Sur Yapı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sur Yapı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sur Yapı çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sur Yapı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sur Yapı şikayet hattına erişebilirsiniz. Sur Yapı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sur Yapı Çağrı Merkezi Numarası

Ev sahibi olmak herkesin hayallerini süslemektedir. Evi olanlar bile yeni evde oturmak isteğini taşımaktadır. İhtiyacınıza göre küçük ya da büyük evler biraz da maddi durumunuzla ilgilidir. Neticede herkes lüks konutlarda oturmak ister. Evden başka iş yeri ihtiyacı olan kişiler de bulunmaktadır. Yaptığınız işe uygun olan mağaza, ofis, dükkan gibi benzeri mekanları satın almak isteyen kişiler de bulunmaktadır. Sur Yapı yılların kendisine vermiş olduğu tecrübe ile birçok kullanım alanlarını lüks bir şekilde kişilere sunmaktadır. Depreme dayanıklı, konfora uygun, kaliteli malzemeler kullanarak kişilerin gayrimenkul sahibi olmasını sağlamaktadır. Firma faaliyetlerine 1992 yılında başlamıştır. Birçok projeyi hayata geçirmiştir. Site, AVM projeleri, ofis, daire, dükkan projeleri ile bilinmektedir. Sizler de hayalinize uygun olan projelerle ilgili görüşmek için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Sur Yapı çağrı merkezi numarası 444 5 787 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sur Yapı Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma bunların yanı sıra site yönetimi, AVM projeleri üretimi, kiralama, sitelerin ikinci ellerin yönetimlerini yapmaktadır. 2007 yılından bu yana da enerji sektöründe adından söz ettirmektedir. Birçok kentte firmanın villa, rezidans projeleri ile de karşılaşabilirsiniz. Modern bir yaşam alanına sahip olmak isteyen kişiler Sur Yapı projelerine göz atarak karar verebilirler. Ayrıca devre mülk alacak olan kişiler de 20.000 liradan başlayan fiyatlarla istedikleri devre mülke sahip olabilirler. Bunun için internet sitesindeki formu doldurmanız yeterlidir. Ev satın almak isteyenler devam eden konut ya da gelecek konut projelerini inceleyebilirler. Eviniz sadece zaruri kullanım alanlarından oluşan mekanlar değildir. Çevre düzeni, bahçesi, oyun parkları, alışveriş merkezleri ve hatta havuzları size konforlu bir yaşam sunmaktadır. Aklınıza takılan sorular için ya da yeni projeler için müşteri hizmetlerini arayabilir ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 444 3 770 numaralı müşteri hizmetleri sizler için oluşturulmuştur. Görüntülü görüşme yapabilmeniz de mümkündür.

Sur Yapı müşteri hizmetleri numarası 444 5 787 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sur Yapı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sur Yapı ile direkt görüşme yapmak için yukarıdaki müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. Ayrıca internet sayfasında bulunan bize ulaşın formunu doldurarak da iletişime geçebilirsiniz. 444 5 787 numarayı da arayabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızdan takip de edebilirsiniz.

Sur Yapı müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 5 787 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sur Yapı Şikayet Hattı

Sur Yapı evleri, mekanları ve diğer kullanım alanları ile ilgili şikayeti olanlar, ödemede karşılaştığınız sorunlar ya da farklı konulardaki şikayetler müşteri temsilcilerine bildirilir. Firma şikayetleri değerlendirip en kısa sürede sorunlarınızı giderecektir.

Sur Yapı şikayet hattı 444 5 787 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sur Yapı müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sur Yapı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sur Yapı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 5 787

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sur Yapı çağrı merkezi numarasına 444 5 787 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük Adres Bilgisi : Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No: 21 34676 Altunizade Üsküdar/İstanbul

Telefon No : +90 216 556 08 00

E Posta Adres Bilgisi : suryapi@suryapi.com.tr

Arama Terimleri: Sur Yapı iletişim bilgileri, Sur Yapı telefon no, Sur Yapı irtibat tel, Sur Yapı canlı destek, Sur Yapı müşteri temsilcisi, Sur Yapı şikayet hattı, Sur Yapı müşteri hizmetleri numarası, Sur Yapı çağrı merkezi numarası, Sur Yapı iletişim numarası, Sur Yapı çağrı merkezi, Sur Yapı müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap