Okyanus Kolejleri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Okyanus Kolejleri Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Okyanus Kolejleri çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Okyanus Kolejleri müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Okyanus Kolejleri şikayet hattına erişebilirsiniz. Okyanus Kolejleri müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Okyanus Kolejleri Çağrı Merkezi Numarası

Eğitimin gelecek nesillere aktarılması ve nitelikli bir sürdürülebilirliğe sahip olması oldukça önemlidir. Yıllardır eğitim alanında kendini yetiştiren nitelikli eğitmenler ve eğitim sistemi ile Okyanus Kolejleri ülkemizde en çok tercih edilen okullar arasında yer almaktadır. Özel okul, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise dönemindeki öğrencilere yönelik hizmet veren eğitim kurumu, gerek temel derslerin eğitimleri gerekse bilişsel ve müzikal anlamda birçok destekleyici yan dersler ve aktiviteler yapmaktadır.

Okyanus Kolejleri çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Bu özel eğitim kurumu Türkiye’nin birçok ilinde her yaştan çocuğa eğitim vermektedir. Bu eğitim kurumu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve çocukların eğitim hayatına nasıl katkıda bulunduklarını öğrenmek isterseniz Okyanus Kolejleri çağrı merkezi numarası üzerinden yetkili kişiler ile görüşme yapabilirsiniz.

Okyanus Kolejleri Müşteri Hizmetleri Numarası

Yenilikçi ve sürekli gelişimi temel alan eğitim süreçleri ile bu kolejler, bu anlamda oldukça değer kazanmıştır. Tecrübeli eğitmenler ve tamamen öğrenci bazlı yapılan faaliyetler ile kurum nitelikli eğitimi amaçlamaktadır. Okul süreçleri ve verilen eğitimler hakkında donanımlı kişilerden bilgi almak ve çocukların eğitim öğretim hayatlarına ne gibi katkılar sunulabileceğini öğrenmek için Okyanus Kolejleri müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçilebilmektedir.  Bu okulun müşteri hizmetlerinde  çağrı merkezi görevlisi ile görüşme yapabilmek için 0212 605 06 09 numaralı telefon hattı üzerinden çağrınızı gerçekleştirebilirsiniz.  Yapılan görüşme sonrası alınan karar doğrultusunda da harekete geçilebilir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Okyanus Kolejleri müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Okyanus Kolejleri Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bu kolejlerin kurum kimliği hakkında veya verilen eğitim ve memnuniyetler hakkında bilgi almak için sosyal medya üzerinden araştırma yapılabileceği gibi müşteri hizmetleri çağrı merkezi yetkilisi ile de görüşme gerçekleştirilebilmektedir. Bu kapsamda yapılan aramalar yalnızca bilgilendirme amaçlı olacaktır. Okyanus Kolejleri direkt bağlanma için yukarıda belirtilen numara üzerinden arama yapmak yeterli olacaktır. Eğitim kurumuna ait bu numara üzerinden direkt bağlanma için 0212 605 06 09 numaralı telefon hattını aramak yeterli olacaktır. Daha sonrasında yönlendirmeler ile görüşme yapılmak istenilen kişi ile iletişime geçilebilecektir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Okyanus Kolejleri müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Okyanus Kolejleri Şikayet Hattı

Bu eğitim kurumunun müşteri hizmetleri ile görüşme yapabilmek için yalnızca belirtilen numarayı aramak gereklidir. Yine okul hakkında görüş ve şikayet bildirmek için de Okyanus Kolejleri şikayet hattı olarak bilinen, yukarıda verilen numarayı aramanız yeterli olacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Okyanus Kolejleri müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Okyanus Kolejleri şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Okyanus Kolejleri Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 605 06 09

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Okyanus Kolejleri çağrı merkezi numarasına 0212 605 06 09 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

GENEL MÜDÜRLÜK

Adres İletişim : Talat Paşa Cad. Aşık Veysel Mh. No:1 Esenkent – İSTANBUL

Telefon İrtibat Hattı : 0 212 605 06 09

Arama Terimleri: Okyanus Kolejleri iletişim bilgileri, Okyanus Kolejleri telefon no, Okyanus Kolejleri irtibat tel, Okyanus Kolejleri canlı destek, Okyanus Kolejleri müşteri temsilcisi, Okyanus Kolejleri şikayet hattı, Okyanus Kolejleri müşteri hizmetleri numarası, Okyanus Kolejleri çağrı merkezi numarası, Okyanus Kolejleri iletişim numarası, Okyanus Kolejleri çağrı merkezi, Okyanus Kolejleri müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap