evmanya-cagri-merkezi-numarasi

Evmanya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Evmanya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Evmanya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Evmanya şikayet hattına erişebilirsiniz. Evmanya müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Evmanya, Hepsiburada.com önceliğinde kurulmuş olan ev dekorasyon satışlarının olduğu online alışveriş sitesidir. Evmanya’da bulunan ürün kategorileri şu şekildedir; mobilya, ev tekstili aydınlatma, mutfak, dekorasyon & ev düzenleme, elektronik, banyo, kişisel bakım, süpermarket, yapı market & bahçe.

Evmanya, Hepsiburada.com’un güvencesiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Onlarca kategoride bulunan binlerce ürün kategorisi ile müşterilerine bol seçenek sunmaktadır. Ayrıca yaptığı indirim ve kampanyalarla en gözde online alışveriş sitelerinden birisi olmuştur.

Evmanya Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin dekorasyon alışveriş sitesi olan evmanya dan evinize dair tüm alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Dekorasyon fikirlerini ürünlerle bağlayarak sizlerle buluşturuyoruz. Yenilikçi tasarımlar, renklerin uyumu, rahat konforlu ürünler evinize dair her şey burada. Sattığımız ürünlerin her zaman arkasındayız ve müşterilerimizin bizi tercih etmelerinin sebebi ürünlerimizin kalitesinden ve güvenilirliliğinden geçmekte. Oldukça fazla olan ürün yelpazemiz sayesinde sizlere hizmet sunmaktayız. Sıkıntı duyduğunuz her konuda varsa öneriniz ve istekleriniz bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz. Çağrı merkezi müşteri temsilcilerimiz yaptığınız tüm alıverişlerinizdeki sıkıntılarınızı gidermektedir. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir kalitemiz kimliğimiz olduğundan ürünlerimiz garantimiz altındadır. Mesai saatleri içerisinde çağrı merkezi müşteri temsilcilerimize ulaşabilir sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Evmanya çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Evmanya Müşteri Hizmetleri Numarası

Online olarak yaptığınız tüm alıverişlerde evmanya olarak siz değerli müşterilerimizin her zaman devamlı yanında olmuşuzdur. Bazı nedenlerden yaşadığınız tüm sıkıntılarınızda ve problemlerinizde internetten yaptığınız tüm alışverişlerde gecikme ve yanlış ürün tesliminde müşteri temsilcilerimizi arayarak ulaşabilirsiniz. Ürünlerimiz firmamızın garantisi altındadır. Sizi sıkıntıya sokacak tüm sıkıntılarınızda ve gecikmelerde 0212 304 20 00 arayarak müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Yapılan görüşmeleriniz kalite standartları gereği kayıt altına alınacaktır. Bizimle paylaştığınız bilgileriniz korumamız altındadır. Sorunlarınız kısa zamanda çözüme kavuşturulacak ve size bilgi aktarımı sağlanacaktır. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Evmanya müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Evmanya Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Evmanya olarak ev yaşam alanınızda her ne ihtiyacınız varsa ürünlerimizle karşılamaktayız. Bütçenize uygun bir şekilde ev ihtiyaçlarınızı kaliteli ürünlerle sunmaktayız. Estetik tasarımlarıyla e-ticaret sistemi olan firmamız ev elektroniği ev yaşam ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Yukarıda belirttiğimiz telefon numarasından  müşteri hizmetlerimize direk bağlantı sağlayabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde tüm sıkıntı ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Bazı durumlarda yoğunluktan dolayı bize ulaşamadığınız zamanlarda müşteri temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde size dönüş sağlayacaktır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Evmanya müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Evmanya Şikayet Hattı

Evmanya olarak siz değerli müşterilerimizin online olarak aldığınız tüm ürünlerdeki yaşamış olduğunuz şikayetlerde yanınızda olacaktır. www.evmanya.com adresinden de bizlere ulaşabilirsiniz. Yukarıda belirttiğimiz telefon numarasından tüm şikayet ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizin sorunlarınızı en kısa sürede çözmeye çalışacak ve sizlere bilgi verecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Evmanya müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Evmanya şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Evmanya’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Evmanya üzerinden vermiş olduğunuz siparişler hakkında detaylı bilgi alabilir, ödeme ve ödeme sorunları hakkında bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Evmanya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 333 3 386

Arama Terimleri: evmanya iletişim bilgileri, evmanya telefon no, evmanya irtibat tel, evmanya canlı destek, evmanya müşteri temsilcisi, evmanya şikayet hattı, evmanya müşteri hizmetleri numarası, evmanya çağrı merkezi numarası, evmanya iletişim numarası, evmanya çağrı merkezi, evmanya müşteri hizmetleri direk bağlanma

17 Yorum

 1. hasan hüseyin çam 19 Aralık 2017
  • Yönetici 19 Aralık 2017
 2. erdoğan bozkurt 26 Aralık 2017
  • Yönetici 1 Ocak 2018
 3. tülay Canıberk 9 Mart 2018
  • Yönetici 12 Mart 2018
 4. Meral Özdemir 13 Mart 2018
 5. Özge sarı 20 Mart 2018
 6. Gokcen 31 Mart 2018
 7. Gokcen 2 Nisan 2018
 8. Kudret 26 Nisan 2018
 9. Barış 30 Nisan 2018
  • Yönetici 6 Mayıs 2018
 10. Kudret 8 Mayıs 2018
 11. Sevinç Oğuz 20 Mayıs 2018
  • Yönetici 21 Mayıs 2018
 12. İsmail 5 Ağustos 2018

Yorum Yap