Aramex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aramex Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aramex çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aramex müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aramex şikayet hattına erişebilirsiniz. Aramex müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aramex Çağrı Merkezi Numarası

Bir yere göndermek istediğiniz her türlü ihtiyaç için kargo hizmetlerinden faydalanmayı tercih edebilirsiniz. Ancak Aramex ile dünyanın her yerine kargo gönderebilirsiniz. Kargonuzun ihtiyacı olan her ulaşım çeşidi kullanılarak en kısa süre de kargonuz sahibine iletilir. Ve bu hizmet sağlanırken kargonun sayısı boyutu ulaşım süresini etkilemez.  Size en uygun olan hizmet sorunsuzca verilir. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı düşünen bir kargo şirketidir. Gelişmiş ve gelişmeye devam eden bir taşımacılıktır.  Gönderinizi, gönderdiğiniz andan itibaren teslim alındığı süreye kadar takip edebilir hatta gönderinizin her hareketini öğrenebilirsiniz. Geniş teknolojisi ile bütün dünyaya açılmış bir ağı vardır. Ayrıca çağrı merkezi numarası ile merak ettiğiniz her konuda size rehberlik ederler. Size en iyi hizmeti sunmak için bütün personelleri ile büyük bir özveri içinde hizmet verirler.

Aramex çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Aramex Müşteri Hizmetleri Numarası

Aramex dünyanın her yerine uygun fiyatlarla ve güvenle kargo hizmeti sağlar. İster bireysel ister kurumsal olarak kargo göndermek isteyin size en uygun kargo hizmeti sağlanır. Bizimle iletişime geçmek ve detaylı bilgi almak icin (0212) 999 1222 numarasından arayarak her türlü bilgiye sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin neredeyse her bölgesinde şubelerimiz vardır. Sizlere hava, deniz, kara yollarından en uygun olanı seçip  güvenle uluslararası kargo hizmetini uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Aramex müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Aramex Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hızlı, güvenilir, uygun fiyatlarla kaliteli bir kargo hizmeti için yukarıda ki numaradan Aramex müşteri hizmetlerini arayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Sizi direk olarak bağlarlar. Her türlü bilgiye ulaşmanız konusunda rehber olurlar. Ayrıca aramex.com.tr adresinden detaylı bilgi alabilir kargo takip numaranız ile kargonuzun takibini gerçekleştirebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Aramex müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Aramex Şikayet Hattı

Size en iyi hizmeti sunmak en önemli ilkelerimizden biridir. Dünyanın her yerine kargo imkanını sizin memnuniyetinizi temel alarak sağlamaktadır. Olası bir aksilikte ve şikayetiniz olduğu zamanlarda müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ya da internet sitemizden şikayet formu gönderebilirsiniz. Ayrıca istek ve öneri taleplerinde bulunabilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz en kısa sürede çözüme ulaşacaktır. Bu tür sorunların tekrar yaşanmaması için büyük bir çaba gösteririz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Aramex müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Aramex şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Aramex Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Aramex çağrı merkezi numarasına 0212 999 12 22 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Müşteri Destek Talebi

Adres: İKİTELLİ MEHMET AKİF MAH.MİMAR SİNAN CAD.SERHAT SOK.NO.35 KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

Fax: 212 4943670

İrtibat Tel: 02129991222

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Aramex iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Aramex sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Aramex iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Aramex iletişim bilgileri, Aramex telefon no, Aramex irtibat tel, Aramex canlı destek, Aramex müşteri temsilcisi, Aramex şikayet hattı, Aramex müşteri hizmetleri numarası, Aramex çağrı merkezi numarası, Aramex iletişim numarası, Aramex çağrı merkezi, Aramex müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Erol Tüfekçi 29 Nisan 2023

Yorum Yap