Avcılar Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avcılar Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avcılar Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Avcılar Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Avcılar Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Avcılar Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Avcılar Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Kadın dostu, engelli dostu, genç dostu, emekli ve yaşlı dostu bir belediye olarak tanınan İstanbul Avcılar Belediyesi, Avcılar’da yaşam kalitesini artıran hizmetleri ile çevreci ve sosyal refahı yüksek bir kent yaşamı sunmaktadır. Yeni nesil belediyecilik anlayışı ile hareket eden belediye, sunduğu her hizmetinde vatandaş memnuniyeti esaslı çalışmaktadır. Belediyenin hizmetleri hakkında bilgi almak ve öneri, düşünce, soru ve sorunlar için 444 69 89 numaralı çağrı merkezinden veya 0530 053 73 04 numaralı Whatsapp ihbar hattından Belediyeye,  günün her saati ulaşmak mümkün olmaktadır.

Avcılar Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 69 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Avcılar Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Belediye, sosyal ve ekonomik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Tüm canlıların yaşam hakkı olduğu bilinci ile belediyecilik hizmetleri sunmakta ve aynı zamanda evrensel sürdürülebilir ilkeleri temel sayarak, kent kültürüne sahip çıkmaktadır. Temel değerleri arasında erişilebilirlik de bulunan belediyenin müşteri hizmetleri, 7 gün 24 saat vatandaşlara en iyi müşteri hizmetlerini sunmak için çalışmaktadır. Vatandaşlar, akıllarına takılan her türlü konu, soru ve sorunda 444 69 89 numaralı çağrı merkezi numarasından ve 0530 053 73 04 numaralı Whatsapp hattından müşteri hizmetleri ile görüşebilmektedir.

Avcılar Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 69 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Avcılar Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Misyonu herkes için eşit ve adil bir kent yaratmak olan belediye, geleceği olan mutlu ve güçlü bir Avcılar için sanattan sağlığa, sosyal destek hizmetlerinden altyapı çalışmalarına kadar her alanda, tüm hizmetleri çözüme kavuşturmayı başarmış bir belediyedir. Çevre değerlerine önem veren ve kaynakların savurganlığına karşı olan belediye, bu yüzden akılcı yöntemler ile güçlü bir toplum oluşturmaktadır. Belediyeye, yukarıdaki numaralar dışında 270212 695 62 27 numaralı santral hattından da direkt olarak bağlanabilirsiniz.

Avcılar Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 69 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Avcılar Belediyesi Şikayet Hattı

Sosyal ve kültürel faaliyetleri, çalışanlarının ihtiyaçlarını dikkate alması ve bilgi güvenliği ile de dikkat çeken Belediye, benimsediği ulaşılabilirlik ilkesi sayesinde sorunların çok daha hızlı çözüme kavuşmasını sağlamaktadır. Bu amaç ile Whatsapp ihbar hattını hizmete sunmuştur. Memnuniyet esası ve çözüm odaklılık ile sunulan bu hizmet sayesinde vatandaşlar, numarası 530 053 73 04 olan ihbar hattı üzerinden, rahatsız oldukları konuları ve şikâyetlerini dile getirebilmektedir. 444 69 89 numaralı çağrı merkezinden de şikâyetlerin iletilmesi mümkündür.

Avcılar Belediyesi şikayet hattı 444 69 89 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Avcılar Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Avcılar Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Avcılar Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 69 89

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Avcılar Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 69 89 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : AVCILAR BELEDİYE BAŞKANLIĞI
Adres : Ambarlı Mah. Naim Süleymanoğlu Sok. No:10 Avcılar/İSTANBUL
E-Posta : halkmasasi@avcilar.bel.tr
Telefon : 444 69 89

Arama Terimleri: Avcılar Belediyesi iletişim bilgileri, Avcılar Belediyesi telefon no, Avcılar Belediyesi irtibat tel, Avcılar Belediyesi canlı destek, Avcılar Belediyesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap