Zebramo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zebramo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Zebramo çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Zebramo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Zebramo şikayet hattına erişebilirsiniz. Zebramo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Zebramo Çağrı Merkezi Numarası

Zebramo ürün satın almak ve satış yapmak isteyenler için mobil bir pazaryeri hizmeti sunar. Kişiler güvenli bir şekilde birbiriyle iletişim kurarak alışveriş yapan bir pazaryeri platformudur. Kıyafetten elektroniğe, aranılan her türlü ürünü satın almak ya da eski eşyaları satmak üzerine kurulu olan bir sitedir. Sitede satın aldığınız ürün müşteriye ulaşmadan, müşteri ürün onay vermeden ürünün fiyatı satıcıya aktarılmıyor buda ürünler konusunda güvence sağlıyor. Ürün beğenilmediği takdirde ürün onaylanmadan site ile iletişime geçilerek iade kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Zebramo, güvenli alışveriş, güvenli ödeme, güvenli kargoculuk hizmetleriyle müşterilerini alışveriş konusunda cesaretlendiren sanal pazaryeridir.

Zebramo çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Zebramo Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşterilerini her koşulda dinleyen ve onlara uygun ürünlerle yardımcı olan aradığı tüm ürünleri görme fırsatı veren güvenli alışverişin adresi olan Zebramo müşterilerinin tüm istek ve önerilerini dikkate alır. Tüm müşterilerine güvenli alışveriş hizmeti sunar, al sat kazan sloganıyla müşterilerine hitap eder. Aldığınız bir ürünü zamanla beğenmeyip ya da kullanılmayacağını düşünerek geri satışa sunma avantajlarıyla fırsatlar sunar. Zebramo’ ya ulaşılabilecek müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Zebramo’nun internet sitesine girip destek kısmına tıklayıp bilgi edinilmek istene konu hakkında yardım soruları ve cevapları mevcut. Öğrenilmek istenen sorunlara tıklayıp verilmiş olan cevaplara ulaşılabilir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Zebramo müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Zebramo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Zebramo müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterilerin güvenli alışveriş yapmasının bazı kurallara sahip olunarak kurulmuştur. Sitede yasak, orijinal olmayan ürünlerin satışı yasaktır. Satın alınan ürünlerin açıklamasının satıcı tarafından tam olarak yapılması gerekir ve satıcı ürünü en kısa sürede kargoya vermek zorundadır. Ürünlerle ilgili bir sorun, yasak ve sahte ürün olmama garantisiyle hizmet vererek gereksiz iade konusunda hassa davranır. Zebramo, üründen kaynaklanan bir sorun olmadığı sürece iade kabul etmez. Bu konularda hızlı iletişime geçmek için yardım menüsünde soruların cevaplarına bakılarak ya da e-posta üzerinden mesaj yoluyla kolaylıkla iletişime geçilebilir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Zebramo müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Zebramo Şikayet Hattı

Zebramo müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Sorunsuz alışveriş, sorunsuz memnuniyet düşüncesiyle hizmet verir. Müşterilerden gelen her türlü istek, öneri, şikayeti önemser, dikkate alır ve mutlaka cevaplar. Bunun için https://zebramo.helpshift.com adresine girerek bize ulaşın butonuna tıklayarak çıkan ekranda e-posta yoluyla mesaj atılarak iletişime geçip, ürünlerle ilgili ya da firma ile ilgili istek, öneri ve şikayetler iletilebilir. Çıkan ekranda ad ve soyad, e-posta adresi girilerek mesaj yazılır ve gönderilir. Zebramo mesajı ile ilgili müşteriye e-posta adresi üzerinden cevap yazarak hizmet verir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Zebramo müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Zebramo şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Zebramo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Zebramo çağrı merkezi numarasına herhangi bir numaralı telefondan erişim sağlanamamaktadır.

İletişim

İletişim Formu

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Zebramo iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Zebramo sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Zebramo iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Zebramo iletişim bilgileri, Zebramo telefon no, Zebramo irtibat tel, Zebramo canlı destek, Zebramo müşteri temsilcisi, Zebramo şikayet hattı, Zebramo müşteri hizmetleri numarası, Zebramo çağrı merkezi numarası, Zebramo iletişim numarası, Zebramo çağrı merkezi, Zebramo müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. Dursun Ali Şahin 20 Aralık 2022
  2. Dursun Ali Şahin 9 Şubat 2023

Yorum Yap