altinci-cadde-cagri-merkezi-numarasi

Altıncı Cadde Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Altıncı Cadde, Doğan Online şirketinin bünyesinde kurulmuş online alışveriş sitesidir. Altıncı Cadde’de ev araç gereçleri ve dekorasyon malzemeleri gibi ürünler satıştadır. Dünyaca ünlü mimar ve tasarımcıların tasarlayıp ürettiği ürünleri en uygun fiyattan özel indirimleriyle üyelerine sunmaktadır. Ayrıca tasarıma göre verdiği tavsiyelerle stilinize göre en uygun ürünleri bulabilirsiniz. Ayrıca Altıncı Cadde’nin Şişli’de 2 tane olmak üzere Aydın’da da mağazası vardır.

Altıncı Cadde’de; ev-tekstil, dekorasyon, aksesuar, elektronik ev aletleri ve mobilya gibi genel ürün kategorilerinde sunulan; mobilya, dekorasyon, aydınlatma, sofra, banyo & ev tekstili, halı, bahçe, elektronik alt kategorilerinde binlerce ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır.

Altıncı Cadde’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Altıncı Cadde’den satın almış olduğunuz ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, siparişlerinizin durumunu öğrenebilir, ödeme kısmında yaşadığınız sorunları öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Altıncı Cadde Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 333 6 223

Arama Terimleri: altıncı cadde iletişim bilgileri, altıncı cadde telefon no, altıncı cadde irtibat tel, altıncı cadde canlı destek, altıncı cadde müşteri temsilcisi, altıncı cadde şikayet hattı

Yorum Yap