Evmanya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Evmanya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Evmanya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Evmanya, Hepsiburada.com önceliğinde kurulmuş olan ev dekorasyon satışlarının olduğu online alışveriş sitesidir. Evmanya’da bulunan ürün kategorileri şu şekildedir; mobilya, ev tekstili aydınlatma, mutfak, dekorasyon & ev düzenleme, elektronik, banyo, kişisel bakım, süpermarket, yapı market & bahçe.

Evmanya, Hepsiburada.com’un güvencesiyle müşterilerine hizmet vermektedir. Onlarca kategoride bulunan binlerce ürün kategorisi ile müşterilerine bol seçenek sunmaktadır. Ayrıca yaptığı indirim ve kampanyalarla en gözde online alışveriş sitelerinden birisi olmuştur.

Evmanya’nın 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Evmanya üzerinden vermiş olduğunuz siparişler hakkında detaylı bilgi alabilir, ödeme ve ödeme sorunları hakkında bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Evmanya Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 333 3 386

Arama Terimleri: evmanya iletişim bilgileri, evmanya telefon no, evmanya irtibat tel, evmanya canlı destek, evmanya müşteri temsilcisi, evmanya şikayet hattı

16 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla