşturmayı hedeflemektedirler.

Avek Otomotiv Servis müşteri hizmetleri numarası 0212 440 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Avek Otomotiv Servis Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma “En iyi hizmeti almak için en doğru adres” sloganı ile müşterilerine verdiği değeri ve önemi göstermektedir. Buraya her geldiğinizde sizi karşılayan güler yüzlü, kibar nazik bir ekip ile karşılanır, içtenlikle dinlenirsiniz. Soru, şikâyet, önerileriniz sonuç odaklı çözüme kavuşturulurken, keyifli ve güvenli hizmet almanın mutluluğunu yaşarsınız. Firma faaliyete başladığı günden bu yana hız kesmeden azimle ve istikrarla yoluna devam etmiştir. İstanbul-tekstilkent, İstanbul-Ümraniye ve Çanakkale olmak üzere üç tane bayisi ile Türkiye’nin en önde gelen otomotiv firmaları arasına adını yazdırmıştır. Günümüzde sıfır araç, ikinci el araç, araç kiralama, servis hizmetleri ile sektörde öne çıkmakta ve sürekli gelişen, ilerleyen bir kültürle yoluna devam etmektedir.

Avek Otomotiv Servis müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 440 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Avek Otomotiv Servis Şikayet Hattı

Firma sektörde gelişimini hızlandırmak ve ilerlemek için müşterilerden gelen talepleri ve bildirimleri değerlendirerek yorumlamaktadır. Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı çalışır. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için gerekli olan tüm donanım ve insan kaynağına sahiptir. Amaçları işini en iyi yaparak müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Yüksek hedefler doğrultusunda ekip çalışması yaparak müşterilerinin gereksinimlerini takip eder ve çözüme kavuşturur.

Avek Otomotiv Servis şikayet hattı 0212 440 25 25 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Avek Otomotiv Servis müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Avek Otomotiv Servis şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Avek Otomotiv Servis Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 440 25 25

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Avek Otomotiv Servis çağrı merkezi numarasına 0212 440 25 25 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : AVEK Otomotiv Servis Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi
Adres : Oruçreis Mah Giyimkent Cad no:2 Esenler İstanbul
E-Posta : info@avek.com.tr
Telefon : 0212 440 25 25

Arama Terimleri: Avek Otomotiv Servis iletişim bilgileri, Avek Otomotiv Servis telefon no, Avek Otomotiv Servis irtibat tel, Avek Otomotiv Servis canlı destek, Avek Otomotiv Servis müşteri temsilcisi

Yorum Yap